VODOLIJE- u drugim ocima?

sanu:
e ljudi, pa sad mi je sve jasno! margott je sektasica, veruje u sotonu :shock: pogledajte na forumu filozofija sta pise, e margot margot sad si dokazala da si glupa cica8)
I sta sad je to kao mnogo cudno sto je sektasica?Pa danas ih ima milion mamu im sektasku...ali i ja verujem u satanu pa nisam sektasica,vidis,naprotiv,krstena pravoslavka...
A i sta uostalom tebe boli **** za margott? :roll:
 
O.T.O je nemacko ezoterijsko drustvo koje je imalo ogranak i u Engleskoj,a cije ucenje sadrzi upraznjavanje seksualne magije,u sta se Alister Kroli upustio bez ogranicenja sa prostitutkama,decom,zivotinjama,brojnim zenama i ljubavnicama,sto mu je kasnije,uz drogu unistilo zivot.Clanovi O.T.O-a su pristalice zivotne filozofije bez ogranicenja.Inace Krolijevo magijsko ime je bilo Zver 666.Ako je tebi to noramlno,onda se zapitaj da li si ti normalna.Dalje,ne znam da li si cula za Americku crkvu Satane.Ona je imala sediste u La Vejovoj kuci,inace ofarbanoj u crno u San Francisku u kojoj je La Vej obavljao satanska vencanja,krstenja,sahrane i vrsio satanisticke obrede na horizontalnom oltaru,"zivom oltaru" u vidu gole zene koja je simbolizovala "zadovoljstva mesa".La Vejova filozofija satanizma glasi:Staza crne magije se koristi za zadovoljenje ega-pohlepa,ponos,pozuda,bes bilo koji od sedam smrtnih grehova".Zatim jos jedna opskurna mala grupa koja se naslanjala na Hram Seta devedestih godina,bila je Crkva Gavrana.Njihov rad se bazirao na gruboj verziji nekromansije (komuniciranje sa mrtvima).Kult je imao dva rituala koje su upraznjavali clanovi:Ritual crnog trna smrti i Pakleni ritual zivih mrtvaca,zbrkanu mesavinu seksa,smrti,neprijateljstva,fantazija o osveti nad drugima i degradaciju zena koje su ucestvovale u ritualima.Inace,satanski rituali po pravilu ukljucuju sadomazohisticki seks kao neophodan deo rituala.Zatim,cerka Antona La Veja koga sam vec spomenula je sa Nikolas Srekom osnovala grupu pod imenom red vukodlaka.Njihov moto je da "oslobode zver u coveku" i promovisu viziju natcoveka i roba,eksplicitno objasnjenu odnosom grabljivca i zrtve ekstrapoliranog u svetu ljudske interakcije,gde nema mesto koje mu pripada.Red vukodlaka veruje u svetu,oslobadjajucu snagu straha...Ovo su samo neki od primera.Ako zaista verujes u Satanu,onda sigurno znas sve ovo i ocigledno ne smatras da je pogresno.Sta znaci "potpuna sloboda" i "bez ogranicenja"?Zar mislis da bi tako trebalo da bude.Hriscanstvo nas ne sputava,nego usmerava.Zivot bez ogranicenja znaci svet u haosu,bez kontrole (ustavri pod kontrolom,ali Satane)...Da li si svesna toga?Vidim da mnogo mudrujes,a ustvari ne vidis nista.Ako tvrdis da je ustvari Satana onaj kojicini dobro,zasto onda njegovi sledbenici ubijaju,unistavaju sve ljudsko,izvode rituale pune izopacenosti i nasilja?Mnoge zablude o satanizmu poticu iz naivnih,pogresnih procena da je rec o istrazivanju novih iskustava,o zivotu bez ikakvih ogranicenja,slobodi...Da li si zaista toliko dete da verues u to?
 
