Vulin: Sandulović priveden po mom nalogu, da je položio venac na Himlerov grob, Mosad bi ga ubio

Ко није за пиће не треба ни да пије. Као Ћута на пример.
I on isto ... Aj da piju domaću prepečenicu košto je moja napr. pa meze, kiseo kupus, vešaljke, sprža ... pa domaće vino ...
NE, oni se bre naroljaju onom baltik votkom ko goveda i samo laprdaju da moraju da ih privode na trežnjenje ...
 
I on isto ... Aj da piju domaću prepečenicu košto je moja napr. pa meze, kiseo kupus, vešaljke, sprža ... pa domaće vino ...
NE, oni se bre naroljaju onom baltik votkom ko goveda i samo laprdaju da moraju da ih privode na trežnjenje ...
И вињак цепају ко ненормални. После брљаве, једва саставе две реченице.
 
I on isto ... Aj da piju domaću prepečenicu košto je moja napr. pa meze, kiseo kupus, vešaljke, sprža ... pa domaće vino ...
NE, oni se bre naroljaju onom baltik votkom ko goveda i samo laprdaju da moraju da ih privode na trežnjenje ...
U kafani vesele se gospoda fina,Votkom Baltik puni čaše, pijanstvo im ne smeta.Meze domaće, vešaljke i sprža,Uz pesmu i smeh, života uživaju bez preza.

Domaća prepečenica, koja miriše na domovinu,Košto je tvoja, ponosno kažu, nije za svakog ni sitnica.Kiseo kupus i vino domaće,Na stolu šarenilo, uživanje pravo, nema zime ni hladnoće.

No, gospodo pijanci, s' votkom Baltik teškom,Naroljani kao goveda, trežnjenje im preteško.Laprdaju i pričaju, ali umesto pesme i stiha,Ostaje mamurluk, glavobolja, sutra neka tuga i priča.

Ne bira se često domaće piće,Jer kad se pretera, i najbolje smete.Neka pesma ove noći odjekuje u šanku,Ali sutra, gospodo, neka bude danak.
 
Ma nisu ga apsili, napilo se goveče i ko prangija lupeto sve što treba i ne treba.
Morali su da ga sklone da se otrezni ... kad čovek nema merku na žestoka pića ... tako je to.
A ti sine Yugoslave kako si, odavno te nisam video?
Ма добро сам, хвала на питању.
Понекад навратим.
 
И вињак цепају ко ненормални. После брљаве, једва саставе две реченице.
To je već posebna priča ... taj vinjak ih tera na ludilo ... oće se biju!
A ne meze, to je ono najgore i džaba ih plaćaju ovi iz ambasada, NE ide to, piće bez meze .... NEMA rezultata!
 
Да, зато Ћута стално урла у скупштини кад је под дејством вињака.
Vidiš Dule, postoje pića svakojaka, al nije svako za svakoga.
Pivo je za kočijaše jer ga drži u obavezi ... ili nateže ili ga ispušta ... gde god ... da ne ulazimo u detalje.

Vino je već za gospodu ili stare komuniste (kao ja), ali to traži meze, traži slobodno vreme a ovi (pomenuti) na ulici nemaju tu kulturu ispijanja ... oni hoće SAD i ODMAH i tako podležu alkoholizmu i prave gluposti.

Suštinski, u pitanju je INTELIGENCIJA :rtfm:

Razumem ja ove studente , balavandere ... u redu, njima ne zameram ... AL PAZI Ćuta, Sandule ... to bre zreli ljudi DA dozvole takvu bruku!!!
NEDOSTATAK INTELIGENCIJE!
 
Ти баш сваки антисрпски потез мораш да оправдаш и прикажеш као нешто ,,позитивно".
I meni je za zaljenje ubijeni dete od 7 godina...Necu ja da ulazim u to zasto on to radi, svakako nema nikakvu korist, samo stetu...Dakle nije od onih koji idu uz dlaku i koji zive na racun laznog patriotizma. On radi ono sto ka cini progonjenim, potpuno drugi tip osobe od recimo Dacica i slicnih... Ja ne volim ako on u sebi duboko mrzi Srbiju...Ja Srbiju volim i zato zelim da bude kao jedan dobar hriscanin...Da govori o svojim gresima, da trazi oprostaj, da razume i miri se... A ona je sa ovim antihristima na vlasti i vama koji mislite da oni nisu doboljni nacionalisti totalno suprotno od toga...Gorda je, ponosna, ne zali ni za jednom jedinom tudjom zrtvom, prezire, kune, puna je lopova i prevaranata i jos o sebi misli ono sto o njoj niko ne misli...Dakle veoma je dug put do toga da Srbija bude ono sto ja zelim...
No da se vratimo na stvar, Sandulovic pripada minornij neprimetnoj po broju grupi gradjans ižu Srbiji i moze biti samo lekovit. Dobro je da ima ljudi koji ce pricati o tome da Albanci nisu imali ni jednog policajcanna Kosovu, da im je ukinuta autonomija, da su njihovi profesori izbacivani sa fakulteta, da ih nije bilo u javnom sluznama itd...Na kraju krajeva u ratu na Kosovu najvise je poginulo njihovih civila, kao sto je u ratu u Bosni najvise poginulo bosnjackih civila...Tako da itekako ima mesta da mi sami makar za nesto osudimo nekog od svojih krvoloka..
 
I meni je za zaljenje ubijeni dete od 7 godina...Necu ja da ulazim u to zasto on to radi, svakako nema nikakvu korist, samo stetu...Dakle nije od onih koji idu uz dlaku i koji zive na racun laznog patriotizma.
Порука је јасна- иде на гроб вође УЧК, терористичке организације. Наравно да то нема везе са дететом, он одаје пошту убици Срба.

Мани ме квазипатетичне идеологије, што нико од тих душебрижника никада није отишло на гроб Милице Ракић или било којег српског детета убијеног од несрпске руке.

No da se vratimo na stvar, Sandulovic pripada minornij neprimetnoj po broju grupi gradjans ižu Srbiji i moze biti samo lekovit. Dobro je da ima ljudi koji ce pricati o tome da Albanci nisu imali ni jednog policajcanna Kosovu, da im je ukinuta autonomija, da su njihovi profesori izbacivani sa fakulteta, da ih nije bilo u javnom sluznama itd...Na kraju krajeva u ratu na Kosovu najvise je poginulo njihovih civila, kao sto je u ratu u Bosni najvise poginulo bosnjackih civila...Tako da itekako ima mesta da mi sami makar za nesto osudimo nekog od svojih krvoloka
Обично мантрање.

Иначе, добар део албанских цивила побила је управо Јашаријева УЧК, исто као што су прве покоље над муслиманима у БиХ починили Алијини војници, Видаковић и остали.

Мани ме квазипатетичне пропаганде и погледај чињеницама у очи.
 
Kako nije služio vojsku?
Zašto pišeš neistine?
Gledao sam videozapis s obuke.
Druga stvar što neki kroz vojni rok zbog svojih urođenih osobina prolete, a on je onaj iskonski ratnik.
Nema vojska što učiti gospodina Aleksandra Vulina, već vojska treba učiti od njega, koji je utjelovljenje Aresa i Marsa.
Kad je teško, @Jugoslav Čvarak

🐈🐈🐈
 

Back
Top