Quantcast

Xiaomi Redmi 8 vs Iphone 7

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.227
Apple je prica za sebe , oni softversku podrsku naplacuju unapred, kod ovih jeftinih kineza ne mozes ocekivati taj nivo podrske.

Da li Kineski brendovi postuju Google filozofiju 2 godine major a 3 security azuriranja ?!

Apple je brend , kompleksasima je i to bitno ... ima tu niz faktora koji kreiraju cenu i nista nije cudno.
Apple ima katastrofa software, Android ga **** u svakom pogledu Mozes da skines custom ROM kad god pozelis, ceto u roku od par dana nakon sto izadje novi telefon. Mozes da ga opravis kod komsije koji zna kako toster da popravi a neces izgubiti garanciju. Apple filozofija prolazi samo kod ljudi kojima je ispran mozak, imao ga par puta, NIKAD VISE TO DJUBRE. JBT za onaj od pre par godina im najveca najava bila wireless charging, imao sam 3god pre toga LG koji je imao wireless charging....

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.227
moj iphone 7 napunio 2 godine, radi kao prvog dana
čisto sumnjam da bilo koji telefon sa androidom može da parira tome
inače sam bila zakleti obožavatelj android sistema, govorila da bih najsrećnija bila da počnu da ga prave i za računare
međutim.. istina je da ko pređe na ios, nikada se ne vrati na android
ja kapiram da neću menjati telefon još 2-3 godine, ako ne i duže
kome je bitno da telefon bude pouzdan, onda je iphone uvek bolji izbor od bilo kog telefona sa android sistemom
Moj ( bisi ) S8+ sada ima preko 2godine, dao ga devojci, radi kao i prvog dana a jos njen klinac 24/7 gleda youtube preko njega... Kakav bre iPhone....

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.227
u kom smislu bolji ekran? lepši prikaz boja? čemu?
Guess what, za iPhone Samsung pravi ekrane :)

bolja autonomija baterije, i don't think so.. ali neka bude i da je tako
Naravno, moj bisvi s8+ je sa custom ROM moga da izdrzi skro 12 sati ekrana. Ni jedan iPhone nije u stanju ni priblizno toliko na ekranu, gledanje youtue, foruma i ostalih sranja...

kamera kakva god da je, to je i dalje telefon i nikada neće biti fotoaparat
Pa da al ako mozes neki momenat da lepo uhavtis bolje da imas bolju kameru....

otvoreniji sistem i kao takav prepun bagova
To ti mislis :)

veći izbor aplikacija? evo juče sam baš instalirala samsung health na svom iphonu, povezala samsung smart watch sa telefonom, problema bez
aj ti na samsungu instaliraj neku aplikaciju predviđenu samo za iphone ili poveži apple watch sa samsungom : ))
Pa to samo govori koliko je iPhone sranje :)

Commie

Buduća legenda
Poruka
39.813
Apple ima katastrofa software, Android ga **** u svakom pogledu Mozes da skines custom ROM kad god pozelis, ceto u roku od par dana nakon sto izadje novi telefon. Mozes da ga opravis kod komsije koji zna kako toster da popravi a neces izgubiti garanciju. Apple filozofija prolazi samo kod ljudi kojima je ispran mozak, imao ga par puta, NIKAD VISE TO DJUBRE. JBT za onaj od pre par godina im najveca najava bila wireless charging, imao sam 3god pre toga LG koji je imao wireless charging....
Da oni su majstori da ubede neke na trzistu da su ponudili nesto prvi na svetu a to je zapravo laz.

Zapravo koopiranje se non stop odvija , jedni od drugih kradu ... a lazu kupce!

Ali IOS sekta je ubedljivo najgora.

Commie

Buduća legenda
Poruka
39.813
Zamena Touch id - nemoguca.

Zamena baterije otezana , ne znam kako je na novim modelima ali zakljucavaju standardnu bateriju i ne mozes bez njih da stavis drugu :fdlan:

Jabuke su najgore za popravak , pogotovo noviji modeli... tako si jeli govn-a i nekada sa Ipodima ...

Commie

Buduća legenda
Poruka
39.813
Mi A3 je android one telefon sto znaci da fura čist android to mu je ujedno i prednost.

Redmi note 8t ima kvalitetniji ekran bolju rezoluciju.
Ali ne savetujem ti telefon sa 3GB Rama.

Redmi 8 je slabiji od ova dva, izbaci ga sa liste.