Vučić u Vašingtonu pred 20.000 ljudi: Pomenuo Jasenovac, dobio stojeće ovacije

Rusija je prva država koja je prekinula krug mržnje u koji je Zapad stavio Srbiju.

Podrška Rusije u vezi Kosova je neprocenjiva.
Истина, али то им је у интересу. Ок је имати их за савезнике, али полако са тим војним базама. То не долази у обзир.
 
Истина, али то им је у интересу. Ок је имати их за савезнике, али полако са тим војним базама. То не долази у обзир.
To je jedini način da se zaštitimo sledećeg pogroma.

Misliš li da bi divlji arnauti smeli da onako pale crkve, ubijaju decu pored reke ili linčuju ljude da je recimo u Nišu ruska vojna baza?
 
To je jedini način da se zaštitimo sledećeg pogroma.

Misliš li da bi divlji arnauti smeli da onako pale crkve, ubijaju decu pored reke ili linčuju ljude da je recimo u Nišu ruska vojna baza?
Све што руси треба да ураде је да нас штите од НАТО пакта. Неби они отворили базу у Нишу да би нас бранили од шиптара већ да би штитили Турски-јужни ток. То можемо и ми сами. Ја не видим разлику између Бондстила и базе у Нишу. То је окупација, а ми треба да будемо слободни. Час посла би замрзели и русе када би отворили базу. Што је нису отворили 2000е? Сад је касно.
 
Све што руси треба да ураде је да нас штите од НАТО пакта. Неби они отворили базу у Нишу да би нас бранили од шиптара већ да би штитили Турски-јужни ток. То можемо и ми сами. Ја не видим разлику између Бондстила и базе у Нишу. То је окупација, а ми треба да будемо слободни. Час посла би замрзели и русе када би отворили базу. Што је нису отворили 2000е? Сад је касно.
Za dzabe nema ni kod babe.
 
Све што руси треба да ураде је да нас штите од НАТО пакта. Неби они отворили базу у Нишу да би нас бранили од шиптара већ да би штитили Турски-јужни ток. То можемо и ми сами. Ја не видим разлику између Бондстила и базе у Нишу. То је окупација, а ми треба да будемо слободни. Час посла би замрзели и русе када би отворили базу. Што је нису отворили 2000е? Сад је касно.
Nije kasno. Nisu je otvorili zato što su onda Srbi mislili da su svet, da Zapad nikada neće stati na stranu islamista, da nam Rusi nisu potrebni. Bili su suštinski obmanuti. Lagala ih je oznaška pseudoelita koja je imala dil sa Zapadom da mu pokloni sve što je iole isplativo u Srbiji u zamenu za pocenat i imunitet,

Bondstil je okupacija, baza u Nišu strateška odluka. Tako ćemo biti sigurni da za 5 ili 10 godina SAD neće izaći u sustret želja svojih saveznika Bugara i arnauta i okupirati jug Srbije i Rašku.

Strategija Zapada da nas davi ko zmija žabu i otkida nam deo po deo je više no očigledna.

Mi jednostavno moramo da odlučimo ili ćemo pristati da nas Zapad svede na BG pašaluk ili ćemo ući u vojni savez sa Rusijom.

Nama je potrebno rusko oružje da se branimo a ne ruski vojsnici da ginu umesto nas kad zagusti sledeći put a budi uveren da hoće. Najdalje 15 godina od danas.
 
У Бондстилу има 1 400 службеника, а капацитета је за 40 000 војника. Америка се под Трампом лагано повлачи са ових простора јер нема интереса више да ту остаје. Све што треба да урадимо је да им дозволимо да се "достојанствено" повуку из пропале инвестиције. Видимо да се полако мења УСА политика према нама, дубока држава још увек има утицаја, и видећемо после ових избора како ће се понашати. Ако отворимо руску базу онда имају разлога да остану. Ако наставе са притисцима, онда треба да размислимо. Нису ни руси мутави, ни они не журе са тим.
 
