ZA KOGA ĆETE GLASATI?

Ranije sam redovno glasao za DSS, jer je oduvek bila stranka intelektualaca, medjutim sad je tu Velja - nekulturni pacijent - poluidiot, da nema njega, bilo bi lako

sa druge strane uz DS ide SPO koji mi je ok, G17 koji uglavnom moze da prodje, ali i LSV koji mi ne odgovara....

za SPS ne smem od blama, jer sam ih i rusio :)

SRS teski demagozi...Toma prica na mitingu o juznom potoku i kako ce Nemacka od nas da zavisi i da uzima gas?! pa sto pricas covece, kad se ne razumes?! sto nekog ne pitas recimo kuda ce da ide taj juzni tok?...ne do Nemacke... i sve im je u tom fazonu, nemaju pojma ni o cemu....

LDP - problem im je sto u ustavu pise da je Srbija drzava srpskog naroda?!
pa i Francuska je drzava Francuskog i svih ostalih koji u njoj zive....a ne drzava gradjana?!
mene nije sramota sto sam Srbin, za razliku od ovih iz LDP-a

ostaju mi cigani, tu me j**be sto sam grobar....ne mogu ni za njihMadjari? mozda na kraju ispadne da su Madjari najbolja opcija - ili bolje receno Madjarice :)

Ja cu onda za Cigane posto sam Cigan u dusi.
 
He,he...mozda ce cika Makso da glasa za Velju ,jer takvog pastuva Srbija jos nije imala,nemaju ni guske ,ni patke ,ni kokosi ,a o ovcama da i ne pricam...niko nema mira od tog buzdovana ,pardon "pastuva"....pa se cak i baba Olbrajt uplasila Seljine,pardon Veljine alatke.
Evo covek nameracio da opici i Pamalu ,ali ga uplasila neka bolescina ,inace ,kako bi je Veljo skomatao.

"Otkazao sam gostovanje Pamele Anderson u Čačku jer sam čuo da je bolesna. Ona ima neki hepatitis, a to se brzo širi. Što će nam bolesna žena u Srbiji!":rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Znam da je tema škakljiva, ali je više nego aktuelna. I ne samo sada, jer u Srbiji su izbori uvek "istorijski", pa smo primorani da glasamo na redovnoj osnovi. Tužno i istinito.
Evo, ja ću prva da kažem: glasaću za DS.
Od Radikala mi se diže kosa na glavi jer čim se ti desničari povampire, automatski dobijem napad panike. O SPS-u neću ni da govorim...A tzv. Narodnjačka koalicija (čitaj- seljačka) takođe kod mene ne pije vodu jer Koštunica je po meni Milošević broj 2 i ne znam otkud DSS-u predznak "demokratska" stranka kad oni nemaju veze sa demokratskim idejama i "flertuju" sa Veljom-seljakom.
LDP je najbliži autentičnoj đinđićevskoj ideologiji i smatram da imaju napredna shvatanja, ali je šteta što je Čeda sve to uprljao kao "kontroverzna ličnost". Što se ideologije tiče, on je najbliži Đinđiću za koga bih danas glasala da je živ. Pošto nije, uvek dajem glas Tadiću i DS-u.
Koga ova tema interesuje, neka se izjasni...

P.S. NEMOJTE MI SAMO POMINJATI PODELU NA PATRIOTE I IZDAJNIKE, KOSOVSKI MIT I OSTALE EMOTIVNE BUDALAŠTINE...JEDINO TO VAS MOLIM...
Dušo glasaj za koga hoćeš, samo nemoj da se rugaš seljacima koji te hlebom hrane.To je prostakluk.Ako baš moraš da pluješ one koje ne voliš, izaberi neki odgovarajući izraz. U ovoj zemlji, seljaci (poljoprivrednici, stanovnisi sela..) su u veeelikoj većini, i zaslužuju našu zahvalnost što nismo gladovali ... mnogo puta.. Kada bi svi živeli u gradovima - šta bi jeli? Jel bi pasli travnjake? Mada, neki se ponašaju kao da su popasli sve znanje na svetu, a nisu svesni svoje nesvesti!
 
od punolestva sam glasao za DS, sada-posle one gluposti sa premijerom i njegovim iscekivanjem 6 meseci, kao i svim kasnijim desavanjima oko Vlade A TEK OVOM GLUPOSCU DA SE IDE zajedno sa SPO-om, nemam izbora GLASACU ZA LDP.
A na lokalu, mozda glasam za moju komsinicu na ma kojoj listi bila!
A posle izbora...... CAO! Odoh, visa se ceka!
 
