Vreme ekskurzija je tu...

Mojoj skoli? :)

Ej, ne znam koja osnovna skola je u pitanju, ali pazi kad sam ja to videla na BK vesti... Posle sam cula pricu da su vozili pedolinu i da je on iz cista mira skocio u vodu...
Inace, u pitanju je neka osnovna skola iz Smedereva...
 
eto doshla i proshla moja maturantska ekskurzija... Bratislava, Prag i Balaton. bilo je zaista fenomenalno. (:
Keeper:
e to mi je najinteresantnije kod srednjoshkolskih ekskurzija.
odu ljudi u italiju recimo, odbiju se od alkohola i ne znaju ni gde su bili.
pa bolje iskoristi priliku da vidish gde si, a od aklohola se mozhesh ubiti i kod kucje.
a je l' mozhe oba? ;p
Keeper:
ma. ko da klince danas zanima da ishta vide. odu na ekskurziju da bi se izludeli, da ne bi bili kontrolisani. u drugom srednje sam ishao u budimpeshtu i to mi je bilo zadnje. posle nisam hteo da idem s ovim mojim debilima. ******, pochnemo da pijemo, ono, laganica, zezanje, a ovi se nalochu za po' sata i pochnu sranja, ja ne stignem ni da se napijem, ostanem jedini trezan i onda moram da ih vadim iz sranja, da sakrivam flashe kad dodje razredni, jednom sam morao pregovarati sa obezbedjenjem hotela jer su budale sa sprata polivali ljude kori su prolazili ispod.
idioti (:
jao, shto ovo zvuchi kao da sam ja pisala. :mrgreen: jes' da nije bilo polivanja, al' je bilo nenormalne buke i lika iz obezbedjenja a la frankenshtajn koji pita - voc d problem, a ja koja virim iz sobe i kazhem - nou problem, derz nou problem. [koji je to inglish bio, rastura ;p] a frankenshtajn cje opet - ar ju shur? a ja - jeeeeeeeeeees, ajm shr.
choveche..... kad se setim. kao da ne znam kako davno beshe... i drugarica koja vidi sve troduplo i sve to mora da izbroji. stane pred nekog i kazhe - jen, dva, tri. i tako svaki put... kad prodje pored druge drugarice koja ima krave na pidzhami, mora i krave da izbroji. i pita kol'ko mleka daju... ih, shto je bila cakana. (:
bilo je dobro. moglo je biti bolje. ali bilo je dooooooobro. :mrgreen:
 
Corey:
Idem na Zlatibor(Šarganska Osmica) a noćenje u Užicu(jedno).Inače to noćenje će da bude posebna priča :D

tu sam ja bila...
hotel u uzicu - zlatibor, sraaanje, vecina je bila nezadovoljna.
neke sobe su bile sa Tv-om, i kol'ko-tol'ko ciste, a neke su bile prljave, pogotovo kupatilo, pocepani carsavi, terasa se ne otvara, svetlo ne radi...
hrana isto katastrofa, osim rucka, koji je bio pristojan:razz: njam
 
tara? SIROGOJNO? mi smo isli u prokleto sirogojno... pardon, nije prokleto, ima lep WC, i besplaan je (; a kad smo stali na autoputu (jedan jugic je cuknuo bus pa je dolazila policija..) naplacivali su nam ulaz u WC koji je u stvari cucavac... baaaah... (nije meni zbog 10 dinara, ali naplacuju CUCAVAC! :mad:)

a sutra pre podne u skolu... direktor je sadista... ;shocked:
 
Girl next door:
tara? SIROGOJNO? mi smo isli u prokleto sirogojno... pardon, nije prokleto, ima lep WC, i besplaan je (; a kad smo stali na autoputu (jedan jugic je cuknuo bus pa je dolazila policija..) naplacivali su nam ulaz u WC koji je u stvari cucavac... baaaah... (nije meni zbog 10 dinara, ali naplacuju CUCAVAC! :mad:)

a sutra pre podne u skolu... direktor je sadista... ;shocked:

Ne,bili smo u Belom Boru...
Da,Beli bor...
Kako god da se pise :)
 

Back
Top