Naravno da znam. Prvi korak je već napravljen u tom pravcu. Očekuju se sledeći.
Kao i Seselj mislis da znas sve, na kraju od tolikog znanja ostane spaljena zemlja sa stotinama hiljada zrtava. Primitivno razmisljanje svojstveno jedino siptarima i vama.

Eto siptarija je imala podrsku SAD i otcepila juzni deo Srbije. Koliko materijalne stete i mrtvih ljudi... koliko je uranijuma palo na Kosovo? A sta sada?

Sada i da ostvare cilj pripajanja Albaniji... sta s tim? Bice Albanci najzaostalija nacija na kontinentu. Pa bolje da su ostali u okvirima Srbije vec bi bili kandidati za EU i sigurno da bi zajedno mnogo lakse i usli u EU. Ako je to neki cilj, a njima jeste.

Sve se vrti oko ekonomije i kulturnog razvoja, institucija, a ne teritorija.
 
Sve se vrti oko ekonomije i kulturnog razvoja, institucija, a ne teritorija.
Da se ne radi o teritorijama ne bi nas bombqrdovali tri meseca i držali pod svim mogućim sankcijama 10 godina.

Ova formulacija je najblaže rečeno vređanje bazične inteligencije nekog ko bi zbog nje trebao da se odrekne četvrtine svoje teritorije i suštine kulturno religijskog nasleđa.

A koliko vidim Kosovo je od početka okupacije baš postalo Silikonska dolina Balkana od munjevitog razvoja institucija i ekonomije pod NATO patronatom.
 
Malo je bio zbunjen. Nije nikad tako bio stresiran. Dobio je nekoliko ovacija a vecinu je prekidao svojim govorom. Pretpostavljam da je znao da nema mnogo vremena.

Dao je sve od sebe i sasvim lepo je to odradio. Nije bilo lako. Svaka mu cast.

Sto se tice Arabljana koje pominjes njima je veci neprijatelj Iran nego Izrael.

Inace mediji nisu lepo preneli. Kada je pomenuo NDH dodao je then i korektno napravio distancu umerenu prema danasnjoj NDH. Nije ih bas prstom u oko.
Lahko je ruznoj curi bit postena...:ne:
 
У Бондстилу има 1 400 службеника, а капацитета је за 40 000 војника. Америка се под Трампом лагано повлачи са ових простора јер нема интереса више да ту остаје. Све што треба да урадимо је да им дозволимо да се "достојанствено" повуку из пропале инвестиције. Видимо да се полако мења УСА политика према нама, дубока држава још увек има утицаја, и видећемо после ових избора како ће се понашати. Ако отворимо руску базу онда имају разлога да остану. Ако наставе са притисцима, онда треба да размислимо. Нису ни руси мутави, ни они не журе са тим.
norvežanin o kosovu
STRAŠNA ISPOVEST BIVŠEG OFICIRA KFOR-a: Amerikanci su obučavali Albanske teroriste u ovoj bazi, CIA je to znala!
Kaš je dodao da je visoki službenik Unmika Džo Mekalister spreman da svedoči protiv Fljorima Ejupija, koji se dovodi u vezu sa ubistvom Olivera Ivanovića.
Objavljeno:
03.03.2020
STRAŠNA ISPOVEST BIVŠEG OFICIRA KFOR-a: Amerikanci su obučavali Albanske teroriste u ovoj bazi, CIA je to znala!
Kristijan Kaš,

Bivši oficir Kfora, norveški major Kristijan Kaš, koji je bio u službi na Kosovu, tvrdi da su Amerikanci u bazi Bondstil na Kosovu obučavali albanske teroriste.

"NATO je imao oko Bondstila pet kilometara bezbednosnu i 25 kilometara vazdušnu zonu, kojoj MUP i srpska vojska nisu imali pristup. Ja sam slikao teroriste iz te zone. Pričao sam sa Torsteinom Šakerom, koji je bio norveški šef Kfora, pitao sam ga šta se dešavalo u Bondstilu, rekao mi je da se ne seća. Jedan oficir britanske akademije koji je bio tamo rekao je da je jasno da su teroriste obučavali Amerikanci, koji su obučeni po američkoj školi kompletno", kaže Kaš za "Srpski telegraf".