Znam da je tema škakljiva, ali je više nego aktuelna. I ne samo sada, jer u Srbiji su izbori uvek "istorijski", pa smo primorani da glasamo na redovnoj osnovi. Tužno i istinito.
Evo, ja ću prva da kažem: glasaću za DS.
Od Radikala mi se diže kosa na glavi jer čim se ti desničari povampire, automatski dobijem napad panike. O SPS-u neću ni da govorim...A tzv. Narodnjačka koalicija (čitaj- seljačka) takođe kod mene ne pije vodu jer Koštunica je po meni Milošević broj 2 i ne znam otkud DSS-u predznak "demokratska" stranka kad oni nemaju veze sa demokratskim idejama i "flertuju" sa Veljom-seljakom.
LDP je najbliži autentičnoj đinđićevskoj ideologiji i smatram da imaju napredna shvatanja, ali je šteta što je Čeda sve to uprljao kao "kontroverzna ličnost". Što se ideologije tiče, on je najbliži Đinđiću za koga bih danas glasala da je živ. Pošto nije, uvek dajem glas Tadiću i DS-u.
Koga ova tema interesuje, neka se izjasni...

P.S. NEMOJTE MI SAMO POMINJATI PODELU NA PATRIOTE I IZDAJNIKE,
KOSOVSKI MIT I OSTALE EMOTIVNE BUDALAŠTINE...JEDINO TO VAS MOLIM...
Tema, apsolutno nije skakljiva. Naprotiv, verovatno vecina gradjana Srbije i Srba u Dijaspori, zaista ovaj put stoji pred velikim pitanjem, kojem kandidatu i kojoj partiji pokloniti svoj glas.
U zakljucku tvoga posta, molis da se ne spominju Patrioti, Izdajnici, Kosovski mit, emotivne budalastine.
A ja se pitam, koja osnova mi onda ostaje da odaberem sebi pravu stranu, kojoj bi svoj glas dala?
Nisam patriot, ali volim tu razcerupnu i izdatu saku jada od moje zemlje moje domovine, sto mi je jos ostalo...
Kosovski mit? Pa da pitamo nekog bednog Srbina sa Kosova, koji ce od 17.Februara pa na dalje, da zivi u "zastitnom" rezervatu kao Indijanac u USA, da li ce on izaci bez emocija da glasa?
Da pitamo taj srpski narod sa Kosova i ostalih krajeva Srbije, da li je Srbija samo jos Beogradski pasalug?
Da pitamo te Srbe sa Kosova, da li ce jedan Cedo Jovanovic, cuvati njihovu decu , da ta deca mogu mirni san da imaju, dok spavaju? Hoce li jedan Cedo i jedan Boris, omoguciti toj deci srpskoj na Kosovu, kasnije skolovanje i obrazovanje na maternjem jeziku?
Koja perspektiva je pruzena i ostavrena zadnjih skoro 8 godina, od takozvanih promena, mladome narodu u celoj Srbiji??? Da li je kvota zaposlenih mladih ljudi visa, nego kvota bezposlenih???
Dok se jedan Cedo sa njegovih 37 godina starosti, vec 8 godina seta u Aramanovim i Bossovim odelima, vecina njegove generacije u Srbiji nema dovoljno novca sebi ni na buvljaku da kupi najprostije farmerice. Jer ti obicni smrtnici, razmisljaju o tome kako ce svome detetu za novu skolsku godinu , moci da kupe knjigu i svesku na kredit neki.

SPS dati svoj glas? Ne, jer su i sami svesni toga, da je mrznja prema njima svakodnevni samar u lice njihovo...Oni su barem shavtili da su sve pogresili za vreme njihove vlasti. Jasno im je da im treba puno vremena, da se mogu opet stabilizirati.

