Vučić je ovo zaista rekao o kosovskim tablicama zbog kojih je dizao vojsku: "Davno je trebalo da prihvatimo, to je naš uspeh!

Dе Sisti

Stara legenda
Poruka
79.406
Izgleda da je Predsednik Republike Srbije Gospodin Aleksandar Vučić proglasio još jednu pobedu.
Aljbin Kurti i Đeljalj Svećlja nemaju ni promil šansi protiv našeg iskusnog i uigranog državničkog tima.
Tako je i sada naš tim uspeo da vlasti privremenih institucija u Prištini više puta savlada evrogolovima, bravurama metodom iskusno.
I zato nikoga ne treba da čudi ubedljiva pobeda.

Znači, uspeli smo da Šiptarima nametnemo da moraju pristati na RKS tablice čak i na Severu, kao i na njihov prolazak kroz Srbiju! :rtfm:
Izdajnička opozicija mogla bi samo da sanja o tom poniženju koje smo naneli albanskim, jelte, secesionistima


https://nova.rs/vesti/politika/mora...vno-je-trebalo-da-prihvatimo-to-je-nas-uspeh/


Vučić je ovo zaista rekao o kosovskim tablicama zbog kojih je dizao vojsku: „Davno je trebalo da prihvatimo, to je naš uspeh!“​


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je uspeh Srbije što su prihvaćene kosovske tablice i dodao da je to trebalo odavno prihvatiti.


Na pitanje novinarke N1 šta je preporuka Srbima ako dođe do komplikovanja situacije na Kosovu i kako komentariše odluku da automobili sa kosovskim tablicama koji mogu da uđu u centralnu Srbiju, Vučić je odgovorio:



„Izuzetno je važno da Srbi na Kosovu dobijaju novac, pratićemo situaciju i donosićemo odluke na dnevnom nivou. Kada govorite i ovo je interesantno, hvala vam na tome, nas optužuju neki mediji, između ostalog odakle dolazi i gospođa Bulajić (Žana prim. aut). Ja nisam evrofanatik, smatram da nam je važan evropski put, ali dobro znam šta nam pojedine zemlje čine oko Kosova, ali primetićete nešto zbog čega sam ostao zapanjen. Neki koji se zalažu za evropske vrednosti, ne propuste priliku da vam kažu da ste izdajnik. Mi imamo mnogo bolje oružje od džavelina, mi imamo kornete. Ako me već vučete za jezik, nama nisu ni potrebni korneti“, rekao je Vučić i dodao:


„Kad pričate o tome ko se čime hvali. Njima su džavelini potrebni za rušenje helikoptera, mi ih imamo koliko hoćete, desetine i desetine. Oruđe i oružje koje imamo mogu da sanjaju u decenijama koje dolaze. Ako ste hteli da ukažete na to da su oni dobili, a mi nismo, tu ste u pravu. Svojevremeno nisu hteli da nam daju oruđe koje smo tražili, ali mi smo se snašli i uzeli bolje i skuplje. Sada proizvodimo svoje topove, sve što nam je potrebno. Nisam želeo da pričam o oružju ili oruđu, a vidim da se neki time hteli. Obično to čine oni koji su slabi. Davno je trebalo da prihvatimo tablice svih, to je naš uspeš. Njima je lepo da se provozaju, vide sve. Mogu da vide hiljade kilometara puteva, sve ono što ne mogu u Prištini“, naveo je on.
 
Prihvatili ili ne, nismo mogli da sprečimo.
Ono što smo mogli da sprečimo jeste zveckanje oružjem krajem 22ge, izlazak iz institucija (naročito policije) i dopuštanje da ROSU okupira Sever.
Ovako, sve smo to izgubili, a dobili smo ... ovu izjavu sa današnje konferencije za štampu
 
Ono što smo mogli da sprečimo jeste zveckanje oružjem krajem 22ge, izlazak iz institucija (naročito policije) i dopuštanje da ROSU okupira Sever.
Ovako, sve smo to izgubili, a dobili smo ... ovu izjavu sa današnje konferencije za štampu
416385978_884344200154288_2128566662873655534_n.jpg
 
Ono što smo mogli da sprečimo jeste zveckanje oružjem krajem 22ge, izlazak iz institucija (naročito policije) i dopuštanje da ROSU okupira Sever.
Ovako, sve smo to izgubili, a dobili smo ... ovu izjavu sa današnje konferencije za štampu
Шта ти је издајник...

Није му било доста да призна независност међудржавним акредитацијама, већ се човек испрси и за тотално уништење локалне самоуправе...
 
Sve rodoljub do rodoljuba.
A da vi Đilasove junačine krenete polako na KiM i hebete kevu šiptarima?
I usput zgazite i NATO, onako iz zezanja?


Opet ad hominemi u nedostatku ikakvih argumenata.
Dokazi, argumenti?
Pa jel khenjate ovde 12 godina o nekoj izdaji bez ikakvih dokaza.
Lupetate o nekom kuvanju žabe - pa dosad bi skuvali dinosaurusa da su hteli, a ne žabu.

Uzgred, to sa tablicama je potpisao Borko Stefanović u vreme dok su vaši idoli
Đilas i Jeremić harali Srbijom i uništavali je.

Vučko samo ispunjava potpisano.
 
Sve rodoljub do rodoljuba.
A da vi Đilasove junačine krenete polako na KiM i hebete kevu šiptarima?
I usput zgazite i NATO, onako iz zezanja?



Dokazi, argumenti?
Pa jel khenjate ovde 12 godina o nekoj izdaji bez ikakvih dokaza.
Lupetate o nekom kuvanju žabe - pa dosad bi skuvali dinosaurusa da su hteli, a ne žabu.

Uzgred, to sa tablicama je potpisao Borko Stefanović u vreme dok su vaši idoli
Đilas i Jeremić harali Srbijom i uništavali je.

Vučko samo ispunjava potpisano.
Mi 20 godina minimum nemamo Kosovo, ali nam niko nije javio :mrgreen:
 
Predlažem da se povodom ove veličanstvene i nikad brutalnije pobede širom Srbije pripremi i zapali nekoliko ogromnih lomači.

I da peva Baja Mali Knindža.

Veseli se srpski rode.
Sto se majmun vise penje, to mu se vise vidi goozica - izreka koja savrseno opisuje vucicizam i patriJotizam.
 
A ko zucne istinu, lincuju ga i spale na lomaci kao jeretika.
Koju istinu?
Onu koja vam vaš veliki idol Đilas i njegova portparolka Marinika preko
svojih i Šolakovih medija ukucava u glavu, ili onu istinu da nam je KiM otet
i da ne možemo da ratujemo protiv NATO-a da ga vratimo?
Sve su to vaši idoli potpisali, samo ništa nisu ispunili, ni ono dobro ni ono loše za Srbe.
 

Back
Top