Вучић: Кривокапић да призна да је лагао или да донесе доказе

Ja bih voleo da se nasmejem ovome ali nije uopšte smešno.

Kada Zapadu nije po volji neki izabrani predstavnik naroda oni sa njim završe ko što su završili sa Babom i Alijom u Bosni. Mala rokada i ništa.

Mogli su da postave koga god su hteli a opozicija koju su organizovali protiv njega je bila kao današnja - koncipirana tako da nikada ne pobedi.

Pritom, ne zaboravi da su Milošević i Borka gostili Dejvida Rokfelera 1980. u Beogradu.

Tako da si načisto omašila poentu.
Mogao si odozdo nagore da izgradiš podršku Evropi.

Da svaki Tom Dick i Harry na srpskim ulicama 1991. priča o Evropskoj Zajednici kao svom idealu, umesto o hrvatosjeku.
 
Mogao si odozdo nagore da izgradiš podršku Evropi.

Da svaki Tom Dick i Harry na srpskim ulicama 1991. priča o Evropskoj Zajednici kao svom idealu, umesto o hrvatosjeku.

Kompletna tehnokratska i intelektualna elita u Srbiji je 80-ih je težila EEZ.

Međutim Zapad je odlučio da sva okolna plemena namiri na štetu Srbije što je rezultiralo nizom egzodusa Srba iz hrvatske, Bosne i poslednično sa Kosova. Zapad je aminovao avnojevske granice što je takođe bila epohalna pljačka. Nije ni trepnuo a uveo nam je hermetičke sankcije koje nisu uništile režim ali narod jesu.

Dakle Zapad Srbiju nije hteo Srbiju ni za pedalj veću od pašaluka.

Bila je to odmazda veskrsle Nemačke koja i danas traje.
 
Kompletna tehnokratska i intelektualna elita u Srbiji je 80-ih je težila EEZ.

Međutim Zapad je odlučio da sva okolna plemena namiri na štetu Srbije što je rezultiralo nizom egzodusa Srba iz hrvatske, Bosne i poslednično sa Kosova. Zapad je aminovao avnojevske granice što je takođe bila epohalna pljačka. Nije ni trepnuo a uveo nam je hermetičke sankcije koje nisu uništile režim ali narod jesu.

Dakle Zapad Srbiju nije hteo Srbiju ni za pedalj veću od pašaluka.

Bila je to odmazda veskrsle Nemačke koja i danas traje.
Da ali narod je mogao da kaže: "OK ukrali su neke teritorije. Ali šta je to, naspram EEZ pasoša? Ja sam kosmopolit."

Međutim to uopšte nije bilo raspoloženje, nego su birači fetišizirali etničke granice.


Znači moja teorija je da je Srbija 1990. mogla da isto kao Slovenci glasa za ulaz u EU, i sad bi bila članica EU već decenijama.

Samim tim, ne bi bilo podele na "Zapadnjake prvog reda" i "Srbe predodređene za jaram od strane Karla Bilta."
 
Pogrešna paralela.
Pravo pitanje jeste : zašto Vučićeva ordija i on sam, navaljuje na Krivokapu?
Manje ili gotovo nimalo su napadali Miloa
ja ne vidim da vucic ikog napada, niti uzima u usta,
al zato vidim da njega svi napadaju,
prvo milo, sad krivokapic,
o vama ovde d ne pricamo,
i gde nije tema, vucic je tema
 
Da ali narod je mogao da kaže: "OK ukrali su neke teritorije. Ali šta je to, naspram EEZ pasoša? Ja sam kosmopolit."

Međutim to uopšte nije bilo raspoloženje, nego su birači fetišizirali etničke granice.


Znači moja teorija je da je Srbija 1990. mogla da isto kao Slovenci glasa za ulaz u EU, i sad bi bila članica EU već decenijama.

