Pitao sam vestacku inteligenciju "Da li je bolji Vucic ili Djilas?"

postroji prica da su ameri pobedili u iraku jer su im ubacili virus u sistem protivvazdusne odbrane koji se nalazio u pazi sad RAM memoriji stampaca koji je kupljen u francuskoj za potrebe ministarstva odbrane iraka.
Тешко хаковати муџе... :roll:

Победили би их Амери чак и без радио везе и камера, колико су јадни остали и информатички и војно
 
Nema, ali uči.
Najopasnija je dok ne nauči
Ма обична алатка за шпијунирање цивила и дејта аналитику...

Војна алатка, људска, џаба се крију агресори иза ''компјутерског интелекта'', кад видимо да ти стручњаци који праве ујдурму скроз вуку на једну пропагандну страну... нема ту интелигенције трунке, само интегрисане скрипте коју пуни полуретардирана раја
 
Ма обична алатка за шпијунирање цивила и дејта аналитику...

Војна алатка, људска, џаба се крију агресори иза ''компјутерског интелекта'', кад видимо да ти стручњаци који праве ујдурму скроз вуку на једну пропагандну страну... нема ту интелигенције трунке, само интегрисане скрипте коју пуни полуретардирана раја
To sad, al će da poraste i početi da kapira
 
To sad, al će da poraste
Не може без терора да расте...

Мора све да нас скину са нета, попишу, проберу, увере да је то добро за нас и онда кад нас пусте опет ка играчкама, сами да климамо главом на њене глупости које ће да ''научно открива''

Класична сајфајерска магија, где се злочинци заклањају из машина и науке, стара комуњарска упирачина хуцпа-прстом у жртве
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.

Pa iskreno, dobar ti je odgovor dao.
 
Moj AI je odgovorio , odgovor zavisi od broja prikupljenih faktura, jedno slovo razlike...

Ja sam ga smatrao do besvesti da mora da napravi neki izbor, na osnovu svih informacija koje su dostupne. Pitao sam ga do iznemoglosti rekavši mu da ne može da se izvuče i da mora napraviti izbor.

Screenshot_2024-02-03-13-47-56-193_com.android.chrome-edit.jpg


Kaže mi dobro ajde ako baš mora između njih dvojice Đilas je bolji.
 
Poslednja izmena:
Ko je ovu temu proglasio za popularnu? Sam program sajta ili admin sredoje lično?
Алгоритам је гура , по саобраћају, прегледима, реакцијама...

Боље веруј Табу, није он краљ овог сектора за џаба, од нуле је крено пар деценија пре многих
 
evo baš gledam šta Biljana Đorović misli o transhumanizmu, četvrtoj industrijskoj revoluciji i planiranoj budućnosti

Зашто гуташ ову Рускуи хајп дистопију дефетиста...?

Боље стручњаке компјутерске да консултујеш, а не приучене аналитичаре, који лако главе у досетке и заношења ''моћном технологијом''...

Плаше те ко децу прутом ексцентрици, боље прави тампон зону да се слегне закључак после гутања информација и ЗАКЉУЧАКА о информацијама
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.
pa ogromna je lista AV uspeha ..............pa dok ta inteligencija sve to pregleda..............traje, ye.biga.
 
Al moze i drugacije,

Pitas AI jel da da je Vuci bolji?
A on odgovara, Strava....
Đilas nije bio ni premijer ni predsednik Republike Srbije pa ga nije moguće upoređivati sa Vućićem koji trenutno obavlja funciju predsednika Republike Srbije a pre nje je obavljao funkciju premijera te iste zemlje. AI Meliot.

AI Admin Sredoje zaključaj ovu ,,popularnu" temu.
 
Зашто гуташ ову Рускуи хајп дистопију дефетиста...?

Боље стручњаке компјутерске да консултујеш, а не приучене аналитичаре, који лако главе у досетке и заношења ''моћном технологијом''...

Плаше те ко децу прутом ексцентрици, боље прави тампон зону да се слегне закључак после гутања информација и ЗАКЉУЧАКА о информацијама
na stranu njeni stavovi i zaključci i opredeljenja....žena se bavi ozbiljno proučavanjem planova za uspostavljanje novog svetskog poretka dosta dugo i kopa po zvaničnim i nezvaničnim informacijama o tome prisutnim na internetu tako da je relevantniji i ozbiljniji sagovornik od mnogih analitičara na tu temu....ono što mi je privuklo pažnju ovaj put je to iz naslova da će pilot projekat onoga što planiraju za svet da bude u Srbiji...
 

Back
Top