Xperia X8 problem! Sta da radim?

apocalypse_iki

Aktivan član
Poruka
1.497
U poslednja dva-tri dana mi se baterija prazni jako brzo, tako da svaki dan moram da punim telefon. Imam ga oko mesec dana, nisam formirala bateriju jer su mi rekli da nema potrebe da se to radi sa ovim novim baterijama. Nije bilo nikakvih problema do nedavno. Sad, ne radim nista s njim (tu mi je druga kartica koju koju koristim u Bosni, a sad je manje-vise samo za ukras i eventualno poneku poruku), a baterija ode za jedan dan. U opcijama sam nasla sta koristi bateriju, i najvise ode na neki stand by-energija koju koristi radio u mirovanju. Kako da to iskljucim? Na netu pise da ukljucim airplane mode, ali onda necu moci dobijati poruke, sto je problem. Sta da radim? :sad2:
 
Imam i ja jedno pitanje o ovom telefonu :) Zelim da podesim sliku za pozadinu i kad odem na sliku iz albuma koju zelim, trazi mi se da "isecem" fotografiju da bih postavio...ali ne mogu da je oznacim u svojoj punoj velicini vec mi dozvoljava samo do pola...Zbog toga slika na pozadini nije onakva kakva inace jeste :confused:
 

Back
Top