Quantcast

Xiaomi Redmi 8 vs Iphone 7

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.056
Ima Coomie i iPhone, matori model 5ica

Nemoj da misliš da sam ostrašćen.

Evo diže sistem 😆

IMG_20191215_125007.jpg

Nego jel znaš da 99% korisnika iphone-a i ne zna da promeni melodiju zvona tj ubaci custom zvono.. 😆
Svima isto telefon zvoni hahahaha.

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.056
Još pazi ovo , baterija na Iphone-u 7 je ni 2000mah , ovaj redmi ima 5000mah plus brzo punjenje.
Čoveče a telefon je duplo jeftiniji nov od polovnog ip7 😳
Ekran slične rezolucije a daleko veći na Redmi.

Bitni faktori.

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.056
Kako kacis ostalu periferiju preko BT veze, NFC se može koristiti sem za plaćanje koje i ne radi u Srbiji...
Oh iPhone.

Nego da li moze da se setuje region Srbija u prodavnici aplikacija, ah....diskriminacija.

Užasno zatvoren, limitiran sistem!

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.930
ono je bila šala, ali okej, razumem te
ja nisam nikakav stručnjak, jesam promenila preko 20 telefona u poslednjih 20 godina, ali me to ne čini stručnjakom
samo sam iznosila svoje mišljenje, odnosno svoja iskustva u korišćenju androida i iosa
realno me zabole ako ios ima bagove, na mene ne utiču
dok sam se sa androidovim bagovima susretala vrlo često i mnogo su mi živaca pokidali
jer jeste da nisam stručnjak, ali znam šta volim- brz i stabilan telefon, tablet i računar
ne pitam šta košta ako će neko da mi garantuje da ću imati to što mi je potrebno
Ocigledno ne znas da izaberes cim menjas vise od jednog telefona godisnje...

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.056
Fizicki kao nov ... pazi to moze biti varka a baterija truba.

Govorim ti za 6s.

Znaci ima onih koji nose telefon non stop u kurtonu , staklo na ekranu i sve je to super , telefon je fizicki kao nov a unutra baterija u icajnom stanju , pao joj kapacitet za 20 , 30%

Zamisli on je to koristio , sada dosao do boljeg novijeg Iphone-a a ovaj prodaje da izvuce kintu.

Ja uvek dajem prednost novom telefonu , znaci papiri , garancija.

Ima fora ukuca emei od tog iphone-a i vidis kada je prvi put aktiviran , e po tome ces znati koliko je poderan ... a 2015 , to je 4 godine proslo a papire sigurno nema haha.

Baterije su najslabija tacka tim telefonima koji po defaultu imaju slabu bateriju, max jedan dan traje.

Tu ti je velika prednost redmi 8 , nov je i ima bateriju da ti drzi dva dana opusteno.

Poslednja izmena:

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.056
Sem toga sta si koristio do sada ? ios ili android ? ne moze biti isto , znas valjda sta preferiras.

Nemoj da mislis da ti odredjujem sta da kuupis , ali za ulozeno pametnije je da uzmes noviji telefon koga ti prvi put koristis a ne ko zna koji korisnik je pre tebe isti koristio ...

Skinuo nalog da ne proveris datum kada je aktiviran , hjehe mislim providno.

Eno i moj Iphone 5 radi vec 5 godina , ali sam morao da ga ptvaram i menjam mu ekran i bateriju , jbg tako je to a izgleda i dan danas kao nov ali KAO.

Holy1

Primećen član
Poruka
927
Koristim samsung galaxy s6, mogu reci da nisam zadovoljan sa telefonom. Koristim ga dve godine, kupljen kao nov koriscen mesec dana - to znam jer sam kupio od prijatelja. Medjutim posle god dana koriscenja prestane da mi radi ulaz za slušalice, malo posle crkne mi konekator za punjenje, mikrofon me zajebava od skoro, kao da je prigušen slabo se čuje, baterija mi je jako slaba izdrži mi pola dana maksimalno, kada je kupljen izgurao je skoro ceo dan..Eto to su mane. Xiaomi nisam nikad koristio, ne znam koliko je pouzdan i koliko kvalitetno prave te telefone, da nisu škart.. Slažem se i ja sam uvek za to da se kupuje novi telefon bas iz tog razloga. Moj tata je kupio novi 6s čim je izašao tada je koštao oko 1000e, i evo koristi ga ne znam ni ja koliko već dal 3 godine..Al on ne silazi sa njega jer vodi biznis na njemu, nista ama bas nista nije oslabilo na telefonu, a znajuci njega on ga cas skida sa punjaca cas puni, pa u autu ukljuci da se puni kada ima 60% jer mu treba zovu ga svakih par minuta...I radi sve perfektno od prvog dana.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.