Samim tim, ne bi bilo podele na "Zapadnjake prvog reda" i "Srbe predodređene za jaram od strane Karla Bilta."
al srbija nikad nije bila u fasistickom savezu,
zasto bi sad trebala biti
 
ja ne vidim da vucic ikog napada, niti uzima u usta,
al zato vidim da njega svi napadaju,
prvo milo, sad krivokapic,
o vama ovde d ne pricamo,
i gde nije tema, vucic je tema
Ti i Vučić, najveće žrtve

al srbija nikad nije bila u fasistickom savezu,
zasto bi sad trebala biti
Zato što je tamo sav normalan svet. Norveška, recimo
 
Da ali narod je mogao da kaže: "OK ukrali su neke teritorije. Ali šta je to, naspram EEZ pasoša? Ja sam kosmopolit."

Međutim to uopšte nije bilo raspoloženje, nego su birači fetišizirali etničke granice.


Znači moja teorija je da je Srbija 1990. mogla da isto kao Slovenci glasa za ulaz u EU, i sad bi bila članica EU već decenijama.

Samim tim, ne bi bilo podele na "Zapadnjake prvog reda" i "Srbe predodređene za jaram od strane Karla Bilta."
Da, ali to se onda ne bi uklopilo u pogled na svet forumašice Rostov.

Dok bi ova jevropa naplaćivala dva dinara drugu u svakom scenariju
 
Da ali narod je mogao da kaže: "OK ukrali su neke teritorije. Ali šta je to, naspram EEZ pasoša? Ja sam kosmopolit."
Ako je EEZ pasoš tvoj pijemont tu vrstu konformizma mogu da razumem.

Ali zašto onda Britanija, Španija ili Italija ne pokažu pomenut kosmopolitizam prema Severnoj Irskoj, Kataloniji ili Venetu? Bosna prema Srbima iz Srpske?

Zašto je samo nama kao uslov postavljena galantnost na sopstvenu nenadoknadivu štetu?

Međutim to uopšte nije bilo raspoloženje, nego su birači fetišizirali etničke granice.

Nisu ih fetišizirali birači već mediji, naročito televizija koji su u ono doba bili glavno sredstvo kontrole masa naviknutih na to da su režimski mediji jedini validan izvora informacija. Birači su tada šticovali i ispisivali nule preko celog čeka. Kakav si ti integritet očekivala od naroda koji kupuje benzin u plastičnim flašama, nema struju po 10 sati dnevno, zabranjeno mu je da izađe iz zemlje, zabranili su mu čak i Mikija Mausa.

Govoriti o demokratskoj svesti u društvu koje se upravo urušava je besmisleno.

Znači moja teorija je da je Srbija 1990. mogla da isto kao Slovenci glasa za ulaz u EU, i sad bi bila članica EU već decenijama.

I tu se vraćamo na početak i pitanje - Ali zašto onda Britanija, Španija ili Italija ne pokažu pomenut kosmopolitizam prema Severnoj Irskoj, Kataloniji ili Venetu? Bosna prema Srbima iz Srpske?

Zločin nad Srbima je proglašen samoodbranom, samo su interesi Srba bili neprihvatljivi, ni prava srpska istorija nije smela biti izrečena. To je kao da ti prvo polome ruke pa se onda čude što ne možeš da se braniš kad te pucaju u glavu pesnicama.

Takvo ophođenje trpe samo obeležni za odstrel.

Samim tim, ne bi bilo podele na "Zapadnjake prvog reda" i "Srbe predodređene za jaram od strane Karla Bilta."

Na taj momenat nismo ni mogli da utičemo naročito jer nam je ta sudbina zacrtana 1945-1956. Sve nakon toga su samo posledice sa kojima nismo uspeli da se izborimo.
 
Ali zašto onda Britanija, Španija ili Italija ne pokažu pomenut kosmopolitizam prema Severnoj Irskoj, Kataloniji ili Venetu? Bosna prema Srbima iz Srpske?
Mene više zanima kako bi zapad Odreagovao, da je narod umesto SPS-a zahtevao Građanski savez.

Mislim da bi nas primili u Klub Ravnopravnih EUnijata.


A ako prihvatimo tvoju teoriju, onda živimo sa stravičnim balastom prokaženosti, jer verujemo da nas je Neko Odozgo zauvek izbacio iz razvijenog sveta.

Pritom to nisi dokazao, jer nismo 1990. probali da glasamo za Zorana Ostojića, a onda dobili odgovor Brisla: "Ne, ne, ne. Moraćete kokarde na šajkače, i pravac Knin."
 
