Vučića na vlast drži samo strah Srba da ne uđu ponovo u rat a kada pobede Rusi više neće biti potreban

Još jednom, mapa je samoobmana, i to krajnje detinjasta samoobmana.

Ти си у заблуди да је Космет фактички шиптарски.
Није !

Космет је фактички Натов,
а са њима имамо договор и знамо зашто смо им га уступили на неодређено.

Зато ми не морамо и не треба да "ратујемо за Космет",
нарочито не са Шипурацковићима,
нису нам га они ни отели.

Њих нико на овом свету не треба да се плаши, као ни Црногораца.
Колико год да су опасни лудаци кад су сами,
толико су неспособни да буду војници.

Као што видимо, то је одлика свих Илира,
зато смо им и ушли у територију лако
пре 13 векова.
 
Opet i ponovo: da li može jedno maleno objašnjenje: kako nameravaš da ovo postigneš bez rata kako vidimo da zamišljaš?
Moze, samo treba naci milion i po srba koji ce ziveti na tom podrucju.
Kad se to nadje onda spremiti od 100 hilj evra do milion za otkup domacinstava na tom podrucju.
Ima ih ko nece prodati ali vecina hoce ako znaju da ce to biti Srbija.
Eto samo milion i po Srba i 300-400 miljardi evra i dogovor sa Amerima, znaci i njima jedno 10 -20 miljardi.
 
Autorska
On to zna zato i ne želi da se okrene samo Rusima jer nije iskren zato želi da bude i sa amerima i tako osigura sebe.
Pošto igra šah sa svojim narodom onda koristi metod Mihaila Talja po principu mač sa dve oštrice pa ako ne uspe na jednu stranu onda krene na drugu odbranu koja je oslabljena zbog prve.
Dakle Srbi moji sada i vi znate kada ćete smeniti ovog izdajnika sa trona porobljene i okupirane Srbije.
Руси освајају свемир, ратују без проблема са највећом државом у Европи (после Русије) којој помаже цео запад, санкције им не могу ништа, али не могу да ослободе Клокот и Липљан, нити да укину дистрикт Брчко.
Јељцин је имао изговор да је био пијан, а овај је трезан на власти већ скоро 30 година и ништа.
 
Као што видимо, то је одлика свих Илира,
зато смо им и ушли у територију лако
пре 13 векова.
Која је ово издајничка теза. Значи Срби дођоши Балкана, а староседеоци су шиптари.
Зато нам тако и иде... Боље промени име издајниче.
 
Која је ово издајничка теза. Значи Срби дођоши Балкана, а староседеоци су шиптари.
Зато нам тако и иде... Боље промени име издајниче.

Издао сам те да ниси Словен, дошао са севера ?

Размисли, шта ја имам да те издам,
ти се једно, ја друго ...
 
Moze, samo treba naci milion i po srba koji ce ziveti na tom podrucju.
Kad se to nadje onda spremiti od 100 hilj evra do milion za otkup domacinstava na tom podrucju.
Ima ih ko nece prodati ali vecina hoce ako znaju da ce to biti Srbija.
Eto samo milion i po Srba i 300-400 miljardi evra i dogovor sa Amerima, znaci i njima jedno 10 -20 miljardi.
Дечко ти си много наиван.
Број људи није битан, посебно не на Балкану, где су мале територије и мање више сви имају мало људи.
По тој логици шиптари никада не би узели КиМ, јер их је било 10 пута мање од Срба.
Ево ти пример Херцеговине, која има само 10% становништа од укупног броја у БиХ, а држи 20% територије те измишљене заједнице БиХ, дакле 350.000 људи може сутра да добије аутономију те области и једног дана да се одвоји.

Шта ће бити са КиМ ? Па једног дана када шиптари остану без савезника, а ми будемо имали савезнике, небитно да ли су Руси, Кинези, неки наследник НАТОа, Марсовци, ми ћемо напасти КиМ или наши савезници, који ће имати неки интерес да то ураде. Можда ћемо им дати рудна богатства.
Онда следи Олуја, односно етничко чишћење, мада они то сами већ спроводе, масовним одласком на запад. У суштини ништа им неће бити, имају своју матицу где ће се коначно вратити.
Српска Херцеговина је етнички очишћена (Гацко, Фоча то су били полумуслимански градови) и то без помоћи запада, па када си чуо да се неко са запада бунио и прогласио Херцеговце за геноцидне манијаке. То се десило само овим нашим Босанцима у Сребреници.

