Vučić je ovo zaista rekao o kosovskim tablicama zbog kojih je dizao vojsku: "Davno je trebalo da prihvatimo, to je naš uspeh!

Daleko bilo da podržavam ovu trenutnu Vučićevu komandaturu SPC-a ali ni prethodne vas nisu posmatrale na miroljubiviju način, koliko me sećanje služi
Врло те служи то општепознато црквено сећање, поготову оно из 1923, кад је СПЦ у Карловцима и створила Руске зилоте у Краљевини СХС... СПЦ је родоначелница Словенских зилота, љутих противника Московске Патријаршије Стаљинове, али пс... то немој ником да причаш попићеш етикету данас...

Штета што је све то од 45те мало другачије ''исказивано'', а од Германа потпуно супротно од првог
 
Prezadovoljan sam tvojom izjavom. Oduvjek sam znao da si clan cirkusa.
Ово ко бабасере у јавном ве-цеу да му прибављају фотографије, мора да постоји СНС мрежа и у том Ромском министарству без папира...
 
Tako jeeee

bolje Vučić da prizna Kosovo ovako patriotski i hrabro,
da ga preda na tacni sa mašnicom u bojama državne zastave
da ga priznaje i da ga predaje ali da se vidi da mu je teško, da mu je suza u oku

nego da ga priznaje neki tamo Đilas onako podlo i izdajnički kako samo on ume

Па нормално.

Нећемо ваљда осведочене стране плаћенике пустити да признају Косово, кад имамо оне који ће то урадити са Косовом у срцу.
 
Ах, тако је лако препознати издајнике данас. Само их слушаш како пљују нашу Државу и њену Свенародну Организацију Србску Напредну Странку!

1706898309334.png


Само антисрбин може бити против ове политике!!
 
Koju istinu?
Onu koja vam vaš veliki idol Đilas i njegova portparolka Marinika preko
svojih i Šolakovih medija ukucava u glavu, ili onu istinu da nam je KiM otet
i da ne možemo da ratujemo protiv NATO-a da ga vratimo?
Sve su to vaši idoli potpisali, samo ništa nisu ispunili, ni ono dobro ni ono loše za Srbe.
Pa cekaj, zar vi smradikali bez bedza niste pobedili NATO 1999e zajedno sa Socijalistima, dok ste nosili bedz?
 
Ово те одаје да си аутошовиниста.
Pa nisam ja kriv sto se niste kupali svaki dan nego samo subotom.

Jbte pa bar je sapuna i vode bilo, ako nije bilo benzina na pumpi

Jel se kupas svaki dan, ili i dalje subotom?

Molim te reci svaki dan
 
Па нормално.

Нећемо ваљда осведочене стране плаћенике пустити да признају Косово, кад имамо оне који ће то урадити са Косовом у срцу.

U tom smislu cenim nastojanja i insistiranja stranaca da zadrže Vučića do kraja i nateraju ga da pojede sva gofna koja je obećao da će pojesti.

Imamo samo jedan "mali" problem, kada će mu reći dosta je bilo

Krenulo ga sa ispunjavanjem a dodatno je sebi zakomlikovao stvari sa krađom izbora i sa Banjskom

Sad mora da radi sve što mu se kaže i to u roku od odmah, pitanje je samo dokle će da ga gaze
 
Ваистину, овај олош из опозиције једе своје гаће што није дошао у позицију да уради све оно што и власт.

Тако им и треба, нек пате.
Koji tacno olos, kad je ceo DOS u SNS i to u glavnom odboru.

Jel mislis na Skojevce?
 

Back
Top