Quantcast

VOLIM BEOGRAD

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Pa ima na NBG dovoljno trave.
Ja ne znam shta neki prichaju da je sam beton,to mogu samo oni koji ovde ne zive,ALI taj beton koga isto ima je ono shto daje Novom Beogradu shmek...mnogi se toga stide ili im se ne svidja,meni upravo suprotno...pravi NBG-ovci ga vole i bash zbog toga...ili razumesh ili ne.
Kome se ne svidja nek ide recimo na Senjak da ga izjedu komraci i penzishe sa VMA:lol:
Svakome odgovara njegov kraj,ja bi recimo u Starom Gradu u onoj trosharini poludeo..usko mi nekako.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
Kome se ne svidja nek ide recimo na Senjak da ga izjedu komraci i penzishe sa VMA:lol:

nemoj Senjak molim te ko Boga!!!!!!!!!bas mi se i ne dopada taj deo grada,sve je lepo,al kuci se u ZEMUN vrati!!!!

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
:-) A sta cete za komarce. Ima mnogo komaraca. Ne mogu da se nose suknjice i sorcevi. Sad bi moj decko pitao "E bas steta?". :-) Moraju da se nose dugacki rukavi i ne mogu da budu otkrivene noge ni u leto. Oni koji se kupaju i suncaju na adi, oni prave kompromis, kao, ignorisu komarce.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Zbog tih nasih komaraca koji su kao rode ja sam bez odmora vozila rolere oko jezera a jedna zena je na TV u rekla da je ta staza dugacka 8 km. Mislim da je obelezeno na stazi koliko je dugacka, nego sam ja zaboravila. Kad si non stop u pokretu onda ne ujedaju komarci.