WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

propo covek

nego....jel ste culi da su do sad kaznjavali u nasoj jadnoj zemlji nekoga zbog skidanja torenta? :lol:

- - - - - - - - - -

da znam samo dal da nastavim il da batalim

- - - - - - - - - -

optuzicu komsiluk da mi kradu net :whistling:

Koliko ja znam bio je neki slučaj privođenja ali samo to, mada s obzirom da je u Hrvatskoj jedan takav ozbiljniji slučaj bio, doći će vjerovatno jednom taj dan i u Srbiju.

Samo imaj na umu da je protivno Pravilniku Foruma uopšte o ovako nečem ohrabrivati i slično, a ti to sad i javno impliciraš...
 
DD:
Mozda ga se plase i mrtvog.. :zcepanje:
Ma verujem da se plase sta bi bez njega. Kakav god da je njihov zivot, on rukovodi svime. I kad bi ga neko odlucio da ga ubije, uvek bi se nasao neki pametnjakovic da ga spase i postane mu glavni covek, desna ruka. Ulizice su uvek medju nama.
Moram priznati da mi je JDM uvek bio njami... Iznenadilo me da on glumi tolikog go*nara :p Doduse, stoji mu :heart:

Meni je Nigan u nekim momentima kul.

Mislim ne u onim kada se namršti pa kada hoće nekoga da rokne.

Kul mi je kad je šarmantan i zbija šale, pod*ebava i tako to.

Mnoge psihopate su takve.

Zabavniji je recimo do Guvernera koji je večito bio namrgodjen.
 
  • Podržavam
Reactions: DD
de nestadose ona krda mrtvaka?
to je bilo zanimljivo
sad se zavukli u aleksandriju i terorise ih ovaj
dosadno skroz
jos epizoda sat vremena
sat ciste dosade

- - - - - - - - - -

Koliko ja znam bio je neki slučaj privođenja ali samo to, mada s obzirom da je u Hrvatskoj jedan takav ozbiljniji slučaj bio, doći će vjerovatno jednom taj dan i u Srbiju.

Samo imaj na umu da je protivno Pravilniku Foruma uopšte o ovako nečem ohrabrivati i slično, a ti to sad i javno impliciraš...

e pa nisam znala da je zabranjeno
i ne ohrabrujem ja nista
samo pitam
 
I meni je mnogo smesna bila ta scena :zcepanje:

Inace, tri epizode sam propustila i tek ih sinoc odgledala. Jako me smara to sto se svaka epizoda radi o jednom liku i li grupici, umesto da idu sa scene na scenu sa razlicitim likovima i mestima. Npr, Hiltop se nije prikazivao 7, 8 epizoda, zaboravila sam da postoje :mrgreen: Sad Kingdom. Nema ih od druge epizode. Ne znam ko im je rekao da to tako treba da rade i da je zanimljivo. A rade to od druge polovine 4 sezone, kad su se razdvojili posle zatvora.
 
Hahaha, dobra bila ova prethodna epizoda, mnogi su zgotivili humor Nigana, pre svega jer ova serija do sada nije imala toliko sprdačine, sarkazma i duhovitosti.

Valjao sam se od smeha kao i mnogi na ovu scenu :rotf:


meni je previse teatralan
moze taj glumac i bolje, al ga igleda mrzi :lol:

- - - - - - - - - -

inace, presli su granicu sad
tako da bi trebalo bit dinamicnije dalje
 
Odgledah svih osam zadnje sezone....mogao sam komotno odgledati samo prvu i osmu ...ostalo gubljenje vremena.

Mogu da se kladim da ćemo konačni obračun gledati tek u osmoj sezoni.
Sad će naredni osam epizoda potrošiti u pripremu sukoba,pregovore,dogovore,natezanja......
 
  • Podržavam
Reactions: DD

Back
Top