Никакво досељавање, никакав откуп није потребан.
 
Издао сам те да ниси Словен, дошао са севера ?

Размисли, шта ја имам да те издам,
ти се једно, ја друго ...
Мани ме тих западних подвала. Нико теби не брани да верујеш у те западне лажи, али немој овде да их пропагираш.
Ми Срби смо мешавина староседелачког народа и Словена. Зависи одакле вучеш порекло, неко од нас има мање, а неко више староседелачког ДНК, али када све сабереш Србе, то је неки просек, да морамо да полажемо право на оба порекла.
Дакле наследници смо Илира, а пре њих народа Винчанске цивилизације.
Зато код нас и нема проучавања словенског паганизма, као што има код Руса, Украјинаца и Пољака, јер они имају само то словенско порекло у највећој мери и они то обележавају и даље, док код нас је православље односно хришћанство битније, јер знамо да смо старији и од Словена и од хришћанства.

Ја знам да ти замишљаш историју тако наивно, да су староседеоци и Словени тачно знали комунистичке границе СФРЈ, па кад наиђу на републичку границу они зауставе свој поход, зауставе свој језик и строго поштују АВНОЈ.

п.с. шиптари су туркијско племе које је масовно дошло на ове просторе за време османске окупације.
 
Дечко ти си много наиван.
Број људи није битан, посебно не на Балкану, где су мале територије и мање више сви имају мало људи.
По тој логици шиптари никада не би узели КиМ, јер их је било 10 пута мање од Срба.
Ево ти пример Херцеговине, која има само 10% становништа од укупног броја у БиХ, а држи 20% територије те измишљене заједнице БиХ, дакле 350.000 људи може сутра да добије аутономију те области и једног дана да се одвоји.

Шта ће бити са КиМ ? Па једног дана када шиптари остану без савезника, а ми будемо имали савезнике, небитно да ли су Руси, Кинези, неки наследник НАТОа, Марсовци, ми ћемо напасти КиМ или наши савезници, који ће имати неки интерес да то ураде. Можда ћемо им дати рудна богатства.
Онда следи Олуја, односно етничко чишћење, мада они то сами већ спроводе, масовним одласком на запад. У суштини ништа им неће бити, имају своју матицу где ће се коначно вратити.
Српска Херцеговина је етнички очишћена (Гацко, Фоча то су били полумуслимански градови) и то без помоћи запада, па када си чуо да се неко са запада бунио и прогласио Херцеговце за геноцидне манијаке. То се десило само овим нашим Босанцима у Сребреници.

Никакво досељавање, никакав откуп није потребан.
Nije to tako jednostavno.
1997 su oni bili bez saveznika, bili proglaseni za teroristicku organizaciju a 1999 su bili americki saveznici.
Imali su pare i ljude.
Probali smo vec da Kosovo priblizimo Srbiji na tvoj nacin, 1912, pokazalo se dugotrajno neodrzivo.
Ako hoces da zauvek (100 i vise god) resis neki problem moras drugacije.
 
Nije to tako jednostavno.
1997 su oni bili bez saveznika, bili proglaseni za teroristicku organizaciju a 1999 su bili americki saveznici.
Imali su pare i ljude.
Probali smo vec da Kosovo priblizimo Srbiji na tvoj nacin, 1912, pokazalo se dugotrajno neodrzivo.
Ako hoces da zauvek (100 i vise god) resis neki problem moras drugacije.
Баш си наиван, ми смо увелико били под западним санкцијама те 1997. године, а следеће je почела највећа шиптарска оружана побуна. Ти стварно мислиш да су они преко ноћи постали амерички савезници ?
Стварно мислиш да тај најбеднија рупа на Балкану, и даље су то, а посебно тада, да су они имали више новца од нас или било кога у окружењу ?
 
