WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Pošto je konačno krenuo ustanak mnogi komentarišu na zvaničnoj stranici kako Nigan i dalje ima nekoliko puta više svojih ljudi od Rika i njegovih saveznika a to i ja mislim. Bez neke veće izdaje od strane Judžina ili Dvajta ustanici mogu vrlo lako da ispuše.
 
čekamo da se pojave i one žemske sa obale mora :D

- - - - - - - - - -

mada moram da primetim da rik nije imao nikakvu taktiku protiv nigana, samo da sede kuci pa kao šatro da ih iznenade i pobiju na svojim vratima pa da sednu u njihove kamione , koje su pre toga pokusali da raznesu eksplozivom, i u njihovim kamionima da se vrate u njihovo sediste i da ih tamo dokusure....

nikakav plan... sa puno rupa
 
Nedelja 4. jun pocetak trece sezone Fear of the Walking Dead. Ima nekih nagadjanja da ce ovo mozda biti poslednja sezona za Cliff Curtisa jer je potpisao za Avatara 2, 3, 4 i 5.

Loše su i nastavili.

Krenuli su fenomenalno...i onda sve zeznuli.

Nije ni čudo što je ukidaju, ako je tačno. Šteta velika, u početku mi se koncept mnogo više sviđao a i zabavno bi bilo videti crossover jer je originalni plan bio da se Fear the Walking Dead integriše u The Walking Dead preko finalne epizode koja bi bila crossover, odnosno u isto vreme jedna od TWD epizoda.
Teško da će to u sledećoj sezoni uspešno zbrzati...
 
Loše su i nastavili.

Krenuli su fenomenalno...i onda sve zeznuli.

Nije ni čudo što je ukidaju, ako je tačno. Šteta velika, u početku mi se koncept mnogo više sviđao a i zabavno bi bilo videti crossover jer je originalni plan bio da se Fear the Walking Dead integriše u The Walking Dead preko finalne epizode koja bi bila crossover, odnosno u isto vreme jedna od TWD epizoda.
Teško da će to u sledećoj sezoni uspešno zbrzati...

Nista se ne ukida. Sad krece treca sezona, a vec je narucena i cetvrta sezona.

Samo je pitanje da li ce i u kojoj meri Cliff Curtis (Trevis) nastaviti da snima seriju obzirom na to da je dobio ulogu u nastavcima Avatara koji ce se snimati narednih 7 godina.

Nije to nista neobicno. Alycia Debnam-Carey je bila moj omiljeni lik u The 100, pa je napustila seriju kada je dobila ulogu u FTWD. Vise para, velika fransiza...
 
Nista se ne ukida. Sad krece treca sezona, a vec je narucena i cetvrta sezona.

Samo je pitanje da li ce i u kojoj meri Cliff Curtis (Trevis) nastaviti da snima seriju obzirom na to da je dobio ulogu u nastavcima Avatara koji ce se snimati narednih 7 godina.

Nije to nista neobicno. Alycia Debnam-Carey je bila moj omiljeni lik u The 100, pa je napustila seriju kada je dobila ulogu u FTWD. Vise para, velika fransiza...

Sad pogledah drugu epizodu.

Dobra procena. :D
 
Dobra epizoda sa Danijelom Salazarom. Mada sam ocekivao da se krene dalje sa potragom za obaracima helikoptera. Nisam mogao da se setim sta je sa Ofelijom.

Ima novina i u stripu. Poginula Andrea. Izdrzala je 167 epizoda. Od stare ekipe ostali su jos Rik, Karl, Misone, Judzin. Sofija i Megi. Jesus sa Hiltopa, a od Survajvorsa Negan i Dvajt.
 

Back
Top