"Вучићу, јеси ли бескичмењак?" Руси огорчени због доласка Олене Зеленске у Београд

Мањина у Србији не одражава вољу Масе !

Нарочито не Једнина.

Народ = Једнина (Вучић) + Мањина (Олигархија лопова) + Мноштво (Маса)



Требало би да буде :

Народ = Краљ + Племенити + Маса
Bez kralja Vucica ne valja 😉
 
Ako odem vi crveni sfrj penzioneri ćete umreti od gladi, žao mi vas je.

Само иди. Ја сам био, па сам се вратио....

Нас што сте промашили 1944 при стрељању, увек смо спремни да одемо и да се вратимо и да вам еммо мамицу оружаним устанком!

Ви деришта комунизма, конвертовани другосрбијанери, када одете, не враћате се... иди... :kafa:
 
Само иди. Ја сам био, па сам се вратио....

Нас што сте промашили 1944 при стрељању, увек смо спремни да одемо и да се вратимо и да вам еммо мамицу оружаним устанком!

Ви деришта комунизма, конвертовани другосрбијанери, када одете, не враћате се... иди... :kafa:
Kakva gomila nebuloza od strane crvene sfrj udovice.
 
Kakva gomila nebuloza od strane crvene sfrj udovice.

Другосрбијанеру, твоји када су прелазили Дрину 1944, били су стаљинисти ...

Напрасно сте постали титоисти 1948.г., па онда леви либерали до 1972., па другосрбијанери...

Проваљен си одавно !
 
Другосрбијанеру, твоји када су прелазили Дрину 1944, били су стаљинисти ...

Напрасно сте постали титоисти 1948.г., па онда леви либерали до 1972., па другосрбијанери...

Проваљен си одавно !
Koji bre moji šta lupaš

Bilo ti lepo kod Broza broj pobuna 0 puta
 
Da ima vucic ženu pa da ode malo u Moskvu ili Lenjingrad da vidi šta je Imperija a ne samo propali Berlin i Brisel.
Berlin i Brisel druže neće propasti zvog nedostatka novca već zbog nemorala i bezbožničkih vrednosti koju uveliko neguju i vrednuju.
Jednostavno sam Bog im neće dozvoliti da bezbedno požive iu tom satanističkom leglu.
 
Prespavali se pad Berlinskog zida a do tada ste uživali ko bubreg u crvenom loju sram vas bilo.

Иди мало у инстранство, ради, да те други оцењују и плате, не можеш ти неморалан и неспособан да оцењујеш, оне који су преживели ваш црвени терор и одузимање имовине...

Пробај нешто да ствараш, овде нећеш ништа од те неморалне кукњаве
 

Back
Top