Vojna gimnazija u Beogradu...

Ma nije ni bitno ustvari bolje kad razmislim necu ni da pokusavam ni sledece godine za dzabe da gubim godinu ne pada mi na pamet.,,ovako zavrsim srednju vazduhoplovnu i odoh na aerodrom.....Ljudi lepo je bilo upoznati vas ja najverovatnije vise necu dolaziti na forum jer nema potrebe.


...........VELIKI POZDRAV ZA SVE........... :bye::bye::bye::bye::bye:

Sad ja ne kontam. U koju ces ti sad srednju? Oces li opet konkurisati? Oces direktno u drugu godinu ili ispocetka? Oces ici na akademiju sa nama?
 
e cuo sam se ja sa Acom. Upisuje srednju vazduhoplovnu, posle radi nesto na aerodromima, a mozda i bude pilot. Nece opet konkurisati za vojnu i nece konkurisati za akademiju. Zao mi je sto nas napusta(msm ide sa foruma i nece ici sa nama, ali bar ce njemu biti super tamo). Srecno brate! On je iovako hteo da bude pilot, tako da je ovo jos bolja opcija za njega.
Polako nas napustaju clanovi: Nikola Pajic, Skylark, Fiuma,Teofilos, Aca
 
VERONAUKA, uvek!!!
@doca: imas 2 smera, opsti i vazduhoplovni (piloti). Svi idemo u opsti prve 3 godine. U poslednjoj godini, od svih nas, pravi se mala grupica koja ce ici na vazduhoplovni, ti likovi koji se prijave za to imaju dodatne zdravstvene preglede. Razlika izmedju opsteg i vazduhoplovnog smera nije nesto velika, ti u vazduhoplovnom smeru imas samo jos par strucnih predmeta (vozis neke propale letelice...). I ja mislim, nisam u ovo siguran, da ako hoces da budes pilot na akademiji moras da ides na taj vazduhoplovni u VoGi-ju. Mozda to nije tacno, ali opet imas ogromnu prednost. Pogledaju njihov zvanicni sajt!
 
Mozes! Jesu jako strogi, ali ako ne prodjes, onda se zabrini za zdravstvene za akademiju.
@alkatraz: imas super ocene, ides na takmicenja iz matematike i programiranja, prijemni iz matematike ti nece biti problem, srpski strebaj, ako si zdrav i fizicki iole sposoban, za tebe nema zime
 

Back
Top