Vučić: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju

Ovo su već smišljene vučićeve fabrike laži preko medija sa ciljem da se posebn mladi uče pogrešnim vrednostima i totalno pogrešnoj istoriji i mitomaniji da bi se lakše manipulisalo i vladalo nad njima..i gebels bi mu pozavideo na tome
90'ih na beogradskom univerzitetu i srednjim školama nisi mogao da nađeš slobinog pristalicu satelitom...džaba mu bila sva propaganda,ratovi,nejač u kolonama,mediji i direktne zapadne bombe na glavu. Profesori bili stožer opozicije.
Sada skoro ne možeš prozapadnog klinca da nađeš, sve nacionalisti i to oni vašarski, krste se pored apoteke,kunu se u Putina,kosovare...

Znači da nije toliko šta Vučić laže i "kvalitet" njegovih laži, nego generalna klima i kadrovi u samim školama...tu je izvršena zamena od progresivnih ka nekim mračnjacima u nekom trenutku verovatno pre Vučića i SNS-a i sada nema nazad bojim se bez žestokih sranja.

Srećom i ti klinci kada ih sastavi realnost odu na zapad da zarađuju pa ima nade da se unormale tamo...inače kadar koji ostaje...vidiš i sam

Zato bih bio jako srećan da postoje takvi procesi povratka zbog nas samih, ali naravno ne da neće da se desi nego brže jače i bolje idemo dalje u emigraciju. Prema poslednjim zvaničnim podacima 60k samo u EU na godišnjem nivou izdatih dozvola za boravak. Bez Amerike, Australije, UK....
Vučiću to naravno ne bi ni odgovaralo, ovo je priča i šarena laža za njihove roditelje.

Znam fortes ovi klinci misle da istorija počinje od devedesetih i da smo se mi borili proriv celog zlog sveta i da svi mrze srbe..na žalost pobedila je šešeljeva i vučićeva politika među ovim mladim koji su ostali ovde većina njih misli zaista da nas svi mrze i da hoće da nas unište..danas među mladima ima puno šešelja i vučića jer roditelji nemaju vremena da se bave njima a oni su prepušteni medijima i bolesnom školstvu

Nemaju dugogodišnju praksu kao mi.
Snapinsta.app_441369551_425681736876840_4265721141201816646_n_1080.jpg

:lol:

Da se osvrnemo, jedna nezapazena Izjava od meseca marta, uobicajeno lupetanje Predsednika Vuçiça al posto je Svaba izbacio neke analize ovih dana, a Nemac je uvek vrlo temeljan u analizama, a nase Vreme prenelo ukratko, vredi se osvrnuti na ova sizofrena cepanja Velikog Ajatolaha Vucica i njegovih suportera, u prvom redu Staljina sa Drinjace

4640_tan2024-03-1011545509-4_f.webp

Eldorado u najavi cim Kanadjani otvore te rudnike zlata i litijuma

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E sad, Svaba ima malo drugacije misljenje, zasnovano ipak na realnosti

Smanjivanje broja stanovnika​

Analiza: Bez useljavanja, Srbija neće moći da reši demografsku krizu​

02. maja 2024, 20:45I.M. / DW

Linkovi za Sotonu posto on to voli po PS-u

B92
https://www.b92.net/biz/srbija/vest...lanira-povratak-iz-inostranstva-u-srbiju/vest

I Vreme

https://vreme.com/vesti/analiza-bez...-balkana-nece-moci-da-rese-demografsku-krizu/

Sta mislite, do kad Vuçiç moze da laze narod ovako, dokle ce da se nada napacena raja i krezavi glasaci Kulama, Expu i Gradovima u kojima lete leteci tanjiri, ili bese leteci taksi zaboravio sam

Nije autorska.
Sve i da se vrate, tj da je u pravu, to je zato sto je TAMO LOSE a ne zato STO JE OVDE DOBRO.

Vreme je očigledno vršilo anketu ili se oslonilo na nemačke izvore, koji prenose zainteresovanost utvrdjenu na osnovu teškog zaljubljenosti u srpske izbacivače djubreta i tetki za čuvanje baba...kako znati šta je laž? uvek lažovi sami kažu...recimo ovaj jadnik sam kaže da svetu (njegovom) srbija nije interesantna i ništa joj ne znači, a onda taj svet, kao, sprovede projekt utvrdjivanja zainteresovanosti mladih (koji još i nemaju radnu dozvolu za stalno, pa ni boravak rešen). Dakle još jedna lažovčina koja će promeniti nick i pričati novu laž....

Vreme je očigledno vršilo anketu ili se oslonilo na nemačke izvore, koji prenose zainteresovanost utvrdjenu na osnovu teškog zaljubljenosti u srpske izbacivače djubreta i tetki za čuvanje baba...kako znati šta je laž? uvek lažovi sami kažu...recimo ovaj jadnik sam kaže da svetu (njegovom) srbija nije interesantna i ništa joj ne znači, a onda taj svet, kao, sprovede projekt utvrdjivanja zainteresovanosti mladih (koji još i nemaju radnu dozvolu za stalno, pa ni boravak rešen). Dakle još jedna lažovčina koja će promeniti nick i pričati novu laž....
Pa imas statistike o iseljavanju, ali one nisu potrebne. Dovoljna je izjava svedoka

Naime da se ljudi nisu iselili, Vucic ne bi mogao da tvrdi da ce da se vrate. I obrati paznju, decidno i precizno je koristio rec mladi. Znaci da su skoro otisli. Ne targetira one od 65 godina za penzije.

Tako da je Vucic krunski svedok broj 1 tog procesa

Back