"Вучићу, јеси ли бескичмењак?" Руси огорчени због доласка Олене Зеленске у Београд

Berlin i Brisel druže neće propasti zvog nedostatka novca već zbog nemorala i bezbožničkih vrednosti koju uveliko neguju i vrednuju.
Jednostavno sam Bog im neće dozvoliti da bezbedno požive iu tom satanističkom leglu.

Дечко се само базира на квантитету, зато и кукњави материјалистички у бесконачност, само нешто броји, што је пребројиво...

Када престане да броји, сетиће се да поред квантитета постоји и не пребројиви квалитет.

Иди мало у инстранство, ради, да те други оцењују и плате, не можеш ти неморалан и неспособан да оцењујеш, оне који су преживели ваш црвени терор и одузимање имовине...

Пробај нешто да ствараш, овде нећеш ништа од те неморалне кукњаве
Koji crveni teror a ti i tvoja generacija uživancija.

Koji crveni teror a ti i tvoja generacija uživancija.

која уживањција, завидиш погрешном, ја сам био у рату, био на три континента, матор, био свугде свашта радио, имао сам и фирму у иностранству...

па пробај борбу, ...ево, моју породицу Црвени сталеж у Србији уништава од 1944 и не може да уништи.

нађи начина за способност и снагу и не цмиздри ко пич..тина... :kafa:

која уживањција, завидиш погрешном, ја сам био у рату, био на три континента, матор, био свугде свашта радио, имао сам и фирму у иностранству...

па пробај, моју породицу Црвени сталеж у Србији уништава од 1944 и не може да уништи.

нађи начина и не цмиздри ко пич..тина... :kafa:
Istina ja sam bio ta firma u inostranstvu.

1715689867066.png

gore naravno, jer je ovo vreme gore od onog crvenog posto je ljudsko zlo kao hidra pokazalo sve pipke koje je ranije ipak pomalo i krilo.

ima na svetu vise od cetiri eksponirana jahaca apokalipse... cetiri je samo simbol tj. broj onih iz senke koji vuku konce...

Pravi prijatelj se ne druži sa neprijateljom svoga dobrog prijatelja. Nije sve u fizičkoj i materijaknoj šteti, ima nešto i u moralu. Ali vi Cigani nemate morala, pa ti to ne moreš razumiti.
Postavlja se pitanje šta će ta žena u Srbiji? Kakvu korist Srbija ima od njene posjete?
Čini se da slabo razumeš Geopolitičke i Geostrateške Zakonitosti, kao i nešto što se zove Diplomatija.

Slušaj malo Mudrog Dragoslava Bokana, on je o tome detaljno pisao i govorio.
Na kraju, jel se Ruska Država bunila zbog ove nebitne posete te Zelenske? Nije. Molim lepo.

Back