"Вучићу, јеси ли бескичмењак?" Руси огорчени због доласка Олене Зеленске у Београд

Путин је издао Јермене и улизује се геноцидној творевини Турској. Требао је да запрети Азербејџану да ће му уништити цео град и више ако одмах не престане са геноцидом над Јерменима, исту претњу Турској.
Jermeni prešli na drugu stranu, njih treba da brani EU.
 
Rusi su, uz malu pomoć i skretanje pažnje, konačno shvatili da dotičnog junaka na jeziku, a na delu - malog miša, treba što pre pustiti niz vodu.
Руси се не питају ништа, а Путин не може да пусти низ воду некога ко припада западном блоку и који ће бити пуштен низ воду када западу то буде одговарало.
 
Руси се не питају ништа, а Путин не може да пусти низ воду некога ко припада западном блоку и који ће бити пуштен низ воду када западу то буде одговарало.
To je relativno.
 
Rusi ogorceni.

Like-Like.gif
 
Ja bih bio srećan da je to znak nekog udaljavanja od Putina, ali naravno nije. Koliko će sutra neko podudlati Bocanu, isporučiti nekog disidenta ili sl.
Standardno balansiranje koje gledamo od kako je zajahao. Ovde je jedino malo jadno što su to dali onako uzgred kao vest i to tek drugi dan, valjda da ne uznemire svoje botove koje su infestirali najgrđom ruskom propagandom pa da ih jadne ne zbunjuju previše.

Inače i Rusi i EU i Ameri znaju sa kim imaju posla, nego se šizoje našao u po njega jako dobroj poziciji da je takav kakav je u stvaru dovoljno prihvatljiv u trenutnoj situaciji za sve strane, iako ga svi skoro pa javno preziru. Nažalost po nas, ali on samo tako može da opstane.
Nešto kao Tito samo su ovog ipak poštovali jer je bio ratni lider i globalni igrač a ne mekušac i klovn. Ali kao što je i ex-Yu platila cenu, platiće i Srbija jer ovo neće večno trajati. Pa ko pretekne kad stigne račun.
 
Ja bih bio srećan da je to znak nekog udaljavanja od Putina, ali naravno nije. Koliko će sutra neko podudlati Bocanu, isporučiti nekog disidenta ili sl.
Standardno balansiranje koje gledamo od kako je zajahao. Ovde je jedino malo jadno što su to dali onako uzgred kao vest i to tek drugi dan, valjda da ne uznemire svoje botove koje su infestirali najgrđom ruskom propagandom pa da ih jadne ne zbunjuju previše.

Inače i Rusi i EU i Ameri znaju sa kim imaju posla, nego se šizoje našao u po njega jako dobroj poziciji da je takav kakav je u stvaru dovoljno prihvatljiv u trenutnoj situaciji za sve strane, iako ga svi skoro pa javno preziru. Nažalost po nas, ali on samo tako može da opstane.
Nešto kao Tito samo su ovog ipak poštovali jer je bio ratni lider i globalni igrač a ne mekušac i klovn. Ali kao što je i ex-Yu platila cenu, platiće i Srbija jer ovo neće večno trajati. Pa ko pretekne kad stigne račun.
Kako TV pere mozgove, čudo jedno. A i Broz bio “poštovan”.
 
Ja bih bio srećan da je to znak nekog udaljavanja od Putina, ali naravno nije. Koliko će sutra neko podudlati Bocanu, isporučiti nekog disidenta ili sl.
Standardno balansiranje koje gledamo od kako je zajahao. Ovde je jedino malo jadno što su to dali onako uzgred kao vest i to tek drugi dan, valjda da ne uznemire svoje botove koje su infestirali najgrđom ruskom propagandom pa da ih jadne ne zbunjuju previše.

Inače i Rusi i EU i Ameri znaju sa kim imaju posla, nego se šizoje našao u po njega jako dobroj poziciji da je takav kakav je u stvaru dovoljno prihvatljiv u trenutnoj situaciji za sve strane, iako ga svi skoro pa javno preziru. Nažalost po nas, ali on samo tako može da opstane.
Nešto kao Tito samo su ovog ipak poštovali jer je bio ratni lider i globalni igrač a ne mekušac i klovn. Ali kao što je i ex-Yu platila cenu, platiće i Srbija jer ovo neće večno trajati. Pa ko pretekne kad stigne račun.
Свако приближавање Путину је слабост колективног запада као и незаинтересованост да отргну Србију из источне сфере утицаја, као што су Бугарској понудили прекоредни улазак у ЕУ.

Свако приближавање Србије западу је такође слабост Русије и незаинтересованост такође. Да се не лажемо Русија је могла и 1999. године да помогне Србији, али нису хтели, јер имали су снаге да воде два чеченска рата, а нису могли нама да помогну, јер НАТО никада не би кренуо са бомбардовањем да нису добили уверење од Руса да се неће мешати.
На власти је био Милошевић који је био највернији руски човек, тако да не могу да имају изговор који имају данас домаћи путинофили, да Србија нема проруског лидера.
Руси су мирно гледали и разградњу РС, као и постепено грађење независности исламске тзв. републике Косово.
 
"A šta vi u stvari hoćete od mene? Od svog predsednika? Šta u stvari želite od mene? Da ne razgovaram sa zemljom od 40 miliona stanovnika, koja nikad ništa nažao Srbiji nije uradila, koja nije priznala Kosovo. A pritom imam zadatak i obavezu koju ste mi vi dali. Da ih molim da ne budu na drugoj strani povodom Saveta Evrope u Strazburu ili gde god. I da ne budu protiv nas i u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija", rekao je Vučić.

.......pa malo kasnije :arrow:

"Znam ja da mi njih ne možemo da pobedimo. Ali ću im otežati toliko da će ih biti sramota. I da se ja dodvoravam nekome koga ću da primim i kad ću da primim? Ne pada mi na pamet", rekao je Vučić.

https://www.politika.rs/sr/clanak/6...-ni-evropski-ni-americki-radim-samo-za-Srbiju

Ne znam vise ni sta prica ni za sta moli, valjda za gubitak u UN.
 
A da nije 90% Rusije ukrajinska zemlja?

Pogledajte prilog 1547340

Опет неке синтетичке бајке о синтетичким нацијама...

Па докле више о тим хрватским и украјинским краљевима
 

Back
Top