WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Nije twd, nego fear the walking dead, ako ste zbog toga odreagovali tako iznenadjeno :D
A za link, pogledaj torrent sajtove, ne znam kakva je politika foruma, jel dozvoljavaju takve linkove :D

- - - - - - - - - -

Ko da pogleda 2 epizode kad prva traje sat i 20 minuta. Ako i druga traje toliko trebace mi nedelju dana da sve odgledam, obzirom na to da je danas i sutra basket, a u cetvrtak fudbal u planu.

Ee inace, ja sam se istripovao isto da prva traje sat i 20 minuta. Skinem i 9u i 10u epizodu, odgledam ovu prvu od sat i 20min, i sav srecan sto je ostala jos jedna, pustam je, kad ono pocinje od scene koja je bila negde otprilike na 40 nekom minutu u prvom fajlu.... Tako da, izgleda da su spakovali dve epizode u jednu, to su i 9a i 10a epizoda izgleda
 
misliš na epizodu kad su se sakrili u podrum-magacin?

- - - - - - - - - -

i onda odjedared nestaje krdo i odlazi spas, malo jeftin izlazak iz situacije

a svi unutra sem par glavnih glumaca ujedeni.......

Spojler, proko, za ime boga.

Elem, da, mislim na tu. Mada moram naglasiti: Kucao sa komentar za vreme gledanja (oko dve trećine sa pogledao, nisam stigao do kraja).

Mislio sam prvenstveno na provlačenje kroz ventilaciju, ali da, kraj je jedan tipično idiotski hodajućemrtvački šablonski. Kao kada su napali zatvor u originalnoj seriji i pobili sve sporedne likove, da bi ekipa nastavila, što je jedna od boljki zbog kojih mi je i drastično opao interes za WD:
 
Opasan kraj sezone. Nece svi da preteknu. Kao sto sam i procenio na pocetku sezone, vratio se Trevis bar na nekoliko sekundi. ;)

Sad jos da Alicia ispliva u TWD-u koji pocinje sledece nedelje, 22. oktobra.

Nema nekih posebnih najava za TWD. Bice dva nova lika afro-musliman i neki lepuskasti belac iz radnicke klase. Nisu likovi iz stripa. U stripu se jedno 50 epizoda do dolaska saptaca vrte jedni te isti likovi.
 

Back
Top