Kaš je dodao da je visoki službenik Unmika Džo Mekalister spreman da svedoči protiv Fljorima Ejupija, koji se dovodi u vezu sa ubistvom Olivera Ivanovića.
"Sa Mekalisterom sam se upoznao 2013. i od tada smo u kontaktu. On je i dan-danas besan na svu nepravdu koja je počinjena Srbima na KiM. Oseća ogromnu žeđ za pravdom. Kao i ja. Osećam neopisiv bol za žrtve i kajanje", kaže Kaš.
 
Da se ne radi o teritorijama ne bi nas bombqrdovali tri meseca i držali pod svim mogućim sankcijama 10 godina.

Ova formulacija je najblaže rečeno vređanje bazične inteligencije nekog ko bi zbog nje trebao da se odrekne četvrtine svoje teritorije i suštine kulturno religijskog nasleđa.

A koliko vidim Kosovo je od početka okupacije baš postalo Silikonska dolina Balkana od munjevitog razvoja institucija i ekonomije pod NATO patronatom.

Kao sto i sam kazes siptari su dobili teritoriju ali su sve siromasniji. Sam si pokazao da teritorija nije nista, vec ekonnomija i uticaj. Cak ni SAD ne mogu da imaju veci uticaj na prijem Kosova u UN od Srbije.

Teritorije su srednjevekovna budalastina. Pogotovo one na kojoj tvoje stanovnistvo nema vecinu. Zato Srbija pregovorima moze najboljem da se nada ako Kosovo dobije status Tajvana a Kossev pripoji sebi.
 
Kao i Seselj mislis da znas sve, na kraju od tolikog znanja ostane spaljena zemlja sa stotinama hiljada zrtava. Primitivno razmisljanje svojstveno jedino siptarima i vama.

Eto siptarija je imala podrsku SAD i otcepila juzni deo Srbije. Koliko materijalne stete i mrtvih ljudi... koliko je uranijuma palo na Kosovo? A sta sada?

Sada i da ostvare cilj pripajanja Albaniji... sta s tim? Bice Albanci najzaostalija nacija na kontinentu. Pa bolje da su ostali u okvirima Srbije vec bi bili kandidati za EU i sigurno da bi zajedno mnogo lakse i usli u EU. Ako je to neki cilj, a njima jeste.

Sve se vrti oko ekonomije i kulturnog razvoja, institucija, a ne teritorija.
Јеси ли то објаснио и краљици Елизабети када је послала рођеног унука и две трећине флоте преко пола света због неколико стотина хиљада оваца на Малвинска острва?
 
Јеси ли то објаснио и краљици Елизабети када је послала рођеног унука и две трећине флоте преко пола света због неколико стотина хиљада оваца на Малвинска острва?
Što priliči Jupiteru ne priliči volu.
 
Јеси ли то објаснио и краљици Елизабети када је послала рођеног унука и две трећине флоте преко пола света због неколико стотина хиљада оваца на Малвинска острва?
Samo ti mozes da objasnis ovu paralelu izmedju svetske imperije i Srbije... Mislis da Srbija treba da se ponasa kao Ujedinjeno Kraljevstvo na vrhuncu moci? :hahaha:
 
Kao sto i sam kazes siptari su dobili teritoriju ali su sve siromasniji. Sam si pokazao da teritorija nije nista, vec ekonnomija i uticaj. Cak ni SAD ne mogu da imaju veci uticaj na prijem Kosova u UN od Srbije.
Kakav niz kontradikcija ali ok, utoliko će im biti lakše što ne mogu da se osamostale i što će se u skladu sa Rezolucijom 1244 srpska vojska i policija vratiti na Kosovo.

Teritorije su srednjevekovna budalastina.
To da objasniš Americi koja je okupirala Kosovo. Objasni im da odu preko bare kući jer su teritorije srednjovekovna budalaština. I kad stignu na prepišu Teksas Meksiku.
 

Back
Top