Vučić: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju

Od odlaska odavde za tamo , a i tamo sta se promenilo pa je pala odluka da se uradi back to homeland.
Balkan se neće promeniti narednih 1000 godina :)

I dalje su ljudi onakvi kakvi jesu ... jedino šta se promenilo je što zbog tehnologije i svega pokušavamo da budemo lažnjački zapad gde kao neke stvari primenjujemo ali ... nismo mi takvi.

Razlog povratka - nije Zapad ono što je bio u smislu nekog života po JUSu a s obzirom da je to bilo JEDINO što me je i držalo u Kanadi, lepo pokupio prnje i vratio se

Balkan se neće promeniti narednih 1000 godina :)

I dalje su ljudi onakvi kakvi jesu ... jedino šta se promenilo je što zbog tehnologije i svega pokušavamo da budemo lažnjački zapad gde kao neke stvari primenjujemo ali ... nismo mi takvi.

Razlog povratka - nije Zapad ono što je bio u smislu nekog života po JUSu a s obzirom da je to bilo JEDINO što me je i držalo u Kanadi, lepo pokupio prnje i vratio se
Znači nije dobro ici u Kanadu sad? Ja sam je pikirao kao potencijalnu opciju. Ima moja tema da ne idemo u off ovde moze tamo neko slovo o tome.

Ima u Amanu ,Surcin jedan visoki momak,koji ne zna nas jezik ali je tu non stop. U stvari zna par reci mleko,hleb,banane... Pitam mesara odakle je,kaze Egipat? Kakav sam radoznao,saznam da momak trazi da radi duplu smenu? 16sati je u radnji.
O cemu se radi,iako je momak,cenim 18-19 god, bele puti ipak je Arapin kao i gazda Amana,koji ih je zaposlio sve redom u firmi od brace,familije do poznanika Arapa koji razvoze robu ili su radnici u trgovini.
Dalje,plata u Egiptu je oko 100 evra mesecno ,sefovi imaju oko 250.Direktor hotela 350 sto je tamo ekstra plata.
Mlad momak ako hoce da se ozeni ,ne moze bez par hiljada evra i posla. Zato ovaj nas Arapin radi duplu smenu.
Uostalom setite se onih nesrecnika Slobe i Seselja kad smo i mi bili slepci.
Inace danas je objavljeno da jedna eks Ju republika,Slovenija stize po kupovnoj moci jednu ITALIJU.
Nikad ih nije bilo vise.

:lol:

Da se osvrnemo, jedna nezapazena Izjava od meseca marta, uobicajeno lupetanje Predsednika Vuçiça al posto je Svaba izbacio neke analize ovih dana, a Nemac je uvek vrlo temeljan u analizama, a nase Vreme prenelo ukratko, vredi se osvrnuti na ova sizofrena cepanja Velikog Ajatolaha Vucica i njegovih suportera, u prvom redu Staljina sa Drinjace

Eldorado u najavi cim Kanadjani otvore te rudnike zlata i litijuma

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E sad, Svaba ima malo drugacije misljenje, zasnovano ipak na realnosti

Smanjivanje broja stanovnika​

Analiza: Bez useljavanja, Srbija neće moći da reši demografsku krizu​

02. maja 2024, 20:45I.M. / DW

Linkovi za Sotonu posto on to voli po PS-u

B92
https://www.b92.net/biz/srbija/vest...lanira-povratak-iz-inostranstva-u-srbiju/vest

I Vreme

https://vreme.com/vesti/analiza-bez...-balkana-nece-moci-da-rese-demografsku-krizu/

Sta mislite, do kad Vuçiç moze da laze narod ovako, dokle ce da se nada napacena raja i krezavi glasaci Kulama, Expu i Gradovima u kojima lete leteci tanjiri, ili bese leteci taksi zaboravio sam

Nije autorska.

Nisi dobro shvatio. Nije lagao Vučić.

81 odsto zaista ima u planu.

To što ogromna većina planove ne realizuje je sasvim drugo pitanje.

Mora jos neke izbore da organizuje, malo ih je bilo
Pa onda da predlozi Sapica Gnjidu za Ministra, ili neko mudo tamo da mu bude, recimo BIA
Шапућу не могу да објасне да треба да пљуцне на Ђиласа, а не на Веснића...није подобан...за министра...

