Onlajn servis X blokirao je nalog udovice kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.799
Onlajn servis X blokirao je nalog udovice kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u pritvoru. Na nalogu Julije Navalne, koji je otvoren samo dan ranije, pojavila se beleška: „Nalog je blokiran. X blokira naloge koji krše naša pravila.“ U početku nisu dati dodatni detalji o razlozima.


1708435674417.jpeg

---------------------------------------


da li neko poznaje razlog blokiranja udovice ?
 
Poslednja izmena:
Neposredno pre toga, Navalnaja nije bila impresionirana reakcijom Kremlja na njenu borbenu video poruku. „Nije me briga šta portparol ubice kaže o mojim rečima“, napisala je Navalnaja na zahtevu. Udovica kritičara Kremlja je ranije okrivila ruskog predsednika Vladimira Putina za smrt svog muža u video snimku koji je pregledan milionima puta i rekla da će nastaviti posao Navaljnog. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov je tada opisao njene reči kao „prljave i apsolutno neosnovane optužbe protiv šefa ruske države“.
 
Neposredno pre toga, Navalnaja nije bila impresionirana reakcijom Kremlja na njenu borbenu video poruku. „Nije me briga šta portparol ubice kaže o mojim rečima“, napisala je Navalnaja na zahtevu. Udovica kritičara Kremlja je ranije okrivila ruskog predsednika Vladimira Putina za smrt svog muža u video snimku koji je pregledan milionima puta i rekla da će nastaviti posao Navaljnog. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov je tada opisao njene reči kao „prljave i apsolutno neosnovane optužbe protiv šefa ruske države“.
A sta na sve kaze njen novi "decko"?
 
Onlajn servis X blokirao je nalog udovice kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u pritvoru. Na nalogu Julije Navalne, koji je otvoren samo dan ranije, pojavila se beleška: „Nalog je blokiran. X blokira naloge koji krše naša pravila.“ U početku nisu dati dodatni detalji o razlozima.


Pogledajte prilog 1501864
---------------------------------------


da li neko poznaje razlog blokiranja udovice ?
Necu da vjerujem da je preminuo.
Vjerujem da je gov.no ubio neki ruski patriota.
 
Onlajn servis X blokirao je nalog udovice kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u pritvoru. Na nalogu Julije Navalne, koji je otvoren samo dan ranije, pojavila se beleška: „Nalog je blokiran. X blokira naloge koji krše naša pravila.“ U početku nisu dati dodatni detalji o razlozima.


Pogledajte prilog 1501864
---------------------------------------


da li neko poznaje razlog blokiranja udovice ?
Pa naravno da blokiraju udovicu, nije valjda da očekuješ da će X tolerisati udovice koje ne poštuju pravila?

Možda bi trebala da proveri pravilnik pre nego što postavi svoj nalog!

Možda su imali nešto protiv njenih selfija ili su mislili da je previše "kritična" prema njihovim pravilima.

Ko zna, možda je trebala da postavi više slika mačića, to obično prolazi svuda!
 

Back
Top