Quantcast

VOLIM BEOGRAD

Jasmina23

Početnik
Poruka
12
Cao,

Beogradje u ocima nekih stranaca izuzetno lepa zemlja!

Postoji jedna knjiga koja dosta prica i opisuje o ovim stvarima, to je knjiga o iskustvu sa puta Balkanom jednog Amerikanca poreklom iz Irana , koja se zove The Age of Nepotism. Toplo je preporucujem, a takodje preporucujem i sajt www.theageofnepotism.com

Postoje brojni nacini da se osete kulturne raznolikosti i da se obogati zivot. Jedan od najboljih nacina je da posmatrate ljude. Komunicirate sa njima, odsedati u hotelima ili ako je moguce u domovima ljudi domacina te zemlje, odlaziti u nacionalne restorane, posecivati supermarkete, stadione, pozorista itd. , isprobati i osetiti puls zemlje kojoj si u poseti..

:super:

andja_stay_cool

Domaćin
Poruka
3.778
dolazi mi za vikend drugarica iz skoplja...htela sam da vodim na kalish, do hrama..ali ovaj sneg je napadao i od setnje nista!
dajte preporuku gde da je vodim, sta da vidimo....
nisam iz bg-a, pa zato pitam
hvala

Treća

Iskusan
Poruka
6.351
dolazi mi za vikend drugarica iz skoplja...htela sam da vodim na kalish, do hrama..ali ovaj sneg je napadao i od setnje nista!
dajte preporuku gde da je vodim, sta da vidimo....
nisam iz bg-a, pa zato pitam
hvala
Zima je i hladno je, pa šetnja nije najbolja odluka. Mada je i sada lepo proći vračarskim i dorćolskim ulicama. Od zatvorenh prostora, najpre se setim Konaka knjeginje Ljubice i Muzeja Dositeja i Vuka. Ako prijateljica voli, ja bih je tamo povela. To su dva muzeja koja mene ispunjavaju.

Jasmina23

Početnik
Poruka
12
Mnogi stranci ga vole!!! prosto su odusevljeni istim!!!

Neka mesta zaista mogu da te iznenade, mozes sresti izuzetno prijateljski nastrojene ljude u zemljama o kojima se samo slusalo lose na vestima. Tako da razbi lanac predrasuda i i di da posetis mesta sa dna tvoje liste “kuda putovati” , bices vrlo iznenadjen sta si propustao. Postoji knjiga koja dosta prica i opisuje o ovim stvarima, to je knjiga o iskustvu sa puta Balkanom jednog Amerikanca poreklom iz Irana , koja se zove The Age of Nepotism. Toplo je preporucujem, a takodje i sajt www.theageofnepotism.com