Vulin: Sandulović priveden po mom nalogu, da je položio venac na Himlerov grob, Mosad bi ga ubio

Pa dobro, glavno da se našao iza brave. Da je ovo zakasnelo ‘apšenje dotičnog Sanduovića sa ovako blesavim* povodom (trebalo je je bude uhapšen zbog toga, a onda aktivirati optužnicu za ono sa udruźenim krimosima od pre) jedna glupost* koju je počinio AV to bi bilo sasvim podnošljivo.

*, **Glupost - zato što će bitanga Sandulović po običaju biti puštena za koji dan, umesto da bude gonjena za svoje preduzetništvo.
To u redu, ali stvar je u tome sto i Vulin treba da se nadje iza brave.

Najpre jer nije sluzio vojsku a deli lekcije o patrotizmu.

Zatim sto olako deli ljude na izdajnike i one druge.

Trece sto nas je zavadio sa skoro celim komsilukom kad je bio ministar vojske.

Cetvrto, sto prikriveno preti smrcu.

I peto, sto dok je bio ministar za socijalna pitanja mnogim ljudima bez dodatne nekretnine oduzese krov nad glavom izvrsitelji zbog dugova.
 
Čeda Stojković i njegova neoukrajinska “Grupa Oktobar” zvanično čestitaju Sandulovićevoj privatnoj partiji “uspostavljanje političkih veza” sa odgovarajajućom Kurtijevom partijom sa tzv “Kosova”. Isto se zovu (Republikanska stranka, jedna Srbije a druga tzv “Kosova”), mora da je isti sponzor osnovao dve franšize a Sandulović završavao posao za ogranak u Srbiji:

38726A7D-D5AA-407D-AF01-33B78087A60A.jpeg
 

Prilozi

  • Republikanska Stranka Srbije.pdf
    189,9 KB · Pregleda: 3
Господин Вулин није одао почаст убицама Срба...тако да..
Da li ti to hoces da kazes da iza (laznog) srpstva mogu da se kriju sva druga nedela?

Nikada nije ni opravdao odakle mu novac za stan u vreme kad su Srbima u Srbiji oduzimani krovovi nad glavom zbog malo duga.
 
Господин Вулин није одао почаст убицама Срба...тако да..
Mi bi bar trebalo da razumemo kako dolazi do polaganja cveca na grobovima velikih ubica i zlocinaca...Kod nas se mnogo vece ubice slave i pevaju im se pesme...Jasari je terorista i ubica, ali Samdulovic je kao i mi, on to tako ne gleda, on misli da nije(kao sto mi mislimo za Mladica,s tim sto se ovde radi i manjem broju), za njega su 50 clanova iste porodice koji su ubijeni zrtve..on to tako gleda, treba razumeti ....
 
Mi bi bar trebalo da razumemo kako dolazi do polaganja cveca na grobovima velikih ubica i zlocinaca...Kod nas se mnogo vece ubice slave i pevaju im se pesme...Jasari je terorista i ubica, ali Samdulovic je kao i mi, on to tako ne gleda, on misli da nije(kao sto mi mislimo za Mladica,s tim sto se ovde radi i manjem broju), za njega su 50 clanova iste porodice koji su ubijeni zrtve..on to tako gleda, treba razumeti ....
Које то убице Срби величају и певају им песме. О чему причаш?
 
Које то убице Срби величају и певају им песме. О чему причаш?
Jedan od najvecih ubica i krvnika ti je Ratko Mladic(a i osudjen od strane suda osnovanog na osnovu medjunarodnih rezolucija na koje volimo da se pozivamo kad nam odgovara)....Samo sto je Ratko osudjen za streljanje preko 8000 ljudi...Proterivanja i sve sto ide uz to...Nadalje imas komandante mnogih paravojnih jedinica kojima se pevaju pesme ..A i ludi Radovan Karadzic ima krvave ruke do lakata...
 
Jedan od najvecih ubica i krvnika ti je Ratko Mladic(a i osudjen od strane suda osnovanog na osnovu medjunarodnih rezolucija na koje volimo da se pozivamo kad nam odgovara)..
Осуђен је тако што је судско веће дубоко било подељено, један који је био против осуде је напрасно умро, сидиница која је такође сматрала да Генерал Младић није крив, је добијала претње и осуде.
Буквално за један глас више су га осудили. Али, чак ни пресуда Хашког трибунала није могла да докаже постојање геноцидне намере од стране Младића нити да је он лично наредио злочин из таквог побуда.

Ево, син Генерала Младића је овде у емисији разоткрио две недостатке пресуде и показао да је она на климавим и празним темељима.

Па ти сад види. Не кажем да није било злочина од стране српских снага у рату, рат без злочина не постоји, али та тврдња да је Генерал Младић био ,,највећи крвник и убица " је најгора антисрпска демагогија и лаж.
 
Па ти сад види. Не кажем да није било злочина од стране српских снага у рату, рат без злочина не постоји, али та тврдња да је Генерал Младић био ,,највећи крвник и убица " је најгора антисрпска демагогија и лаж.
Slazem se da rat bez zlocina ne postoji, ali streljanje na hiljade ljudi nije bas da se desava u svakom ratu... Na stranu presuda, ali takodje je neverovatno verovati da je neko mogao da strelja tolike ljude bez njegovog znanja i naredjenja... Ma nije smeo da uradi mnogo manju stvar bez pitanja, a kamoli to...
 
