Vučić:Nikolić ne može dugo bez vode

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čovek se odlučio na štrajk gladju- što je dokaz moralne čvrstine čoveka.
A to što si ti napisao neodoljivo me podseća na ono što su žuti pisali i podsmevali se i seirirli kada je Šešelj štrajkovao gladju.
Isti si kao žuti.

Ти ћеш бре да ми кажеш. Сети си шта си све писао о Шешељу у последње време, и видећеш ко је "исти као жути".

Мене за неверног Тому заболи она ствар, да л' ће да цркне или ће пасти договор са Тадићем и западним менторима, свеједно ми је, неће ми бити жао ако га више не буде, као што ми није жао Ђинђића, ни ако се договоре око датума.
Свеједно. Спрдам се и надам се да ће бити неких новости, само да ова медијска халабука око Томиног позоришта у оној приватној клиници престане. Али стварно ме живо занима како то да је још увек добро после пуних 60 сати штрајка глађу и жеђу иако је Вучић рекао да неверни Тома не може још дуго без воде?

А одлучио се за штрајк глађу због парламентарних избора. То је кретенски, бре.
То вас питам напредњаци, Томисти, Вучићевци - зашто журите? Зашто не чекате да заврше мандат? Да л' стварно постоји разлика ако се избори одрже 18. децембра 2011. године или 15. јануaра 2012. године или 30. априла 2012. године? Ако се одрже у децембру или јануaру биће ванредни избори, а ако се одрже четири месеци касније, биће редовни. Једина разлика. Преживели смо три године, што не би још годину дана. Жутима ће се још више срозати рејтинг ако остану на власти до краја мандата.
Мада знам зашто неверни Тома жури, због повратка Шешеља. Али узалуд малтретира организам - стиже Шешељ пре парламентарних избора.
 
2373_blicstrip.jpg


Najjači je BoTa na poslednjoj sličici. :hahaha:
 
HAAHAHAHa evo ga radikalac :D :D :D buduci najverniji partneri zute koalicije, lepo je najavio Martinovic

Одговори на питање. Зар не би било боље да жути освоје 10-15% гласова на изборима него 25-30%? Боље 10-15%, дакле боље да се избори одрже у априлу 2012. године него у децембру 2011. или јануару 2012. У априлу сви ће заборавити на статус кандидата. Дакле, жути ће тада сигурно пасти.

Мене заболи, могу избори у јуну 2011., лепше време је, ми ћемо бити спремни. Али тактички гледано, боље да заврше мандат.

А коалиција са Демократском странком не долази у обзир, не пита се Мартиновић (и није рекао да ћемо у ући у коалицију са Демократском странком, ал' добро, ако си глуп), него Шешељ.
 
Ти ћеш бре да ми кажеш. Сети си шта си све писао о Шешељу у последње време, и видећеш ко је "исти као жути".

Мене за неверног Тому заболи она ствар, да л' ће да цркне или ће пасти договор са Тадићем и западним менторима, свеједно ми је, неће ми бити жао ако га више не буде, као што ми није жао Ђинђића, ни ако се договоре око датума.
Свеједно. Спрдам се и надам се да ће бити неких новости, само да ова медијска халабука око Томиног позоришта у оној приватној клиници престане. Али стварно ме живо занима како то да је још увек добро после пуних 60 сати штрајка глађу и жеђу иако је Вучић рекао да неверни Тома не може још дуго без воде?

А одлучио се за штрајк глађу због парламентарних избора. То је кретенски, бре.
То вас питам напредњаци, Томисти, Вучићевци - зашто журите? Зашто не чекате да заврше мандат? Да л' стварно постоји разлика ако се избори одрже 18. децембра 2011. године или 15. јануaра 2012. године или 30. априла 2012. године? Ако се одрже у децембру или јануaру биће ванредни избори, а ако се одрже четири месеци касније, биће редовни. Једина разлика. Преживели смо три године, што не би још годину дана. Жутима ће се још више срозати рејтинг ако остану на власти до краја мандата.
Мада знам зашто неверни Тома жури, због повратка Шешеља. Али узалуд малтретира организам - стиже Шешељ пре парламентарних избора.

Sada ne može niko da kaže da je Toma korumpiran jer ni jedan korumpirani čovek ne dovodi vlastiti život u opasnost.
Draga gospodo ovaj Nikolićev čin govori i o njemu i o vama.

Što bude manje "velikih" Srba - biće veća Srbija. Kada vas pogledam sa svim vašim nikovima "Ultranacionalista" i slične ne mogu da ne posmislim "Ultra luzer"
 

Одговори на питање. Зар не би било боље да жути освоје 10-15% гласова на изборима него 25-30%? Боље 10-15%, дакле боље да се избори одрже у априлу 2012. године
Да али, њих боли што ће СНС до пролећа 2012. да падне на 9%.

73283164.jpg
 
Sada ne može niko da kaže da je Toma korumpiran jer ni jedan korumpirani čovek ne dovodi vlastiti život u opasnost.
Draga gospodo ovaj Nikolićev čin govori i o njemu i o vama.

Što bude manje "velikih" Srba - biće veća Srbija. Kada vas pogledam sa svim vašim nikovima "Ultranacionalista" i slične ne mogu da ne posmislim "Ultra luzer"

Одакле му паре за стан од 400000 евра? За ону вилу у Бајчетини? Одакле му паре за просторије у Чика Љубиној? Одакле му силне паре за све ове митинге? Има још тога.

Николић је *****, издајник и са овим штрајком је постао паћеник и највећи кретен на кугли земаљској. Чуј, штрајк глађу и жеђу због парламентарних избора. А у Врбасу вас, али и нас, жути побили на ванредним изборима. И још у не знам колико градова. Глупи сте, невероватно глупи.

А за остало, нећу да коментаришем, још увек си неспособан да одговориш на питања.
Као када ниси знао за разлику између тужбе и кривичне пријаве.
Прави напредњак.

А ако ти мој ник смета, ето ти моје име - Марко.
 

Pitanje: Ko plaća lečenje ovog samoubice

KBC je privatna klinika, pa verovatno deru na računima. (štono kažu → Specijalisti za uho, grlo i novčanik.)

Poznajući lopovske tendencije SNS, čisto sumnjam da plaćaju iz svog džepa. Ovo je još jedna afera kojom SNS traći narodne novce.

Jedino drugo objašnjenje je da mu plaća njegov prijatelj-poštenjačina Bogoljub Karić
 
Poslednja izmena:
Одакле му паре за стан од 400000 евра? За ону вилу у Бајчетини? Одакле му паре за просторије у Чика Љубиној? Одакле му силне паре за све ове митинге? Има још тога.

Николић је *****, издајник и са овим штрајком је постао паћеник и највећи кретен на кугли земаљској. Чуј, штрајк глађу и жеђу због парламентарних избора. А у Врбасу вас, али и нас, жути побили на ванредним изборима. И још у не знам колико градова. Глупи сте, невероватно глупи.

А за остало, нећу да коментаришем, још увек си неспособан да одговориш на питања.
Као када ниси знао за разлику између тужбе и кривичне пријаве.
Прави напредњак.

Već sam rekao šta mislim o tebi.
A ti vidi onaj video gde se onaj ušati Tadićkal nudi DS-u da naprave vlast posle izbora.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top