Vreme ekskurzija je tu...

love_girl:
Ma Drazhen {posto nas je on vodio} i ona crna matematicarka sa kratkom kosom su isterali sve iz nase sobe zato sto su osetili alkohol :lol:
ALi bilo je extra,u busu sam glas izgubila....
A Drazhen nas je terao da izlazimo po kisi,sada sam prehladjena zbog njega...

Pa ne znam...postace valjda malo tolerantniji, ipak vas josh ne poznaju...
Mi smo kad smo ishli tamo morali da svratimo u Skoplje, da vodimo jednog lika na ispiranje jer je vec tad bio mrtav pijan i nijedan ga profesor nije preterano smarao samo su obavestili njegove roditelje i to je to...
 
IvAnA:):
Pa ne znam...postace valjda malo tolerantniji, ipak vas josh ne poznaju...
Mi smo kad smo ishli tamo morali da svratimo u Skoplje, da vodimo jednog lika na ispiranje jer je vec tad bio mrtav pijan i nijedan ga profesor nije preterano smarao samo su obavestili njegove roditelje i to je to...
Eh bre,ja sam mislila da ja imam malo duzi jezik,kad vidim da imamam i konkurenciju.SHALIM SE.Mada ja mislim da takve stvari ipak nisu za javnost,shta znash ko to chita,i shta ce pomislilti shto iznosimo privatnosti iz njihovog zivota:)...

U svakom sluchaju, kad govorish o pragu tolerantnosti sve zvisi od prof. do prof.Ja se ne slazem sa tobom, da vremenom postaju tolerantniji, mislim da je Pudarka liberalnija od ostalih, ja sam imala tu>>privilegiju>> da budem u busu sa 4 i Milkicom, zena je malo chudna, samo se dere na njih i postrojava ih, i moja rayredna,Ljilja, ipak su one konzervativnija, stara garda i ostalo.Zivo me zanima kakva je Ruza,poshto i ona njima pripada.Nas je razuredna oko 2 terala u krevete,pravila je chudne face kada su se neki ponapijali.....

ZA SVE KOJE IDU U GRCHKU:Pojedini prof. su vrlo chudni u nekim razmishljnjima ,u Grchkoj zivi 10 mil. stanovnika,milion je Albanaca,ja mislim da smo mi dovoljno zreli da se ne bismo niukakve konflikte sa njima stupali, a oni ipak imaju neki trip sa ovde su Albanci, sad svi u hotel.klonite se njih....
 
Pa bili su smesteni u hotelu sa nekim kurvama i kazu da su bukvalno vidjali sex na hodniku,plus navodno nisu imali ni vodu,ni struju i sobe su bile uzasno prljave,i davali su im budjave kifle za dorucak.Posle je intervenisao nas konzul u Rimu,pa su smesteni u normalan hotel.Doduse,prica je iz Kurira...mada je to bilo i juce u Beogradskoj hronici na RTs-u.
 
laura87:
Pa bili su smesteni u hotelu sa nekim kurvama i kazu da su bukvalno vidjali sex na hodniku,plus navodno nisu imali ni vodu,ni struju i sobe su bile uzasno prljave,i davali su im budjave kifle za dorucak.Posle je intervenisao nas konzul u Rimu,pa su smesteni u normalan hotel.Doduse,prica je iz Kurira...mada je to bilo i juce u Beogradskoj hronici na RTs-u.
I moja zena ide tamo... gde su *****, manijaci, prostitucija... pa srecan put
xyz_bye2.gif
 

Back
Top