Autorska
On to zna zato i ne želi da se okrene samo Rusima jer nije iskren zato želi da bude i sa amerima i tako osigura sebe.
Pošto igra šah sa svojim narodom onda koristi metod Mihaila Talja po principu mač sa dve oštrice pa ako ne uspe na jednu stranu onda krene na drugu odbranu koja je oslabljena zbog prve.
Dakle Srbi moji sada i vi znate kada ćete smeniti ovog izdajnika sa trona porobljene i okupirane Srbije.
to ja celo vreme govorim. Dok postoji NATO Vucic je presednik............posle nam nece biti potreban.......ako se ne opameti.
 
Баш си наиван, ми смо увелико били под западним санкцијама те 1997. године, а следеће je почела највећа шиптарска оружана побуна. Ти стварно мислиш да су они преко ноћи постали амерички савезници ?
Стварно мислиш да тај најбеднија рупа на Балкану, и даље су то, а посебно тада, да су они имали више новца од нас или било кога у окружењу ?
https://www.*******************/casopis/?id=06&br=397&cl=31
Ovome se moze dodati i to sto milosevic nastavlja da ne shvata geopoliticke promene i umesto da podmiti ponekog u americi
pa i da pozove nato da pravi bazu, sklanja pare i nastavlja da gura zapadu prst u oko
97-e jesu bile sankcije ali su tad bili prilicno blagi prema njemu, kako bese * faktor stabilnosti na balkanu*
 
Hebali te rusi !
Ko sa njima može videti bilo kakvu budućnost ?!
REtenu jedan !
Ti da kažeš nekom nešto a da si video kao čovek kako žive Srbi na okupiranoj teritoriji koje kontroliše tvoj takozvani anđeoski NATO onda bi video koliko si smrtno grešan da ti zato nema oprosta i da postiš do same smrti.
 
https://www.*******************/casopis/?id=06&br=397&cl=31
Ovome se moze dodati i to sto milosevic nastavlja da ne shvata geopoliticke promene i umesto da podmiti ponekog u americi
pa i da pozove nato da pravi bazu, sklanja pare i nastavlja da gura zapadu prst u oko
97-e jesu bile sankcije ali su tad bili prilicno blagi prema njemu, kako bese * faktor stabilnosti na balkanu*
Treбало је лобирати много раније, 97е је било већ касно.
 
...
Ми Срби смо мешавина староседелачког народа и Словена.

Ма шта кажеш, ми мешанци ?
А нисмо оно брат сестри најбоље смести и слично ?

Слушај усијана главо,
сви су људи браћа
и сви су народи мешавина старијих народа.

Ти би да ми замениш "западне подвале" хитлеровом чистотом расе.
Неће ићи.

Знаш шта је најгоре у тој твојој борби ?

То, што се бориш за Косово,
а оно ти не треба нити га волиш.

Само неки десетерац те тера, а не умеш да контролишеш ту енергију
и усмериш у одрживо решење.

Него,
Ај да вичемо да смо старији народ од пужева и скакаваца ...
Као да други нису директни потомци оног првог парамецијума !
 
Која је ово издајничка теза. Значи Срби дођоши Балкана, а староседеоци су шиптари.
Зато нам тако и иде... Боље промени име издајниче.
Ma šiptari obično daju to korisničko ime kada pišu po portalu B92 da ne budu sumnjivi.
 
https://www.*******************/casopis/?id=06&br=397&cl=31
Ovome se moze dodati i to sto milosevic nastavlja da ne shvata geopoliticke promene i umesto da podmiti ponekog u americi
pa i da pozove nato da pravi bazu, sklanja pare i nastavlja da gura zapadu prst u oko
97-e jesu bile sankcije ali su tad bili prilicno blagi prema njemu, kako bese * faktor stabilnosti na balkanu*

Покојни Милошевић јесте направио максималан број грешака, али:

1. Морали смо да пробамо колики кредит имамо у свету, тј колика нам је моћ без Тита
2. Данас би требало да знамо како ствари стоје те да у идеалном случају више не правимо грешке !

Прво, сад власт зна шта је народу стварно потребно
(мир, запосленост, стабилна валута - значи стабилна економија)

Друго, сад власт зна да нема качења са моћнијим државама, у случају фрке сви су на њиховој страни.

Јесте била тешка школа, врхунски тешка,
али исплатиће се ако употребимо научено !!!
 
