Vučić: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju

искрено - не водим туђу бригу, али по причи свих у србији, мислим да је тамо јако тужно и ружно,
заправо србија је један експеримент неког новог менгелеа, који трује рају радио таласима, храном, водом, микоплазмама, глупим вестима...
мислим искрено да би сви побегли да имају могућност..
Ja vise to opisujem kao neki brlog svinja ili stalu

Al ja to uglavnom zbog nedostatka dentalne higijene, narocito na Goliji i okolini, tj malo sira okolina do Subotice i Pirota

Sta mislite, do kad Vuçiç moze da laze narod ovako, dokle ce da se nada napacena raja i krezavi glasaci Kulama, Expu i Gradovima u kojima lete leteci tanjiri, ili bese leteci taksi zaboravio sam
Do neke ...2032....

U jednom trenutku ide Banjska 2...pa sankcine...pa "Eto, a imali smo planove da budemo najjaci...zlotvori nam ne dadose"

Sve ok, ali ako odemo dalje filozofsko-sustinski treba misliti koji sistem hranis...

Ne kazem...nema "nevinih"...svi smo u naopakom sistemu globalno, a hranimo isti...a sanjamo o boljem...i kao prizeljkujemo ga
E pa PRC...

...

Baš bih voleo da znam čime se baviš kada si tako ubeđen da ti eto ne hraniš tuđi sistem a prtogramer koji sedi u Srbi i radi za USA kompaniju hrani USA.

Baš bih voleo da znam čime se baviš kada si tako ubeđen da ti eto ne hraniš tuđi sistem a prtogramer koji sedi u Srbi i radi za USA kompaniju hrani USA.

Da si citao post do kraja video bi da sam rekao da "nema nevinih"...svi hranimo sistem...nebitno sa li radili za americku, nemacku, francusku pa i tzv srpsku kompaniju....

...

Ne kažem da svi pogrešno glasaju, kao što ni u Hrvatskoj ne glasaju svi loše, ali bilo bi dobro kada oni koji Republici Srbiji ne žele dobro, na dan izbora ostanu doma kao što su i zadnjih 12 godina, po mogućnosti u još puno većem broju.
Razlika izmedju Hrvatske i Srbije je što su u Srbiji svi složni, predsjednik, vlada, parlament, sud, milicija, armija, svi su na istoj liniji, liniji napretka👍 Dok se u Hrvatskoj stalno svađaju predsjednik i premijer, natežu se pregovori oko sastavljanja vlade i sl.

Pre mislim da je obrnuto da svako normalan želi da pobegne odavde jer neće svi da misle kao Vučić i da budu članovi njegive stranke da bi dobijali diplome i poslove i bogatili se preko noći....za ove druge vučić je bog koji im je omogućio sve i oni će ostati u zemlji i uradiće sve po svaku cenu da nikada ne padnu sa vlasti pod plaštom lažnog patriotizma i narodnog jedinstva da svi moraju da misle kao veliki vođa i božanstvo vučić

Pre mislim da je obrnuto da svako normalan želi da pobegne odavde jer neće svi da misle kao Vučić i da budu članovi njegive stranke da bi dobijali diplome i poslove i bogatili se preko noći....za ove druge vučić je bog koji im je omogućio sve i oni će ostati u zemlji i uradiće sve po svaku cenu da nikada ne padnu sa vlasti pod plaštom lažnog patriotizma i narodnog jedinstva da svi moraju da misle kao veliki vođa i božanstvo vučić
И само сиромашан,обесправљен Роб ће бити послушан Роб без жеље,воље,хтења и иницијативе да се нешто промени.

И само сиромашан,обесправљен Роб ће бити послушан Роб без жеље,воље,хтења и иницијативе да се нешто промени.
Opisao si prosecnog gradjanina Srbije.

Cuti, trpi rus.oguzacku bandu na vlasti u svome gradu, bandu koja ga tera da kleci i lize im bulju.

Dok on ponosito prica kako mrzi zli zapad, dok ga putlerovki pandur/krimos/politicar u Srbiji jbe, tera ga da seni, i baca mu otpatke da bi bio zadovoljan.

- Nepalci vec kontrolisu (tj bez njih bi stao) GSP...a sa soferima uvek moras biti dobar...ako zelis da stignes bilo gde :lol:

- Indijci kontrolisu (tj bez njih nema) svu dostavu Glovo/Volt...(a mnogi navikli da jedu putem iste...), pa i sa njima ko tako jede mora takodje biti dobar da ne ostane gladan
Турци...да није њих стао би у Србији грађевински сектор, и не би се оволико градило и прали новци.
Него изненадило ме све већи број радне снаге са Кубе! Поред керамичара из Непала, Индије, армирача-тесара из Турске, пријатно су ме изненадили јер једино они знају да говоре енглески. Питам једног колика ти је плата каже 800 еура а врсни мајстор... Код нас Србин физикалац на мешалици где у једној руци вотка а у другој цигарета, лопата.. има 1000 еура.. Керамичар Непалац 600 еура.. Баш их израбљују..али ваљда њима је то супер плата.

:lol:

Da se osvrnemo, jedna nezapazena Izjava od meseca marta, uobicajeno lupetanje Predsednika Vuçiça al posto je Svaba izbacio neke analize ovih dana, a Nemac je uvek vrlo temeljan u analizama, a nase Vreme prenelo ukratko, vredi se osvrnuti na ova sizofrena cepanja Velikog Ajatolaha Vucica i njegovih suportera, u prvom redu Staljina sa Drinjace

Eldorado u najavi cim Kanadjani otvore te rudnike zlata i litijuma

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E sad, Svaba ima malo drugacije misljenje, zasnovano ipak na realnosti

Smanjivanje broja stanovnika​

Analiza: Bez useljavanja, Srbija neće moći da reši demografsku krizu​

02. maja 2024, 20:45I.M. / DW

Linkovi za Sotonu posto on to voli po PS-u

B92
https://www.b92.net/biz/srbija/vest...lanira-povratak-iz-inostranstva-u-srbiju/vest

I Vreme

https://vreme.com/vesti/analiza-bez...-balkana-nece-moci-da-rese-demografsku-krizu/

Sta mislite, do kad Vuçiç moze da laze narod ovako, dokle ce da se nada napacena raja i krezavi glasaci Kulama, Expu i Gradovima u kojima lete leteci tanjiri, ili bese leteci taksi zaboravio sam

Nije autorska.
Uspešno smo uništeni da mi, ej mi ovakvi, nekom budemo spas za zivot.

Back