Mene više zanima kako bi zapad Odreagovao, da je narod umesto SPS-a zahtevao Građanski savez.

Mislim da bi nas primili u Klub Ravnopravnih EUnijata.

Žare The Wig I ona večno usplahirena afežeovka koja je na koncu fetišizirala Dotičnog bili su tanko meze u bari punoj krokodila. A GS koji je svoju političku priču bazirao na kuknjavi kako su tri prsta srbonacistički pozdrav zbog koga je došlo do genocida u Srebrenici ostavljali su utisak društva od vinjaka sagorelih komuunjara iz otetih salonaca koji strepe isključivo za sopstvene privilegije.

To nije dovoljno da osvojiš poverenje Srba ili bilo koga drugog. GS na čelu Srbije bi doveo do većeg krvoprolića onda nego Miloševićeva vlast. Jer pseudoeliti je rat bio preko potreban. Prvobitna reakumulacija kapitala.GS je bio opozicija kao 1 od 5m sebdvičara. Pomagalo za naglašavanje Miloševićeve snage.

A ako prihvatimo tvoju teoriju, onda živimo sa stravičnim balastom prokaženosti, jer verujemo da nas je Neko Odozgo zauvek izbacio iz razvijenog sveta.
Pritom to nisi dokazao, jer nismo 1990. probali da glasamo za Zorana Ostojića, a onda dobili odgovor Brisla: "Ne, ne, ne. Moraćete kokarde na šajkače, i pravac Knin."
Ono što ti nisi dokazala je da su Srbi sa kokardama i šajkačama započeli taj rat jer su ih hrvati prethodno izbacili iz Ustava i počeli da upadaju sa specijalcima u njihova sela noću. Ustaštvo je rehabilitovano i vraćeno u sedlo onda. Bez trunke blama, čak se velikom radošću masa.
 
Poslednja izmena:
beba.jpg
beba.jpg
 
Mene više zanima kako bi zapad Odreagovao, da je narod umesto SPS-a zahtevao Građanski savez.

Mislim da bi nas primili u Klub Ravnopravnih EUnijata.


A ako prihvatimo tvoju teoriju, onda živimo sa stravičnim balastom prokaženosti, jer verujemo da nas je Neko Odozgo zauvek izbacio iz razvijenog sveta.

Pritom to nisi dokazao, jer nismo 1990. probali da glasamo za Zorana Ostojića, a onda dobili odgovor Brisla: "Ne, ne, ne. Moraćete kokarde na šajkače, i pravac Knin."
Bila bi:
1) Autonomija u Hrvatskoj
2) Nacionalna jedinica u BiH
3) Neproblematični odnosi sa CG
4) Autonomija do republike na KiM ili podela KiM
5) Svaka grupa za isključenje struje imala bi struju 24/7/365 čak i te mnogo sreće devedeset treće

U svakom slučaju, bolje nego sad
 
Bila bi:
1) Autonomija u Hrvatskoj
2) Nacionalna jedinica u BiH
3) Neproblematični odnosi sa CG
4) Autonomija do republike na KiM ili podela KiM
5) Svaka grupa za isključenje struje imala bi struju 24/7/365 čak i te mnogo sreće devedeset treće

U svakom slučaju, bolje nego sad
Da li zaista veruješ u to?

Ta družina nije umela sebe da kontroliše a o njenom hipotetičkom upravljanju državom koja se na sve načine raspada i da ne govorimo.
 
Da li zaista veruješ u to?

Ta družina nije umela sebe da kontroliše a o njenom hipotetičkom upravljanju državom koja se na sve načine raspada i da ne govorimo.
Da.
Da smo imali makar Koštunjavog/Đinđoslava/Ćosića/Pekića..., sve bi ovo bilo izvodljivo.
Zapad, kao Zapad nije bio ništa posebno srbofoban tada.
Jedino je Nemačka bila takva.
Ali smo još uvek imali na svojoj strani Britaniju i Francusku (ko ne veruje, neka se vrati u vreme početka krize)
I imali smo već hendikep u Americi glede Kosova i Metohije (zato kažem ono za podelu ili republiku), zbog dugog albanskog lobiranja
 
"I am a river to my people"
Ej, ti, Dr.Mr...slušaj...