U srpskom svijetu stalno neko iščekivanje za nešto lepo što će se desiti u budućnosti. Mladi će se vratiti i Rusi će izaći na Dunav u septembru, Kina će postati vodeća svetska sila a Srbija će imati švedski standard, komunizam će pobediti a finale Lige Evrope će se igrati u Srbiji, kad već ne može Srbija da bude prvak Evrope ili sveta.

I tako prođe život.

:lol:

Da se osvrnemo, jedna nezapazena Izjava od meseca marta, uobicajeno lupetanje Predsednika Vuçiça al posto je Svaba izbacio neke analize ovih dana, a Nemac je uvek vrlo temeljan u analizama, a nase Vreme prenelo ukratko, vredi se osvrnuti na ova sizofrena cepanja Velikog Ajatolaha Vucica i njegovih suportera, u prvom redu Staljina sa Drinjace

Eldorado u najavi cim Kanadjani otvore te rudnike zlata i litijuma

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E sad, Svaba ima malo drugacije misljenje, zasnovano ipak na realnosti

Smanjivanje broja stanovnika​

Analiza: Bez useljavanja, Srbija neće moći da reši demografsku krizu​

02. maja 2024, 20:45I.M. / DW

Linkovi za Sotonu posto on to voli po PS-u

B92
https://www.b92.net/biz/srbija/vest...lanira-povratak-iz-inostranstva-u-srbiju/vest

I Vreme

https://vreme.com/vesti/analiza-bez...-balkana-nece-moci-da-rese-demografsku-krizu/

Sta mislite, do kad Vuçiç moze da laze narod ovako, dokle ce da se nada napacena raja i krezavi glasaci Kulama, Expu i Gradovima u kojima lete leteci tanjiri, ili bese leteci taksi zaboravio sam

Nije autorska.
Ono kada izgubiš svaku granicu u laganju pa ti više nije ni bitno da to što slažeš ima minimum smisla.
Nemam drugo objašnjenje...a samu vest ne vredi ni komentarisati koliko je besmislena.

U srpskom svijetu stalno neko iščekivanje za nešto lepo što će se desiti u budućnosti. Mladi će se vratiti i Rusi će izaći na Dunav u septembru, Kina će postati vodeća svetska sila a Srbija će imati švedski standard, komunizam će pobediti a finale Lige Evrope će se igrati u Srbiji, kad već ne može Srbija da bude prvak Evrope ili sveta.

I tako prođe život.
Da, ali ovo je recimo udarac ispod pojasa za njegove verne glasače, dira u tananu žicu...
Jer dete odavno sve ređe dolazi čak više ni na godinu, taman glasač verni naučio da koristi viber da priča sa unucima a oni odrasli pa ih zabole za babu i dedu jer hormoni piče,....i onda ovako nadu da im daje a "dete" ih odjebe iskrenim i spontanim smehom kad ga(je) pitaju "kad se vraćaš sine".

Preigra se on ponekada. Na ovo nema čak ko ni da se loži.

Ima u Amanu ,Surcin jedan visoki momak,koji ne zna nas jezik ali je tu non stop. U stvari zna par reci mleko,hleb,banane... Pitam mesara odakle je,kaze Egipat? Kakav sam radoznao,saznam da momak trazi da radi duplu smenu? 16sati je u radnji.
O cemu se radi,iako je momak,cenim 18-19 god, bele puti ipak je Arapin kao i gazda Amana,koji ih je zaposlio sve redom u firmi od brace,familije do poznanika Arapa koji razvoze robu ili su radnici u trgovini.
Dalje,plata u Egiptu je oko 100 evra mesecno ,sefovi imaju oko 250.Direktor hotela 350 sto je tamo ekstra plata.
Mlad momak ako hoce da se ozeni ,ne moze bez par hiljada evra i posla. Zato ovaj nas Arapin radi duplu smenu.
Uostalom setite se onih nesrecnika Slobe i Seselja kad smo i mi bili slepci.
Inace danas je objavljeno da jedna eks Ju republika,Slovenija stize po kupovnoj moci jednu ITALIJU.
Nikad ih nije bilo vise.
Nemoguce, ti lazes, zna se da od kada je pala patriotska vlast, i kada smo postali zapadna prcija, ovde je gore :sad2: :sad2: :sad2: :sad2:

Koliko te Soros placa za ovu propagandu??? :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

Back