windows 10 pomoc

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.385
pokusavam da instalisem antivirus za windows 10 ali bilo koji antivirus da probam da instaliram pojavi mi se app been blocked for your protection, tada nadjem na yt kako to da resim ali instaliram onda aviru bude beli shourckat na desktopu udjem i kaze you dont have permision
 
Imam problem sa defenderom, ne znam sta sam pokusao da instaliram pa je uvek prijavljivao kao neki folder acces blokiran, usao sam onda u tu notifikaciju na win 10 gde me je bacio na defender ne znam koji ali sam obrisao taj folder iz defender sto je bio po defaultu i sada skoro uvek svaki put trazi da stavim odredjen folder da se valjda ne skenira kao bezbedan?
i imam viruse ubedjen sam da imam
kako taj default folder da vratim da add-ujem kao sto je i bilo?

ili neki drugi antivirus da instaliram al ne znam kako?
 
uvek mi se pojavljuje pri startu windowsa neka web stranica na googlu chroumu ne znam izbrisati

Уђеш у подешавања Хрома и нађеш где се подешава почетна страница... Или поставиш да се отвара последња отворена или основна домаћа страна (гуглова) или одбереш неку посвом избору...

По сму судећи си нешто инталирао што је аутоматски подесило нову домаћу страну тј ону која се подиже по покретању програма...
 
Ne ne, jos kada startujem windows samo od sebe se ukljuci ta stranica, ako bi obrisao chorme onda bi verovatno oreko nekog drugog brovsera pokusavala da se startuje pri ukljucenju windowsa

Дакле, хоћеш да кажеш да приликом покретања оперативног система покреће се и та страница преко Гугловог Хрома ?

Нађи у подешавањима оперативног система где се налазе програми који се покрећу заједно са оперативним системом и провери да ли је то постављено да се хром са том адресом покреће заједно са оперативним системом. Кад то нађеш пробај да деактивираш то одобрење за покретање са оперативним системом...
 
Možda da probaš sa CCleanerom - opcija pokretanje programa daje spisak programa koji startuju na početku. Nepotrebne programe onemogućiš, ili izbrišeš.

Moze to i bez CC , preko task managera , tab "Startup"

- - - - - - - - - -

Ne ne, jos kada startujem windows samo od sebe se ukljuci ta stranica, ako bi obrisao chorme onda bi verovatno oreko nekog drugog brovsera pokusavala da se startuje pri ukljucenju windowsa

Skini EEK i neka proceslja komp > https://www.emsisoft.com/en/software/eek/

Mada i defender bi do sada otkrio da si navukao nesto cudno.

Obrati paznju kakve sajtove posecujes i sta skidas preko browsera i torrenta.
 

Back
Top