SRS???? Radikalstvo i nacionalizam, nikad nigde u svetu nisu vodili dobru. Ali ako bi radikali pobedili 11.Maja, sta bi Srbija izgubila time? NISTA! Jer nema vise sta da izgubi (pardon lazem...ima jos Vojvodina i Sandzak da se podele...to je jos ostalo).
Za vreme ere Milosevica, ceo svet je pljuvao nad Srbijom i njenim narodom. Ali dok su na nas pljuvali, to su barem sa respektom cinili. A danas? Danas se i najbednija zemlja na svetu jos samo sprda Srbiji i srpskome narodu, posle 17.Februara...Znaci neka dodju radikali na vlast...Na taj nacin ce Evropa i USA shvatit barem, da je vecina naroda Srbije odabrala svoju vladu.. I ovako za svih ovih 8 godina EU i USA nisu apsolutno nista dobroga doprineli Srbiji, a kamo li da su ispostovali bilo koji dogovor...8 godina samo nas lazu i bacaju mamac koji se zove "olaksica vize"...A mi kao slepci nasedamo i palimo se na to..To nam isto dodje, kao kad majka detetu obeca cokoladu ako bude dobro, a tacno zna da tu cokoladu detetu ipak nece dati..
E tako i nas u Srbiji sankaju Boris Tadic&Co. vec 8 godina sa praznim obecanjima.
Sto nisu ljudi, pa stanu barem muski ispred svoga naroda i iskreno priznaju, da rade samo u svoj licni interes i u interes zapada. Neka lepo otvoreno kazu narodu, ne upravljamo mi sa Srbijom , vec zapad. Neka poklone javno Srbiju i njene drzavljane zapadu,neka im javno prepuste vlast.. A ne ovako sto nam mazu oci i samo jos vecu nepotrebnu mrznju izmedju nas samih sto nam stavraju...Ako je narod Srbije sasav, ali zbog toga jos davno nije i glup...A oni od nas napravise najvece dvorske budale u celom svetu.
Pa sad ti meni objasni za koga glasati , a posebno bez emocija izaci ovaj put na izbore??
 
:D:D Pa glasaj odmah za SRS, što da se zlopatiš.:D

Drage su mi srcu prosrpske orijentacije. Ipak sam za malo smireniji ton. Ali, ukoliko DSS otstupi od najbitnijeg dela nacionalne politike, tj. udje u post izbornu koaliciju sa DS, ubuduce cu glasati za SRS. Krivo mi je sto jos ranije nije ostvarena koalicija SRS-DSS, ali sam ipak podneo drugaciju, iz razloga sto sam mislio da ce Evropa i Amerika promeniti svoj stav prema Srbiji, odnosno da nece vise koristiti dvostruke standarde. Nazalost, to se nije desilo. DS se pokazao samo kao slepi izrsioc svih zahteva koji su po mom vidjenju stetni za Srbiju, tako da sa hteo da naglasim da nisam ogranicen usko partijski, vec da je moj stav vise patriotski nego stranacki.
 
Ranije sam redovno glasao za DSS, jer je oduvek bila stranka intelektualaca, medjutim sad je tu Velja - nekulturni pacijent - poluidiot, da nema njega, bilo bi lako

sa druge strane uz DS ide SPO koji mi je ok, G17 koji uglavnom moze da prodje, ali i LSV koji mi ne odgovara....

za SPS ne smem od blama, jer sam ih i rusio :)

SRS teski demagozi...Toma prica na mitingu o juznom potoku i kako ce Nemacka od nas da zavisi i da uzima gas?! pa sto pricas covece, kad se ne razumes?! sto nekog ne pitas recimo kuda ce da ide taj juzni tok?...ne do Nemacke... i sve im je u tom fazonu, nemaju pojma ni o cemu....

LDP - problem im je sto u ustavu pise da je Srbija drzava srpskog naroda?!
pa i Francuska je drzava Francuskog i svih ostalih koji u njoj zive....a ne drzava gradjana?!
mene nije sramota sto sam Srbin, za razliku od ovih iz LDP-a

ostaju mi cigani, tu me j**be sto sam grobar....ne mogu ni za njih

Madjari? mozda na kraju ispadne da su Madjari najbolja opcija - ili bolje receno Madjarice :)

Od prilike tako. Imam i ja neke razloge za NE.

LDP - zato što neću da predsednik moje zemlje izgleda onako unezvereno i zato što do sad Čeda još ni jednu jedinu izjavu nije dao a da kao slučajno-namerno nije pomenuo "Zorana"...

DSS - zato što se Voja 8 godina bavi jednim i samo jednim problemom, Kosovom, i to je upropastio. Zato što je uspavao zemlju za to vreme, zato što je sklepao Ustav za 3 dana, zato što monopol cveta ko nikad...zato što je spoljna politika ista kao i Slobina, ista.... I onaj nas je odvojio od sveta a evo ga i Voja to isto sada zagovara..

SPS - da je Dačić znao kako ne treba, ne bi bilo 5. oktobra.

SRS- pogubili kompas načisto. Al načisto..nisu svesni šta pričaju

DS - zato što TAdić priča o nekoj borbi protiv korupcije a odmah iza ledja stoji mu Vlahović ekspert da rasproda tudje.

G17- zato što Dinkić beše neki rod Miškoviću koji je pokupovao sve živo.
I mene će za neki dan

Ako se nešto bitnije ne promeni do izbora ići ću slatko da precrtam listić ili ću i ja glasati za Madjarice.
Možda je ovo baš vreme da ih narod nauči pameti:twisted:
 

Back
Top