Ti da kažeš nekom nešto a da si video kao čovek kako žive Srbi na okupiranoj teritoriji koje kontroliše tvoj takozvani anđeoski NATO onda bi video koliko si smrtno grešan da ti zato nema oprosta i da postiš do same smrti.
Kojoj okupiranoj teritoriji? Do kada ćeš se javljati iz svog sveta Deluzije?
Piši, za šta služi pismo? Piši, nemoj zadržavati reči za sebe i očekivati da te neko razume.
Koja okupirana teritorija?
Misliš Kosovo🇽🇰?
Bila okupirana za vreme Slobe, sada su izgradili državu sa moćnom vojskom, dišu punim, otarasili se srbalja. Blagodat.
Srbi sa severa Kosova🇽🇰 su donedavno imali besplatnu električnu energiju u svojim domovima, a sada su to sve izgubili jer ih Vučić nahuškao da prave probleme.
Sada plaćaju struju i moraju vratiti dugove.
E to ti je
srbaljska propaganda.
Ne zna Vučko šta da kaže, prazan je kao balon, pa onda huška malobrojne srbe sa severa da bi pokupio političke poene i zadržao se na vlasti
Srbaljsku propagandu ti bem!
O čemu ti pričaš?? 🫢
 
Ma šiptari obično daju to korisničko ime kada pišu po portalu B92 da ne budu sumnjivi.

Провалио си ме !
Па какав је одговор, нудимо вам излаз на море за део Космета :
IMG_20230726_025516.png
 
Kojoj okupiranoj teritoriji? Do kada ćeš se javljati iz svog sveta Deluzije?
Piši, za šta služi pismo? Piši, nemoj zadržavati reči za sebe i očekivati da te neko razume.
Koja okupirana teritorija?
Misliš Kosovo🇽🇰?
Bila okupirana za vreme Slobe, sada su izgradili državu sa moćnom vojskom, dišu punim, otarasili se srbalja. Blagodat.
Srbi sa severa Kosova🇽🇰 su donedavno imali besplatnu električnu energiju u svojim domovima, a sada su to sve izgubili jer ih Vučić nahuškao da prave probleme.
Sada plaćaju struju i moraju vratiti dugove.
E to ti je
srbaljska propaganda.
Ne zna Vučko šta da kaže, prazan je kao balon, pa onda huška malobrojne srbe sa severa da bi pokupio političke poene i zadržao se na vlasti
Srbaljsku propagandu ti bem!
O čemu ti pričaš?? 🫢
Ti si poslednji na ovom svetiu kome ću išta da odgovorim.Možeš da kmečiš i da laješ sve ti je uzalud.Od sada si na trajnoj ignore listi jer neću da se trošim na tupog lika.
 
Ti si poslednji na ovom svetiu kome ću išta da odgovorim.Možeš da kmečiš i da laješ sve ti je uzalud.Od sada si na trajnoj ignore listi jer neću da se trošim na tupog lika.
Nisam ja tup, ja sam
čudesa pun ćup⚱️😁
Šalim se, nemo na ignore, nisam ja ni najmanji problem.
Kme kmee kmečim nad svojom sudbinom kao i nad sudbinom prevarenih "srba" sa Kosova🇽🇰 i iz Bosne🇧🇦 ..
 
Ма шта кажеш, ми мешанци ?
А нисмо оно брат сестри најбоље смести и слично ?

Слушај усијана главо,
сви су људи браћа
и сви су народи мешавина старијих народа.

Ти би да ми замениш "западне подвале" хитлеровом чистотом расе.
Неће ићи.

Знаш шта је најгоре у тој твојој борби ?

То, што се бориш за Косово,
а оно ти не треба нити га волиш.

Само неки десетерац те тера, а не умеш да контролишеш ту енергију
и усмериш у одрживо решење.

Него,
Ај да вичемо да смо старији народ од пужева и скакаваца ...
Као да други нису директни потомци оног првог парамецијума !
Па сви су људи староседеоци на неком простору, али на Балкану су шиптари дођоши.
 
на Балкану су шиптари дођоши.

Kakve to veze ima ?
I ja sam dođoš u Grockoj, tamo sam kupio 5 ari i napravio vikendicu, ali sam sada vlasnik te imovine i ravnopravan sam onima koji su tu od paleozoika.

Šiptari mogu doći do Kosova samo na pošten način !
Trampom ili ratom.
 

Back
Top