Da li je istina da Rusi više vole Bugare nego Srbe?

Šta je poenta toga?
pa rekao sam prilično razumnu stvar da ih vide bolje nego bugare ali da je njihova srbofilija nešto što srbi smatraju većim nego što jeste
To kao da uzmeš ruske weebove kao merilo i zaključiš da Rusi vole Japan.
pa brate pročitaj šta je tip koga braniš rekao lol. rekao je ne znaju ni dal su svrbi pravoslavci.
Nisam siguran ni da bi ti svaki "siloviki" rekao da voli Srbiju.
"siloviki" (anglijski neologizam) ne vole nikog
Le Chiffre je naj villain ikat.
a ti si baš rogonja koj voli kada šiptarski mafijaš **** mlade crnogorke jel
 
pa rekao sam prilično razumnu stvar da ih vide bolje nego bugare ali da je njihova srbofilija nešto što srbi smatraju većim nego što jeste
Bugari su Rusima potpuno nebitni. Naročito sada kada su na listi neprijateljskih zemalja jer pomažu napaćenom hoholskom narodu u odbrani od agresije.
pa brate pročitaj šta je tip koga braniš rekao lol. rekao je ne znaju ni dal su svrbi pravoslavci.
Ne branim ga. Nanjušio sam da si emotivno investiran u temu i ušao u diskusiju.
"siloviki" (anglijski neologizam) ne vole nikog
Pa ne baš. Najviše ćeš među njima naći one koji vezuju zastave s Belorusima i Srbima. Pa i rahmetli Prigožin je bio takav.
a ti si baš rogonja koj voli kada šiptarski mafijaš **** mlade crnogorke jel
Ne, očajan ukus za žene ima. Mislim, Crnogorke. Zamisli dođe ti neka brkata krkna koja se gađa padežima i govori 'čoče', 'časti ti', 'śjedi'. Svaki put kad progovori crkne konj u Japanu.
 
Bugari su Rusima potpuno nebitni.
no shit
Naročito sada kada su na listi neprijateljskih zemalja jer pomažu napaćenom hoholskom narodu u odbrani od agresije.
wow i didnt know
Ne branim ga. Nanjušio sam da si emotivno investiran u temu i ušao u diskusiju.
nemam neku emotivnu investiciju prema smrdskom narodu, te samo branim istinu
Pa ne baš. Najviše ćeš među njima naći one koji vezuju zastave s Belorusima i Srbima. Pa i rahmetli Prigožin je bio takav.
političke gluposti. rahmetli prigožin je bio ulični bandit jevrejskog porekla iz lenjingrada.
Ne, očajan ukus za žene ima. Mislim, Crnogorke. Zamisli dođe ti neka brkata krkna koja se gađa padežima i govori 'čoče', 'časti ti', 'śjedi'. Svaki put kad progovori crkne konj u Japanu.
istina.
 
Može biti, a i ne mora.

Kad smo kod njega:

https://www.veoh.com/watch/v142225445NQPRsm8H

Dobra mjuza
Season 2 Dancing GIF by The Fresh Prince of Bel-Air
 
Koliko ja znam Rusi više vole Bugare nego Srbe. Kakva su vaša saznanja?
Ma jok bre, nisi u pravu! Pa Rusi nas vole više od svega! Kada se Rusi probude ujutru, prvo pomisle na nas, a tek onda na sve ostale. Svaki Rus sanja da bude kao Srbin! Zar nisi čuo za onu čuvenu rusku poslovicu: "Bolje biti Srbin nego bogat Rus"? Eto, toliko o tome!
 
Možda ovo može da pomogne. Istraživanje koje traje od 2006.godine. Na pitanje koju zemlju smatrate prijateljskom Bugarska je do 2015 god.imala duplo veći % u odnosu na Srbiju, da bi posle čas Srbija čas Bugarska imala prednost, a od 2022 znatnu razliku

BG/RS
2006 10/4
2007 9/3
2009 9/5
2010 8/5
2011 9/4
2012 7/4
2013 10/3
2014 8/5
2015 4/8
2016 4/6
2017 4/5
2018 7/6
2019 8/6
2020 6/6
2021 5/6
2022 3/12
2023 3/9


https://www.levada.ru/2023/06/08/mezhdunarodnye-otnosheniya-otsenki-maya-2023-goda/
 

Back
Top