WING CHUN ,ADRENALIN I BESKORISNI POTEZI.

Brate ne bih da se pravim pametan ali kad tom bokseru ili kick bokseru dodje istreniran nindza ili kung fu borac dzaba njemu tolika snaga i masa kad taj sitan i mali nindza zna vitalne tacke i jednim udarcem otvorenom sakom u vrat ili gde vec (stvarno nisam nikad trenirao takve vestine) moze da posalje na patos 3 puta tezeg boksera od sebe razmisli malo ,a kod ulicne tuce je najvaznija koncentracija ako je covek smiren razmisljace smireno i samim tim moze lako (ako iole zna ) da se odbrani od nekog siledzije koji je pijan krenuo da mu zavali krose na primer
 
da oma razjasnimo ; ovu temu sam otvorio ne zbog toga sto imam nesto protiv wing chun-a, vec da pokusam objasniti iz svog ugla zasto neko smatra da wing chun ne moze parirati nekoj 2oj borilackoj vestini , zatim zasto mnogi pripadnici istih vestina wing chun smatraju ne nesto narocito za ulicu ,i zadnje zasto mnogi clanovi wing chun-a ne koriste u realnoj situaciji ono sto uce.
znači ti oćeš da objasniš zašto neko drugi smatra to i to? O. Interesantno. Samo sto je Wing Chun jako primjenjiv u realnim tucam, izuzetno je dobar, i, koliko vidim, ti se u Wing Chun ne samo da ne razumijes, nego ga uopste i nisi trenirao a pricas da jesi, ti si klon neciji- to je moja pretpostavka...
 
Posle Ramazana prestao da uzima lekove
Ako si to za mene reko da sam prestao da uzimam ljekove, ako se to odnosi na mene koji nisam ni počinjao da ih uzimam, onda bih te rado izazvao ako oćeš na jednu fer tuču bez ograničenja trajanja i bez prekida, čisto da vidimo ko je veći ekspert i ko će da pije ljekove? Samo spremi bensedin za majku, trebaće joj kad joj kujem zakuca sina pa ako vidi što je od tebe ostalo poslije te tuče...

A ako oćeš mogu i da umjesto karatea koristim wing chun dok se budemo tukli, to ako si bokser imaš privilegiju da biraš koju ću vještinu da koristim, jer protiv boksa vještina svaka pobjeđuje, jer je sport boks a ne vještina, pe.derski sport dje 2 balerine sa rukavicama i štitnicima za ***** i zube glume da se biju bez rukavica dok su u rukavicama još im samo mašnica fali
 
Poslednja izmena:

Back
Top