Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

  • Vladajuća koalicija (SNS, SPS, SRS, Zavetnici)

    glasova: 4 11,8%
  • SPN i NADA - Đilas, Ponoš, Jovanović (Novi Sad, Valjevo, Čačak...)

    glasova: 2 5,9%
  • Biram borbu - Aleksić, Ćuta, Veselinović (Beograd, Niš i tamo gde SPN ne izlazi)

    glasova: 3 8,8%
  • Mi snaga naroda - Nestorović, Pavić, Antonijević

    glasova: 5 14,7%
  • Kreni promeni - Savo Manojlović (Beograd, Novi Sad, Niš, Sremska Mitrovica...)

    glasova: 3 8,8%
  • Narodna stranka, Nova Srbija, Živim za Srbiju - Vladimir Gajić, Velja Ilić, Dr Jovana Stojković

    glasova: 3 8,8%
  • Mi glas iz naroda - Stanojević, Ljepojević...

    glasova: 0 0,0%
  • Ostale nacionalne liste (Dveri, DJB...)

    glasova: 1 2,9%
  • Ostale lokalne liste (Ćale ovo je za tebe, Za zeleni Beograd - Žujović, SDS - Tadić...)

    glasova: 2 5,9%
  • Ne izlazim na izbore, bojkotujem...

    glasova: 11 32,4%

  • Ukupno glasova
    34
Đilasovska mantra, brz ijednog jedinog dokaza..
To ako si ćorav. Ja sam ti i ranije pisao da znam da im je Dačić dao potpise koji su im falili, pa mi nisi verovao. Onda su Zavetnici razbili koaliciju u nastanku. Posle su ušli u neke druge koalicije... ali ako tebi to nije dovoljno, ako nisi video šta su ursadili u interesu SPS/SNS, onda super, samo nastavi. Ali oni više nisu opozicija.
 
Jok, mi svi imamo demenciju. Oni su imali sastanak gde su se svi okupili, bili na korak od kolicionog sporazuma kada je njen muž upao kao padobranac i sve zaustavio. Posle je ona pristupila SNS-u. Gde ćeš očiglednije prodaje od toga?
Ne, nego je Miloš Francuz zahtevao da se svi obavežu kako će obavezno posle izbora da se udruže sa Đilasom i da sruše Vučića po dvaku cenu,, čak ii u saradnji sa,najgorim izdajnicima i NATO plaćenicima. Time je on razorio jedinstvo, što sada pokazuje otvoreno svojom koalicijom sa Đilasom.
Dakle, bilo je ili Država ili Đilas, Milica se logično opredelila za Državu.

Gajić je slična varijanta.
Vidip, postoji Državotvorna Opozicija i izdajnička NATO oporba. Državotvorna Opozicija se bori protiv vlasti, ali ne i protiv Države, dok izdajnička oporba želi da se dočepa vlasti, čak i po cenu rušenja i propasti Države i Narodada.
Gospodin Gajić pripada ovoj prvoj opciji.
 
Ne, nego je Miloš Francuz zahtevao da se svi obavežu kako će obavezno posle izbora da se udruže sa Đilasom i da sruše Vučića po dvaku cenu,, čak ii u saradnji sa,najgorim izdajnicima i NATO plaćenicima. Time je on razorio jedinstvo, što sada pokazuje otvoreno svojom koalicijom sa Đilasom.

Aha, Miloš je razorio jedinstvo tako što je tražio da se udruže svi zajedno? 🤔

Ima logike, mudro pričaš 😉

Vidip, postoji Državotvorna Opozicija i izdajnička NATO oporba. Državotvorna Opozicija se bori protiv vlasti, ali ne i protiv Države, dok izdajnička oporba želi da se dočepa vlasti, čak i po cenu rušenja i propasti Države i Narodada.
Gospodin Gajić pripada ovoj prvoj opciji.

Rušenja i propasti države? Priznaj da si to izmislio. Napredno propadosmo već odavno, opozicija može da bude samo spas Srbije, ništa drugo.
 
Aha, Miloš je razorio jedinstvo tako što je tražio da se udruže svi zajedno? 🤔
On je tražio da Nacionalni Blok bude u službi Đilasovog dovođenja na vlast.
opozicija može da bude samo spas Srbije, ništa drugo.
Opozicija ne može da pomogne ni samoj sebi, a kamoli Srbiji. Oni su se i zvanično raspali.
Čak je i Kesić počeo da ih zaebava. :D
 
On je tražio da Nacionalni Blok bude u službi Đilasovog dovođenja na vlast.

