YouTube blokirao glavne ruske medije u Evropi

ауторска тема

Шта се дешава са слободним руским медијима , које земље су забраниле емитовања Русије данас , Росије 24 сата и осталих руских медија ..

Мађарска је међу привима то урадила ..које још земље ?

ГЊИДЕ И ОЛОШ БЕЛОСВЕТСКИ , смета им истина и правда !

Зашто је РТ на јутубе забрањен да се гледа из Србије?
bez uzbudjavanje. Sve je ovo poznato Putinu............................a ni ceceni ne sede skrstenih ruku.
DENACIFIKACIJA CELE PLANETE ili po ruski DEAMERIKANIZACIJA CELE PLANETE.
 
Eto ogolio se fašistički zapad, sa njihovi floskulama demokratija, sloboda medija , slobodno tržište i vladavina prava....

Došli su do toga da su prekršili većinu svojih zakona i pravila zabranjući medije, izbacujući studente sa univerziteta samo što su Rusi
i još vrše zaplenu privatne imovine ljudi odredjene nacije bez ikakvih sudskih odluka. Zabrana kupovine Ruske robe.

Imperija Laži.

Draago mi je samo što većina Srbije ne podržava te Licimure!
 
Да биће оно што причам већ десетак година, Европска Заједница. А престоница Будимпешта....

Београд мора на оправку прво... вишак у села, а Београђани да врате свој Велеград.....Не био ја нацртани Лав....
 
Да биће оно што причам већ десетак година, Европска Заједница. А престоница Будимпешта....

Београд мора на оправку прво... вишак у села, а Београђани да врате свој Велеград.....Не био ја нацртани Лав....
Rusija nije upotrebili 10% vojne efektive a zauzela 2/3 Ukrajine zao mi ukrajinaca koje je zapad iskoristio kao zivo meso da se ekonomski obracunaju sa Rusijom.Rusija nece da pegla gradove i ubija narod vozikaju se kao da su krenuli na safari tamo gde im se pruzi otpor to eliminisu i idu dalje,cilj im je Zelenovski i banderovci.Cudi me da medju pravim ukrajinskim generalima nema trezvenih ljudi da ukazu narod da rat protiv Rusije nije moguce dobiti,stradace i rusa ali ukrajinaca ce vise biti pod zemljom i u EU kao izbeglice.A tad ce mi zivot biti pakao,nece imati ni za hleb morace da mole ruse da ih puste da se vrate u Ukrajinu.
 
RT DE faces €25,000 fine if TV program distribution is not stopped by March 4 - German regulator

Изгледа да ће скидати РТ и са кабловских оператера , стравична репресија , гушење слободних медија ...

Eto ogolio se fašistički zapad, sa njihovi floskulama demokratija, sloboda medija , slobodno tržište i vladavina prava....

Došli su do toga da su prekršili većinu svojih zakona i pravila zabranjući medije, izbacujući studente sa univerziteta samo što su Rusi
i još vrše zaplenu privatne imovine ljudi odredjene nacije bez ikakvih sudskih odluka. Zabrana kupovine Ruske robe.

Imperija Laži.

Draago mi je samo što većina Srbije ne podržava te Licimure!

У Аустралији је најгора антируска хистерија , кажу да се људи отворено позивају да вербално , физички не искључују , нападају руски народ ..
 
Фашисти, убрзо ће то бити ријешено са боцкицом-двије.
biglaughh.gif


wec.jpg
 
Јутубе је платформа коју контролише ФБИ и ЦИА и то је слобода медија по Амерички ..страшно ..

РТ је поправио проблем и могуће је пратити РТ преко веб плејера , тиме се може пробити цензура .

Спутњик и даље има проблем
 
Kao npr Amerka, Engleska, Nemacka...

Tamo tek misliš šta ti kažu da misliš, ne znam samo kako dođoste do toga da je tamo nešto slobodno... Jedino slobodno što imaš tamo je što imaš više struja u samoj državi, pa što neki kanal bude za ove, neki protiv ovih, pa ti deluje da ima slobode.

Kao što i kod nas ko gleda N1 i Novu S rekao bi "u jeee, pa ovo i nije tako loše da se ne može ništa reći", a onda uzmeš sve ostale i shvatiš da nigde reči nema.
 
Tamo tek misliš šta ti kažu da misliš, ne znam samo kako dođoste do toga da je tamo nešto slobodno... Jedino slobodno što imaš tamo je što imaš više struja u samoj državi, pa što neki kanal bude za ove, neki protiv ovih, pa ti deluje da ima slobode.

Kao što i kod nas ko gleda N1 i Novu S rekao bi "u jeee, pa ovo i nije tako loše da se ne može ništa reći", a onda uzmeš sve ostale i shvatiš da nigde reči nema.
Apsolutna sloboda u zivotu je ionako iluzija, pa i u medijima. Ipak, zna se sta znaci "cuti i drugu stranu price".
 
Iskren da budem, ja je nisam čuo nigde, osim na nekoj televiziji koju kontroliše druga struja. Voleo bih da mi nađete na bilo kom kanalu nacionalnih frek. da se o bilo kojoj vlasti govori kritički?
Pa na svim televizijama se uglavnom govori neutralno, ali evo ja pratim kad zelim da vidim vise uglavnom Euronews na srpskom, daju detaljne izvestaje iz Ukrajine, ali ne ostrasceno. Neku realnu sliku prikazuju.
 
Pa na svim televizijama se uglavnom govori neutralno, ali evo ja pratim kad zelim da vidim vise uglavnom Euronews na srpskom, daju detaljne izvestaje iz Ukrajine, ali ne ostrasceno. Neku realnu sliku prikazuju.

Jesu prikazali noćno granatiranje gradova kada se povuku mirovne snage? Jesu prikazali da im gase struju i vodu? Jesu prikazali kako su goreli ljudi u Odesi? Jel naprave reportažu o AZOV nacističkoj formaciji, na šta im liče oklopna vozila i pripadnici grupe? Svi natetovirani kukastim krstovima i slično?

Mislim da nisu, o tome i govorim.
 
Jesu prikazali noćno granatiranje gradova kada se povuku mirovne snage? Jesu prikazali da im gase struju i vodu? Jesu prikazali kako su goreli ljudi u Odesi? Jel naprave reportažu o AZOV nacističkoj formaciji, na šta im liče oklopna vozila i pripadnici grupe? Svi natetovirani kukastim krstovima i slično?

Mislim da nisu, o tome i govorim.
Ne znam, tek sam ovih dana pocela tu televiziju da gledam.
Gledala sam inace te gluposti na nekoj drugoj tv ne secam se kojoj, ali mislim da je to preterivanje.
 

Back
Top