Quantcast

Windows 7

Goran06

Početnik
Poruka
10
Ако је неко имао сличних проблема или има искуства у решавању овог проблема молим вас помагајте почео ми је кочити лап-топ :/

Goran06

Početnik
Poruka
10
Хвала на помоћи, али може ли ми неко дати линк где да скинем јер где год да пробам да скинем
антивирус ми блокира показује да је датотека инфицирана ???

salinjo90

Aktivan član
Poruka
1.495
Може ли ми неко рећи у чему је проблем од скоро ми се на лап-топ рачунару у доњем десном углу појављује
Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine , е сад знам шта буквално значи превод али како решити проблем,носити у сервис или ?
Иначе 7-цу имам од почетка нисам мењао ОС па да је у томе можда проблем.. :/
Исто тако при покретању уопште искочи ми прозорчић да је могуће да сам жртва фалсификовања ОС-ма и такође увек ми избрише позадину радне површине ????
Treba to da aktiviras;)

benitez

Primećen član
Poruka
558
Da li neko moze da mi objasni sta mi je posle instaliranja WIN 7 potrebno da skinem na windovs update a sta ne, posto me to ubije, instaliram OS za manje od pola sata a posle toga bude tona update gde izgubim pola dana dok se to skine i instalira. Meni lik u servisu kaze da kad bi doneo racunar da mi podignu sistem i instaliraju sve pratece + office posle sat vremena mogu da dodjem po njega, pitam se kakvu magiju imaju ?

Montalban

Obećava
Poruka
74
Хвала на помоћи, али може ли ми неко дати линк где да скинем јер где год да пробам да скинем
Ukucaj Windows Loader nsane. Ako ti i tu blokira onda stavi fajl na "izuzeće" u antivirusu.

Goran06

Početnik
Poruka
10
Реших један проблем а ето га други :) ...
Успео сам скинути овај програм и урадим све како треба, чак сам сто пута
гледао на youtube-u шта све треба одрадити али ништа и даље стоји да windows is not genuin ???

salinjo90

Aktivan član
Poruka
1.495
гледао на youtube-u шта све треба одрадити али ништа и даље стоји да windows is not genuin ???
Skini drugi key!

- - - - - - - - - -

Da li neko moze da mi objasni sta mi je posle instaliranja WIN 7 potrebno da skinem na windovs update a sta ne, posto me to ubije, instaliram OS za manje od pola sata a posle toga bude tona update gde izgubim pola dana dok se to skine i instalira. Meni lik u servisu kaze da kad bi doneo racunar da mi podignu sistem i instaliraju sve pratece + office posle sat vremena mogu da dodjem po njega, pitam se kakvu magiju imaju ?
Iskluci update, to ti jje resenje.

Qurajber *

Poznat
U karantinu
Poruka
7.162
Uradi ovako. Skini legalni program sa legalnog sajta. Pokreni ga, na slici ćeš vidjeti kako. Prije toga zatvori sve programe jer će računar tražiti restart. Potrajat će 20 minuta dok ti windows nw vrati na početne postavke a onda pokreni Windows Loader...
Evo slike i link za program.

MBR Regenerator 4.5

Droid

Buduća legenda
Poruka
34.046
Ma to lazu antivirusi slobodno skini :mrgreen:

Montalban

Obećava
Poruka
74
ili nisi dobro gledao,pravilno postupio po uputstvu, ili nisi odabrao dobar link,tako da si mogao još toliko puta da ga gledaš.:)

- - - - - - - - - -

ne lažu,nego je virus tako podešen da gleda gde po tebi ne bi trebao.
Inače,njegov av mora da je eset.

Goran06

Početnik
Poruka
10
Успео сам на овај начин који ми је Qurajber предложио нема више проблема :)
Ипак хвала свима на указаној помоћи (:

Mord

Primećen član
Poruka
982
Magija se zove Autopacher. Njega skineš updejtuješ s vremena na vrema i čuvaš za buduću upotrebu. Kada instaliraš nov sistem samo ga pokreneš i gotovo.

Mord

Primećen član
Poruka
982
CCleaner nije za čišćenje virusa već Windowsa.....Treba ih imati nekoliko jer što jedan ispusti neće drugi.... Ja koristim još i WiseCare 365,Advanced System Care 8, Eusing Free Regestry Cleaner, i ovaj je jak Windows Doctor...

dzokar

Početnik
Poruka
8
Imam test verziju windows 7 ultimate, treba mi activation-key.. Ili kako da instaliram win professional, jer njega imam legalnog, morao bih da se petljam sa biosom?
EDIT: ističe za 2 dana, može da bude i nelegalan (psssst), samo pomagajte, da ne moram da reinstaliram windows :)

Goran06

Početnik
Poruka
10
Поздрав свима ево новог проблема :(
опет ми укочи лап-топ као и раније с тим што сад избацује следеће :
There was a problem starting
C:/PROGRAM~1/Common1~System/SysMenu.dll i onda na srpskom: nije bilo moguće pronaći navedeni modul ???
Имали неко искуства са овим, шта ми је чинити ? Хвала унапред .

Droid

Buduća legenda
Poruka
34.046
Поздрав свима ево новог проблема :(
опет ми укочи лап-топ као и раније с тим што сад избацује следеће :
There was a problem starting
C:/PROGRAM~1/Common1~System/SysMenu.dll i onda na srpskom: nije bilo moguće pronaći navedeni modul ???
Имали неко искуства са овим, шта ми је чинити ? Хвала унапред .
Reinstaliraj ceo sistem i nemoj da se igras sa folderima koje ne razumes. Pogotovo nemoj da brises fajlove jer ti se ne dopadaju tu gde jesu.

Goran06

Početnik
Poruka
10
Хвала на помоћи, само нисам се баш играо са фолдерима као што ти рече, нити сам свесно брисао фајлове, могуће је да сам нехотице
преко анти-вируса што признајем јесте моја грешка :) :) . У сваком случају хвала !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.