Само у инат Вучићу

Докле ће Председник Републике Србије господин Александар Вучић да трпи толику мржњу за његову љубав према Србији и марљив рад у корист народа, и шта уопште хоће та опозиција која би она да влада?!!

Докле ће Председник Републике Србије господин Александар Вучић да трпи толику мржњу за његову љубав према Србији и марљив рад у корист народа, и шта уопште хоће та опозиција која би она да влада?!!
ne znam stvarno, ispada Aca za sve kriv, a on je samo najbolje učinio za nas

ја не могу у инат неком да вичем да је у сребреници геноцид био над муслиманима када једноставно није.

тако да аутор теме мора да пази шта брбоће у овом случају .

разумем огорченост према патетичном председнику. али, не мешати бабе и жабе.

on je kao neki....... dalaj lama ❤️
1713519421298.png

Ма слажем се, мислио сам на ставове форумаша. Нисам знао ово за Вука Јеремића. Ако је тако, свака част!

Taj Jeremic je i napravio ogroman problem Srbiji onim pitanjem Medjunarodnom sudu pravde povodom KiM. Zato me cudi da je uopste opstao politicki.

Ali ne, Jeremic pliva i to jos kao neki patriota evo 15 godina od kad je zahebao Srbiju, i konacno je hvala Bogu oduvan iz politike, nadam se za trajno.

Vučić je psihopata i kriminalac
Dovoljno je pogledati video u kome žena iz Novog Sada koja je otkrila kriminal u EPS u proziva Vučića
znači ništa vam drugo ne treba..samo ovo!!!

zašto njega? pa zato što je on glavni što se za sve pita, što postavlja ljude..što je za premijera postavio i tog Vučevića čija je žena umešana u krađu
inače ta Nataša je bila neki kontrolor tamo ali ne onaj tulavi koji ništa ne zna.. inteligentna je i provalila je celu šemu kako su zgrnuli milione
prvo je dobila otkaz u firmi al nastavila je svoju borbu i pre deset dana joj zapalili kuću.. eto pročitajte još jednom vi mamu vam jbm svima koji podržavate pe dera Vučića i SNS sektu : ZAPALILI JOJ KUĆU!
sad će neki sendvičar da napiše: nisu..udario je grom usred aprila pa se sama zapalila-- ili : zapalila je sama sebi da okrivi njih..ili jbg grejalicu uključila pa se zapalila.. možda nesipravne instalacije
za sve imate izgovor pčka vam maternina bezobrazna

Poslednja izmena:
Ауторска

Питам се зашто би многи и пристали да се Србија посрами у било ком смислу и примеру, под цену тога да се не сложе са ониме што каже Вучић и СНС?

За време СНС се изгубило највише на Косову и Метохији. Ја не осећам бољитак животни сада у односу на раније. И да напредује, напредује се у Београду и НС. Али, многи ће, под цену да се не сложе са Вучићем, радије бити против њега чак иако његова политичка одлука или барем наратив изгледа као онај који је повољан за Србе и/или Србију.

Надам се да ће онај који буде читао разумети шта сам хтео да кажем. Дакле мало искарикирано, ако Вучић каже "није било геноцида у Сребреници, ја кажем, јесте (само јер Вучић каже да није)!"
Kao eto nešto novo :hahaha:

Ауторска

Питам се зашто би многи и пристали да се Србија посрами у било ком смислу и примеру, под цену тога да се не сложе са ониме што каже Вучић и СНС?

За време СНС се изгубило највише на Косову и Метохији. Ја не осећам бољитак животни сада у односу на раније. И да напредује, напредује се у Београду и НС. Али, многи ће, под цену да се не сложе са Вучићем, радије бити против њега чак иако његова политичка одлука или барем наратив изгледа као онај који је повољан за Србе и/или Србију.

Надам се да ће онај који буде читао разумети шта сам хтео да кажем. Дакле мало искарикирано, ако Вучић каже "није било геноцида у Сребреници, ја кажем, јесте (само јер Вучић каже да није)!"
E, брате, знаш, сваки има своја мишљења и свој начин да гледа на работите. Ако Вучић каже нешто, то можда за некога е нај, а за другога не.

Ама, некој нема смисла да се крене на Вучић само затоа што он рекол. Што се тиче Косова и Метохије, па то све се тешко претвори во наша корист.

Се прави шминка ту и таму, ама живот ништа подобар не стана.

Така што, брате, секој треба да си замисли како му е најбоље и да го поддржува оној што му донесува подобрување на ситуацијата.

Back