Malo sutra. Tražio da svi rade zajedno. To je jedini poznati način borbe u autokratskim sistemima.

Opozicija ne može da pomogne ni samoj sebi, a kamoli Srbiji. Oni su se i zvanično raspali.
Čak je i Kesić počeo da ih zaebava. :D

Pa kad su se ovi klinci prodali. I posle se ljudi pitaju što nema novih ljudi. Jer nemaju mozga, nemaju čvrstinu, nemaju stabilnost. Pojave se, samoubiju se i tako u krug. Na kraju ostaje ono da bez starca nema udarca ;)
 
On je tražio da Nacionalni Blok bude u službi Đilasovog dovođenja na vlast.

Opozicija ne može da pomogne ni samoj sebi, a kamoli Srbiji. Oni su se i zvanično raspali.
Čak je i Kesić počeo da ih zaebava. :D

Чуј, он види спас у овој гомили идиота.
 
Poslednja izmena od moderatora:
1) Vladajuca koalicija.

Zašto Dragane Sotirovski nema na novoj izbornoj listi u Nišu? "Istraživanja su bila katastrofalna po poznate političare"

https://nova.rs/vesti/politika/zast...-su-bila-katastrofalna-po-poznate-politicare/

Necu glasati, nisam znala da nema dosadasnje gradonacelinice, ja sam nju volela.

Ako mozete moj glas promenite u "ne znam", da glasam za SPS ne pada mi na pamet, pogotovu sto se zalazu za "Nis na vodi" po ugledu na Beograd. Sto je dosta, dosta je.
 
Jok, mi svi imamo demenciju. Oni su imali sastanak gde su se svi okupili, bili na korak od kolicionog sporazuma kada je njen muž upao kao padobranac i sve zaustavio. Posle je ona pristupila SNS-u. Gde ćeš očiglednije prodaje od toga?

Gajić je slična varijanta. On sad gostuje po režimskim televizijama sa zadatkom da pljuje po ostatku opozicije. Režim ne spominje, svoju partiju i svoj program ne spominje, to nije bitno, njemu namera i nije da pravi organizaciju već da "proda" ostatke ugleda i imena stranke koju je Jeremić pravio u cilju botovanja za Vučića. Ko ne veruje, neka pogleda neki njegov intervju od ovih dana. Gde ćeš očiglednije od toga?
Prvo je tačno, ovo drugo veze nema.
Još jednom si probao da provučeš pljuvanje od strane Srbije Za Nasilje, jer im NS smeta, kao jedna od nekoliko zaista opozicionih partija. Loše, ali od vas nasilnika se može očekivati i lošije.
 
Ne, nego je Miloš Francuz zahtevao da se svi obavežu kako će obavezno posle izbora da se udruže sa Đilasom i da sruše Vučića po dvaku cenu,, čak ii u saradnji sa,najgorim izdajnicima i NATO plaćenicima. Time je on razorio jedinstvo, što sada pokazuje otvoreno svojom koalicijom sa Đilasom.
Dakle, bilo je ili Država ili Đilas, Milica se logično opredelila za Državu.


Vidip, postoji Državotvorna Opozicija i izdajnička NATO oporba. Državotvorna Opozicija se bori protiv vlasti, ali ne i protiv Države, dok izdajnička oporba želi da se dočepa vlasti, čak i po cenu rušenja i propasti Države i Narodada.
Gospodin Gajić pripada ovoj prvoj opciji.
Tek ovo nije tačno. Kako to zamišlajš da NS i tadašnji vođa stranke, Jeremić, uđu u koaliciju iz koje je otišao zbog podrške NATO opciji? Zbog tih izdajničkih stavova su iz stranke izbačeni Ponoš i Aleksić, a ti bi da ih vratiš među takve?
Samo je jedna stvar razbila tu koaliciju, poziv Dačića da vrate dug od prethodnih izbora, kad im je dao potrebne glasove da uopšte izađu na izobre, a koje nisu imali.
 
Prvo je tačno, ovo drugo veze nema.
Još jednom si probao da provučeš pljuvanje od strane Srbije Za Nasilje, jer im NS smeta, kao jedna od nekoliko zaista opozicionih partija. Loše, ali od vas nasilnika se može očekivati i lošije.

Nije lepo praviti se mutav. Aj navedi gde je to SPN pljuvao Gajića? Pa oni ne znaju ni da postoji, uopšte se ne bave njime. A onda nađi bukvalno svaki Gajićev intervju unazad 10 dana i videćeš da pljuje po opoziciji. Ne znam koje bih argumente mogao više da ti dam, sve imaš crno na belo, samo malo izdvoji vremena.
 

Back
Top