Pitao sam vestacku inteligenciju "Da li je bolji Vucic ili Djilas?"

Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Pitao si digitalnog asistenta.

To je kao da si pitao sekretaricu koja po ceo dan visi na internetu, i ima dosta informacija, ali je mudra pa nije sigurna da li si ti kao njen šef za jednog ili drugog, pa ti je nakon kratke analize, dala politicki korektan i neutralan odgovor :)
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.
Šta li bi AI reko kad bi ga pitao ko je bolji Nestorović il Vučić ili pak Šećeroski il Vučić...
 
Random odgovor prikupljen sa googla.

Bas je AI...
Верзија 3.5 од јануара 2022. године нема приступ Гуглу. Шта је тада убачено, убачено је. Он, који сам себе представља пре свега као језички модел, доноси после тога сопствене закључке и податке које добија од корисника. Не знам како стоји са новијим верзијама, које нису бесплатне. Он чак није у стању ни да прати различите конверзације са истим корисником, него сваком питању приступа као да потпуно новом. Колико пара, толико музике, али мени се у више наврата показао као веома користан.
 
na stranu njeni stavovi i zaključci i opredeljenja....žena se bavi ozbiljno proučavanjem planova za uspostavljanje novog svetskog poretka dosta dugo i kopa po zvaničnim i nezvaničnim informacijama o tome prisutnim na internetu tako da je relevantniji i ozbiljniji sagovornik od mnogih analitičara na tu temu....ono što mi je privuklo pažnju ovaj put je to iz naslova da će pilot projekat onoga što planiraju za svet da bude u Srbiji...
Пилот пројекат је Кина за плебс а Израел за паметне, зато се тамо гура технологија...

Пусти та аддовања значаја Србији, битни смо информатички ко лањски снег... По улагању се то гледа
 
Пилот пројекат је Кина за плебс а Израел за паметне, зато се тамо гура технологија...

Пусти та аддовања значаја Србији, битни смо информатички ко лањски снег... По улагању се то гледа
šta sve nisu isprobali na nama 1999.te? dobri smo za eksperimente...ne bunimo se mnogo...vidi šta nam sad rade sa ekserimentom projektom av av....čovek će da napravi najveću pljačku veka pod imenom Expo 2027 i niko neće reč da kaže protiv toga....
 
šta sve nisu isprobali na nama 1999.te? dobri smo za eksperimente...ne bunimo se mnogo...vidi šta nam sad rade sa ekserimentom projektom av av....čovek će da napravi najveću pljačku veka pod imenom Expo 2027 i niko neće reč da kaže protiv toga....
Ситно је то... Кроз ову државу милијарде од дроге прозује, мора негде да се пере...
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.

Tabe, jel ste razmisljali da pustite korisnike da budu kreativni i otvaraju teme, kao nekada sto je bilo?

Moderacija zasipa forum spamom, 20 varijaca iste teme otvaraju. Sve neke budalastine.
Vidis da forumasi nemaju mesta da budu slobodni.
 
Ситно је то... Кроз ову државу милијарде од дроге прозује, мора негде да се пере...
Expo će da košta 18 milijardi evra...za izgradnju nekoliko šupa na poljani u Surčinu ti ne treba više od par desetina miliona evra...sajam sa temom igra, muzika i sport će da traje nekoliko dana sa procenjenim brojem od 3 miliona posetioca...znači doneće nekoliko desetina miliona evra neka bude i celih sto...posle sajma predimenzionisane hale će da zvrje prazne i ulagaće se u njihovo održavanje...ima li besmislenijeg projekta i veće pljačke u najavi? to što se nijedna politička stranka nije oglasila u vezi ovoga govori da mi ovde i nemamo opozicione političke stranke.
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.

На крају има да ''креснем'' ту Чат Џи-Пи-Ти. :idea:
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.
Oдговор је - питај Таба, он зна :)

ChatGpt ne koristiti za dnevnopolitičke budalaštine i gluposti već za normalne upite. Može biti veoma koristan pogotovo u prirodnim naukama neopterećenim politikanstvom.
Таб бустује неактиван форум, мало запали масу па га нема.
 

Back
Top