VOLIM BEOGRAD

kao da on misli o tome? on misli o tome kako će da pojede klopu, a pakovanje klope je beznačajno...postoje komunalci koji će da čiste.
na primer, pljuvanje po ulici - strašno, bre. kučećih go**na - isto.
sve su to vajni beograđani, pa vi sad vidite....
znam koliko mi treba koncentracije da prođem ulicom braće jugovića, a de ne ugazim u.....
 
Imam jedan mnogo dobar trik. Kad provedem neko vreme bas van Beograda i van moje kuce u Uzicu, jer kad sam bas u mojoj kuci u Uzicu, sto se tice kulture, isto mi je kao u Beogradu, dakle, kad provedem neko vreme van Beograda,i van grada, dan ili dva negde u gostima, ili jedan dan negde u selu, ili na nekoj svadbi, na nekom veselju, obavezno automatski istog dana ili sledeceg odem i provedem pola dana u gradu, da mi udje u glavu taj gradski zvuk i naglasak i reci a da mi izadje iz glave ono sto sam cula tamo gde sam bila. :-)

U jbte... :lol:

rečenica ima 81 reč, ako ne računam veznike i priloge za mesto.:shock:
mislim da bi u pravilniku ''krstarice'' trebalo uvesti i deo o dužini rečenice.:lol: mislim, nije u redu da me zaboli i glava i oči posle jednog pročitanog posta.:roll:

:lol: pa nemoj da ih čitaš...

A bas me zanima zasto nisi brojala i sveznike i priloge za mesto.

:lol:

A šta ti je to "sveznik", sestro slatka? :D

Dis šit gets betr end betr :lol:
 
Vratite se na temu.
Zar je toliko bitno pai ispravljate devojku?

ne možemo mi nju da ispravimo. valjda nije grbava. :roll:
nego joj samo ukazujemo da u javnosti vodi račuma kako piše...mislim ovde dolaze i deca koja treba da se ugledaju na starije i kad vide njen post - odustanu.:-|
volim što se drveće svo raspupelo i što se vidi malo zeleno lišće....
 
Volim ga zato sto u njemu mogu da budem ono sto jesam...da disem punim plucima, da se smejem i da placem kad mi dodje a da niko ne ide i zagleda me...Volim njegove ulice, volim sunce u njemu, pa cak i kisu ponekad. Ma volim ga zbog bezbroj stvari! Volim ga zato sto zivi u meni bas kao i ja u njemu.
 
Takođe. Iritira me familijarnost manjih gradova i mesta.

Da bas to...recimo svako leto provedem u Indjiji po nekoliko dana, drugarica ima kucu tamo. Neverovatno je kako tamo apsolutno svako zna sve o svakome! Kao da nema intimnosti, nicega! Zna se ko s kim izlazi, ko je koliko imucan, iz koje je familije i slicno. U pocetku mi je bilo simpaticno, a onda sam pocela da se jezim na to...
 
meni se to sviđa. zato je u malim mestima sve tako ušukano i lepo. ovde se 3 dana dogovaram sa drugaricon da se čujemo, jer ili ona ili ja zaglavimo na poslu...a kada ćemo se videti - sveti Bog zna. a da smo u malom mestu, videle bi se svaki dan,
ipak, bg je ok. sve je bolji.
 
verujem da ti nije jasno. ali, to ne mora da znači da se tamo dešavaju najsuroviji zločini. psihopata ima u metropolama, ali statistika je čudna nauka...
a ako ti nije jasno, to ne znači da treba da ne voliš to i da se id toga potpuno distanciraš...deluje, bar meni, bezveze.
 

Back
Top