Slazem se da rat bez zlocina ne postoji, ali streljanje na hiljade ljudi nije bas da se desava u svakom ratu... Na stranu presuda, ali takodje je neverovatno verovati da je neko mogao da strelja tolike ljude bez njegovog znanja i naredjenja... Ma nije smeo da uradi mnogo manju stvar bez pitanja, a kamoli to...
Пресуда је клинаца јер се на танким доказима заснивала, о чему је овде испричао и син Генерала Младића.
Напротив, многи сведоци,муслимани, сведочили су да су били коректно треитрами од стране Генерала Младића. И сама судиница која је била против пресуде која је донета, се позивала на изјаве тих сведока.
 
To u redu, ali stvar je u tome sto i Vulin treba da se nadje iza brave.

Najpre jer nije sluzio vojsku a deli lekcije o patrotizmu.

Zatim sto olako deli ljude na izdajnike i one druge.

Trece sto nas je zavadio sa skoro celim komsilukom kad je bio ministar vojske.

Cetvrto, sto prikriveno preti smrcu.

I peto, sto dok je bio ministar za socijalna pitanja mnogim ljudima bez dodatne nekretnine oduzese krov nad glavom izvrsitelji zbog dugova.

Puno kenjas a nista ne kazes...iskreno. Volim ovo "zavadio sa celim komsilukom"...boze sacuvaj.
 
Najpre jer nije sluzio vojsku a deli lekcije o patrotizmu.
Kako nije služio vojsku?
Zašto pišeš neistine?
Gledao sam videozapis s obuke.
Druga stvar što neki kroz vojni rok zbog svojih urođenih osobina prolete, a on je onaj iskonski ratnik.
Nema vojska što učiti gospodina Aleksandra Vulina, već vojska treba učiti od njega, koji je utjelovljenje Aresa i Marsa.
 
Pogledajte prilog 1477015
Bivši direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin izjavio je da je predsednik Republikanske partije Nikola Sandulović priveden po njegovom naređenju zbog sumnje da, kako je rekao, aktivno radi na podršci otcepljenju Kosova i da podriva ustavni poredak Srbije, prenosi N1.

Vulin je naveo da je privođenje izvršeno po njegovom naređenju koje je ostalo na snazi i nakon ostavke.

Naređenje za privođenje usledilo je, kako je rekao, nakon što je Sandulović položio venac na grob Adema Jašarija, jednog od osnivača OVK na Kosovu.

„Da je Sandulović položio venac na grob Himlera, Mosad bi ga ubio, da je položio venac na grob Osame bin Ladena CIA bi mu došla glave. Polažući venac na grob srpskog ubice Adema Jašarija, Sandulović je dobio samo privođenje po mom naređenju i zadržavanje po nalogu tužioca“, rekao je Vulin za „Večernje novosti“.

„Nadam se da naređenja nisu povučena, najbolje da izdajnici sami provere“

Vulin se pritom „izvinio Srbiji“ što nije mogao da uradi ništa više od toga.

„Ne znam za koje još izdajnike su aktivna moja naređenja za privođenje i dovođenje pred nadležne tužioce, ali najbolje da izdajnici sami provere, nadam se da naređenja nisu povučena“, rekao je Vulin.

Glavni javni tužilac u Nišu Borica Mitić saopštila je da je Sanduloviću zadržavanje određeno zbog sumnje da je izvršio krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.

Sandulović je u utorak, 2. januara, postavio na društvenoj mreži X video-snimak njegove posete kompleksu „Adem Jašari“ na Kosovu.

N1




Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala KoSSev nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.

https://n1info.rs/vesti/vulin-sandu...ozio-venac-na-himlerov-grob-mosad-bi-ga-ubio/

Vulin bar jednom u životu da razjasni nešto, a Sandulović i nije za bolje - ko misli da nije demokratski nek uzme u obzir da se Nemačkoj za takva polaganja venaca nacistima ide na višegodišnju robiju. Razmeniti ga sa Kurtijem za neke od Srba u koji su u njegovim kazamatima samo zato što su Srbi i gotovo.
prvi put nesto pametno od ove narkomanske cigansture vulina
 
Puno kenjas a nista ne kazes...iskreno. Volim ovo "zavadio sa celim komsilukom"...boze sacuvaj.
Tako se izrazavaj sa sebi bliskima, nismo isti nivo.

A za ovo drugo ako nisi primetio sam, onda utoliko gore za tebe, ali bas me i briga.
Kako nije služio vojsku?
Zašto pišeš neistine?
Gledao sam videozapis s obuke.

Druga stvar što neki kroz vojni rok zbog svojih urođenih osobina prolete, a on je onaj iskonski ratnik.
Nema vojska što učiti gospodina Aleksandra Vulina, već vojska treba učiti od njega, koji je utjelovljenje Aresa i Marsa.
Bio je 15 dana na obuci koliko znam i to tek nakon sto je postao ministar vojske. Bolje i to nego nista, ali opet, nema prava da ikom deli lekcije o patriotizmu, jer ju nije sluzio na vreme.
 

Back
Top