WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Meni samo nije jasno zasto se u HOROR zanru uopste ubacuju nakakvi medjuljudski odnosi i tako taj BS. KOGA TO ZANIMA U HORORU?

Jeste li primetili kako su maske zombija shebali, mrzelo ih da sminkaju ljude pa su ih vec dugo napravili kao bukvalne maske, svi zombiji imaju upale oci bar 5 cm, tj maska se samo namakne na lice pa izgledaju debilno i neprirodno.

Jadno. O mrcvarenju radnje necu ni da pricam, niti o besmislenosti iste. Covece bore se za opstanak i goli zivot, oni po 80% epizode cvile i sline jedni drugima o paznji i ljubavi.

:evil::evil::evil:

HOCU DA GLEDAM HOROR NE MELODRAMU!!!
 
I eto je večeras na AMC kanalu, u 22h
Biće svakog ponedeljka
FB_IMG_1708981288445~2.jpg
 
Wow, zaista sam ovde ostao doslovno poslednji. :D
Nisi hahahahaha.

Odlicna prva epizoda, tacno se vidi da je Rik jedini koji je drzao komplet seriju zivom, posle njega potop.

Ne znam kako ce ici ovo sa Rik i Mison, mislim da su se zajebali na potenciranju tog odnosa i da bi sve mnogo bolje bilo da su iskljucivo prikazali njegov zivot i uzdizanje u CRM bez uplitanja ostalih likova. Mogli su komotno od prve epizode da naprave celu sezonu i jos vise prosire posle. Preko Okafora je sturo predjeno a covek najmocnija licnost ostatka covecanstva. Mison je uvek bila smor, ugusice ponovo dosta scena vitlanjem katanom.
 
Bolja je ova epizoda sa Mishone nego sa Rikom.
Sledece nedelje rasplet.

👍
Sa dolaskom polukomicnog Nigana krece da opada kvalitet, od devete sezone je vec negledljivo.
Negan je ok, mogao je i Dvajt da se još malo mota tu

Bolja je ova epizoda sa Mishone nego sa Rikom.
Sledece nedelje rasplet.
Zainteresovao me je deo gde vidimo da pluća i respiratorne organe uništava žuti gas bačen iz helikoptera. Mišon reče hlorin, biće da je hlor u pitanju, nekako mi liči na našu svakodnevnicu 😁 teorije zavere na delu 😁...lagano trovuckanje...
IMG_20240305_071127.jpg
 
Poslednja izmena:
Ево шта сам до сада научио о преживљавању у зомби-свету из ове поучне серије:
-држати се јаких женских ликова, нарочито ако је реч о средовечним домаћицама удатим за неког насилника.Оне најбоље рукују оружјем, саме могу поразити читаву мини-армију мушких и женских негативаца, без обзира да ли је реч о канибалима, зомбијима или Негановим следбеницима, а могу извршити и погубљење детета , што чак ни највећи негативци нису радили.
-важно је наћи неког Афроамериканца/ку који добро рукује самурајским мачем или одлично влада древном афроамеричком борилачком вештином аикидо.Неко наиван би помислио да би најбоље овим вештинама владао неки Азијац, али је серија потпуно разобличила ову прилично раширену заблуду.
-када заробиш непријатеља који ти је провалио у базу и убио ти неколико људи, поштедиш тог непријатеља и укључиш га у своје саборце, а без размишљања побијеш своје одане сараднике због неких глупих прекршаја.
-врло је важно да у својим редовима имаш неког неспособног гика, који је неспособан да се сам стара о себи и који се усере у гаће од сваке опасности.
-на непознати терен упадаш без било каквог извиђања и припреме.
-када бежиш од зомбија, онда се окренеш и убијаш зомбије који су иза тебе а не зомбије који су испред тебе и који ти препречују путању бега.
-из неких мистериозних разлога, само ујед зомбија преноси болест.Можеш се прекривати изнутрицама зомбија по целом телу, имати ране по лицу и рукама по којима стално штрца крв зомбија, али то не преноси заразу.
-ко има тигра постаје краљ.
-извадити зомбија из бунара, и онда пити воду из тог бунара, иако се у њој зомби киселио неколико дана.
-свиње хранити месом зомбија, јер више нема концентрата.
 

Back
Top