E jesu oni tvoji Junajted Kingdomovci teški ološ...

Znaš onih 100 evra što demokrate prve potrĉale da uzmu?
To Vučić dobio prodajom obveznica Engleskom kupcu.
Prvo su nadigli bonitet Srbije da bi obezvredili obveznice a kad su kupili i dali svima po 100€ e onda su nam vratili bonitet na realni low level.

Šta briga Krstinog Demokratu *******a šta radio Englez?
Uzo 100€ i pljuje Vučića a što je mogao da uzme 180 ne psuje smeće englesko?

I ovo što nas iebu privatnici sa nekim sačuvaj Bože poslovanjem prvi put u ljudskoj istoriji trgovine, to ovi naši lopovi išli na engleski kur pa bezuspešno prosipaju muda za bubrege...samo su na šteti...

Niko nije postao buržuj na pošteno.
Krvava je prevara morala da padne, stiže kletva ojadjenih.
 
Poslednja izmena:
Da.
Da smo imali makar Koštunjavog/Đinđoslava/Ćosića/Pekića..., sve bi ovo bilo izvodljivo.
Zapad, kao Zapad nije bio ništa posebno srbofoban tada.
Jedino je Nemačka bila takva.
Ali smo još uvek imali na svojoj strani Britaniju i Francusku (ko ne veruje, neka se vrati u vreme početka krize)
I imali smo već hendikep u Americi glede Kosova i Metohije (zato kažem ono za podelu ili republiku), zbog dugog albanskog lobiranja
Komentar za Darvinovu nagradu!
Svaka čast!
 
Александар Вучић

Вучић: Кривокапић да призна да је лагао или да донесе доказе
© Tanjug / TARA RADOVANOVIC
ВЕСТИ
10:50 24.09.2020(освежено 11:06 24.09.2020)Преузмите краћи линк
0 41150
Пратите нас
Председник Србије Александар Вучић позвао је данас Здравка Кривокапића да нас упозна што пре о свим елементима наводне сарадње Вучића и председника Црне Горе Мила Ђукановића.
"Посебно у пословним варијантама. И ја сам сигуран да ће он или рећи да је лагао или ће донети доказе. Пошто знам да је немогуће да донесе доказе, као што знам да о томе никада о томе нисмо ни причали, јер ја нисам бизнисмен већ напредак нашег народа", навео је председник Србије.

"Мораће да призна Кривокапић да је говорио неистине", додао је Вучић.
Каже да то није једина неистина и да је много неистина о улози Србије у ЦГ изнео и Ђукановић.
"Ми на то не морамо да се осврћемо", додао је Вучић.


https://rs.sputniknews.com/vesti/20...c-da-prizna-da-je-lagao-ili-da-donese-dokaze/

Не да Вучић свог пајтоса Мила.

Победници на изборима трпе ударце са свих страна.
 
Александар Вучић

Вучић: Кривокапић да призна да је лагао или да донесе доказе
© Tanjug / TARA RADOVANOVIC
ВЕСТИ
10:50 24.09.2020(освежено 11:06 24.09.2020)Преузмите краћи линк
0 41150
Пратите нас
Председник Србије Александар Вучић позвао је данас Здравка Кривокапића да нас упозна што пре о свим елементима наводне сарадње Вучића и председника Црне Горе Мила Ђукановића.
"Посебно у пословним варијантама. И ја сам сигуран да ће он или рећи да је лагао или ће донети доказе. Пошто знам да је немогуће да донесе доказе, као што знам да о томе никада о томе нисмо ни причали, јер ја нисам бизнисмен већ напредак нашег народа", навео је председник Србије.

"Мораће да призна Кривокапић да је говорио неистине", додао је Вучић.
Каже да то није једина неистина и да је много неистина о улози Србије у ЦГ изнео и Ђукановић.
"Ми на то не морамо да се осврћемо", додао је Вучић.


https://rs.sputniknews.com/vesti/20...c-da-prizna-da-je-lagao-ili-da-donese-dokaze/

Не да Вучић свог пајтоса Мила.

Победници на изборима трпе ударце са свих страна.

Sto se Vucic pravi naivan svi znaju da je svercovao cigarete i drogu zajedno sa Donom Milom.
 

Back
Top