Vojna lica

A ako se postavi pitanje da li volite baletane obucene u trikoe mozda se javo neko ko bi i njih na odstrel?
Kao, pacifist(kinje)i znaju pa uniforma znaci "tupson 'oce da ubija", a u nasem slucaju (mislim, Balkan...) "'oce da kolje"...
Pa se javlja Virtuelna Vidovita Vanga i pronice svojim trecim okom da temu postavlja neko ko ima mali...
Sad, moze da se pretpostavi da mi je otac nosio uniformu a ja patim od Elektrinog kompleksa, da je jedini muskarac koji je ikada obratio paznju na mene nosio uniformu, da, zapravo, nisam zensko nego transvestit...itd... Voljno je.
A vojna lica umeju da budu obrazovani, sarmantni, pouzdani, neki pisu pesme, neki prevode, neki se bave podvodnim ribolovom itd..., i , uglavnom, podmecu ledja kad je to potrebno...
Bolje bilo da nije potrebno, al' sta da se radi? Bolje oni nego mi, zar ne?
Mislim, profesionalci su.
 
Nikad bila, nikad neću biti... kada su mi neki drugari bili u vojsci, pisala sam im pisma da ih zabavljam... sećam se da sam im ubacivala ponekad Draga saveta tekstove iz nekih ženskih magazina da bi ih nasmejala :D
 
joj bre meni ćale vojno lice ,,, pa kada mi samo neko pomene da imao veze sa vojskom ja se naježim ,,, valjda mi smeta miris smb boje ,,, mada imaju i oni neko svoje razmišljanje po kome se računa jedino ispravno ono koje ti komandant da ,,,
 
e...u mojoj okolini ima jedan :stidim se jaaako:
baš je onako naočit :P I tako..i baš prija kad me pomazi po kosi 8) (SAMO ON sme :P :P :P )
u stvari, nema ga već dugo....
ali njega ne računam u "vojsku", on je waaaay over svih kategorisanja :)
 
HeBePoBaTaH_:
Žašto, bre, žašto? :|
Zato što vojnom pilotu lista prioriteta u životu ide otprolike ovako:
1. avioni i letenje
2. vojni kolektiv (klasići, jedinica, kako već to ide)
3. familija i prijatelji
4. automobil
A žena, iliti devojka, može da bude na ZAVIDNOM petom mestu. Govorim iz ličnog iskustva i iz iskustva žene koja je preko 30 godina u braku sa vojnim pilotom. Jedna od njenih priča: izlazili iz automobila tata (pilot) i njegov sin (klinac, osnovna škola), i tata mu nehotice precvika mali prst kada je zalupio vrata od auta. Krv šiklja, klinac plače, a tata će:"Vodi ga ti kod doktora, ja IMAM LET!" :roll:
Mogla sam da primetim, kod ovog mog "primerka" vojnog pilota da je postao prepotentan, kao oni su neka viša rasa, tamo (na akademiji) im govore kako su oni neka velika retkost, itd., pa te onda gleda sa visine.
Naravno, da ne generalizujem, nisu svi isti, ali ovaj moj beše nekako normalan, dok se nije upisao na Akademiju, a onda si od njega mogao da čuješ samo: mi ovo, mi ono, mi ćemo, mi, mi, nama, nas ...(mi su on i njegovi klasići). A mi (on i ja) to je postalo sporedno.
 
Dinna:
Zato što vojnom pilotu lista prioriteta u životu ide otprolike ovako:
1. avioni i letenje
2. vojni kolektiv (klasići, jedinica, kako već to ide)
3. familija i prijatelji
4. automobil
A žena, iliti devojka, može da bude na ZAVIDNOM petom mestu. Govorim iz ličnog iskustva i iz iskustva žene koja je preko 30 godina u braku sa vojnim pilotom. Jedna od njenih priča: izlazili iz automobila tata (pilot) i njegov sin (klinac, osnovna škola), i tata mu nehotice precvika mali prst kada je zalupio vrata od auta. Krv šiklja, klinac plače, a tata će:"Vodi ga ti kod doktora, ja IMAM LET!" :roll:
Mogla sam da primetim, kod ovog mog "primerka" vojnog pilota da je postao prepotentan, kao oni su neka viša rasa, tamo (na akademiji) im govore kako su oni neka velika retkost, itd., pa te onda gleda sa visine.
Naravno, da ne generalizujem, nisu svi isti, ali ovaj moj beše nekako normalan, dok se nije upisao na Akademiju, a onda si od njega mogao da čuješ samo: mi ovo, mi ono, mi ćemo, mi, mi, nama, nas ...(mi su on i njegovi klasići). A mi (on i ja) to je postalo sporedno.

Tvoje tužno iskustvo nije pravilo
 
Poznajem par ljudi koji su vojna lica i imam lepo misljenje o njima. Veoma normalna bica koja se ne razlikuju ni po cemu od ostalih momaka, sem sto mogu biti odgovorniji, disciplinovaniji. A svakako moze da se nadje i neki izuzetak.
 
hahahahaha.....VLica dakle puna iznenađenja
blush-anim-cl.gif


e, a kaki su vojni obaveštajci :P
 

Back
Top