Путин пред пола милијарди људи бранио Србију - Вучић одбио да му се захвали

Pišem iz Crne Gore.

Кажеш да не очекујемо помоћ од Вучића или Путина !?

Од Вучића очекујем да буде најбољи капетан српског брода,
а од Путина очекујем да се пробуди,
спасе шта се спасти да,
дигне Русију,
а онда ће бити боље и Србији.

А како ви у ЦГ ?
 
Svakako da je bilo uhlebljavanja prvoboraca ali se struka cenila.

Nije bilo teorije da polupismena kalakurdija vodi fabrike, bolnice, građevinska preduzeća

Taj i takav komunizma je gradio i izgradio Naserovu branu u Egiptu a danas Vesić i ekipa ne mogu kocke da popakuju na Trg Republike a da to ne propadne za godinu dana. Nekada smo mi radili autoputeve po pustinjama a danas nama prave Kinezi, Turci i Azerbejdžanci.

Pogledajte ko su nam poslanici, ministri, direktori i ambasadori i nađite mi drugu reč sem SRAMOTA da se to stanje opiše
По струци сам везан за привреду и индустрију и оно што су тадашњи људи и фирме радиле данас је то, за ову власт, далеки дубоки свемир.
Код мене у фирми ради један стари инжењер (73 године има, ради хонорарно јер не може кући да седи) који је радио у Енергопројекту и радио је у много држава,. 1982 године у Ираку када су радили дошла је кинеска фирма да их они обучавају, данас та фирма ради у Бору и по Србији.
1968 на машински факултет у Београду долазили су стручњаци из Јужне Кореје да их наши уче како се праве бродови (ми смо били тада 3 бродоградитељска сила света). Они сада раде 60% свих бродова на свету а ми ништа.
 
По струци сам везан за привреду и индустрију и оно што су тадашњи људи и фирме радиле данас је то, за ову власт, далеки дубоки свемир.
Код мене у фирми ради један стари инжењер (73 године има, ради хонорарно јер не може кући да седи) који је радио у Енергопројекту и радио је у много држава,. 1982 године у Ираку када су радили дошла је кинеска фирма да их они обучавају, данас та фирма ради у Бору и по Србији.
1968 на машински факултет у Београду долазили су стручњаци из Јужне Кореје да их наши уче како се праве бродови (ми смо били тада 3 бродоградитељска сила света). Они сада раде 60% свих бродова на свету а ми ништа.
Знао сам ја одувек да су ти косооки хебене лопине,неспособне да ишта сами смисле,фуј
 
По струци сам везан за привреду и индустрију и оно што су тадашњи људи и фирме радиле данас је то, за ову власт, далеки дубоки свемир.
Код мене у фирми ради један стари инжењер (73 године има, ради хонорарно јер не може кући да седи) који је радио у Енергопројекту и радио је у много држава,. 1982 године у Ираку када су радили дошла је кинеска фирма да их они обучавају, данас та фирма ради у Бору и по Србији.
1968 на машински факултет у Београду долазили су стручњаци из Јужне Кореје да их наши уче како се праве бродови (ми смо били тада 3 бродоградитељска сила света). Они сада раде 60% свих бродова на свету а ми ништа.

Ljudi danas ne shvataju da smo nekada bili u svetskom vrhu u recimo elektronskoj industriji ili robotici
Pokušajte danas da napravite takvu paralelu i videćete koliko je neverovatna.

Možemo da pričamo šta god hoćemo ali ova zemlja nikada nije bila tako progresivna kao u periodu kada su je vodili komunisti, sviđalo se to nekome ili ne.
 
Ljudi danas ne shvataju da smo nekada bili u svetskom vrhu u recimo elektronskoj industriji ili robotici
Pokušajte danas da napravite takvu paralelu i videćete koliko je neverovatna.

Možemo da pričamo šta god hoćemo ali ova zemlja nikada nije bila tako progresivna kao u periodu kada su je vodili komunisti, sviđalo se to nekome ili ne.
Ја по својој природи мрзим комунисте и органски их не подносим али хтео да признам то или не у праву си и тога сам одавно свестан.
Једини период када је била баш прогресивна то је од 1920-1940 али само у појединим областима. Није била у свим гранама.
 
Вућић јесте лопов, узурпатор државе и институција и штеточина, али није он једини кривац за предају КиМ.
Свако је учествовао у томе од српских комуниста, преко Милошевића, ДОСа, Тадића и Вучића.
Највећи проблем су Руси који су нас предали западном блоку и пре Јељцина, а праве се као да се нешто питају на Балкану.
Зато Путин прихвата сваку власт у Србији.

Наш проблем је што нисмо знали са западом који је овде власт, и са Русијом која је није чак ни опозиција.
slazemo se, nije samo AV kriv...on je samo jos jedan od izdajnika i lopingera....nastavlja kontinuitet izdaje i lopovluka...sto se tice Putina i Kremlja, tu ne ocekujem nikakvu ozbiljniju pomoc
 
Srpska "elita" uvek podržava vlastodršca, kralj, Tito, Milošević, Vučić

Odnosno okupe se oko njege jer im to donosi beneficije, priliku da se bogate, upravljaju...

To je isto bilo i pod Turskim vlastodrscima.
Tako smo dobili Bosinejake a sad smo od potomaka Titinih Komunjaraa dobili sendvicarske SNS Botove i Natofile.
:D
 

Back
Top