blink:
O.T.O je nemacko ezoterijsko drustvo koje je imalo ogranak i u Engleskoj,a cije ucenje sadrzi upraznjavanje seksualne magije,u sta se Alister Kroli upustio bez ogranicenja sa prostitutkama,decom,zivotinjama,brojnim zenama i ljubavnicama,sto mu je kasnije,uz drogu unistilo zivot.Clanovi O.T.O-a su pristalice zivotne filozofije bez ogranicenja.Inace Krolijevo magijsko ime je bilo Zver 666.Ako je tebi to noramlno,onda se zapitaj da li si ti normalna.Dalje,ne znam da li si cula za Americku crkvu Satane.Ona je imala sediste u La Vejovoj kuci,inace ofarbanoj u crno u San Francisku u kojoj je La Vej obavljao satanska vencanja,krstenja,sahrane i vrsio satanisticke obrede na horizontalnom oltaru,"zivom oltaru" u vidu gole zene koja je simbolizovala "zadovoljstva mesa".La Vejova filozofija satanizma glasi:Staza crne magije se koristi za zadovoljenje ega-pohlepa,ponos,pozuda,bes bilo koji od sedam smrtnih grehova".Zatim jos jedna opskurna mala grupa koja se naslanjala na Hram Seta devedestih godina,bila je Crkva Gavrana.Njihov rad se bazirao na gruboj verziji nekromansije (komuniciranje sa mrtvima).Kult je imao dva rituala koje su upraznjavali clanovi:Ritual crnog trna smrti i Pakleni ritual zivih mrtvaca,zbrkanu mesavinu seksa,smrti,neprijateljstva,fantazija o osveti nad drugima i degradaciju zena koje su ucestvovale u ritualima.Inace,satanski rituali po pravilu ukljucuju sadomazohisticki seks kao neophodan deo rituala.Zatim,cerka Antona La Veja koga sam vec spomenula je sa Nikolas Srekom osnovala grupu pod imenom red vukodlaka.Njihov moto je da "oslobode zver u coveku" i promovisu viziju natcoveka i roba,eksplicitno objasnjenu odnosom grabljivca i zrtve ekstrapoliranog u svetu ljudske interakcije,gde nema mesto koje mu pripada.Red vukodlaka veruje u svetu,oslobadjajucu snagu straha...Ovo su samo neki od primera.Ako zaista verujes u Satanu,onda sigurno znas sve ovo i ocigledno ne smatras da je pogresno.Sta znaci "potpuna sloboda" i "bez ogranicenja"?Zar mislis da bi tako trebalo da bude.Hriscanstvo nas ne sputava,nego usmerava.Zivot bez ogranicenja znaci svet u haosu,bez kontrole (ustavri pod kontrolom,ali Satane)...Da li si svesna toga?Vidim da mnogo mudrujes,a ustvari ne vidis nista.Ako tvrdis da je ustvari Satana onaj kojicini dobro,zasto onda njegovi sledbenici ubijaju,unistavaju sve ljudsko,izvode rituale pune izopacenosti i nasilja?Mnoge zablude o satanizmu poticu iz naivnih,pogresnih procena da je rec o istrazivanju novih iskustava,o zivotu bez ikakvih ogranicenja,slobodi...Da li si zaista toliko dete da verues u to?

Draga Blink

jako si simpaticna
Ljudi koje opisujes, ako to zaista rade, trebalo bi strpati ili zatvor ili ludnicu (bar neke od njih). Ako su budale, pa ih pali da se tucaju uz nekakav blagoslov djavolji... neka im, sta te briga. Ma sve te fore su samo izgovor ljudima da ucestvuju u nekom grupnom sexu, prosto su toliko gnusni da samo tako mogu da nadju partnera.
Ne razumem sto se toliko trudis, ako je Margott zaista u tim krugovima, pa ne mozes je sa ovim preobratiti. Ona se sad mozda smeje tebi kako si "naivna", a ti si eto imala dobre namere. Ne znam kako mozes da kazes da Hriscanstvo nije restriktivno, to je valjda najkruca i najmanje tolerantna prica u istoriji coveka. Ako si vec takva hriscanka sta radis ovde na forumu Astrologija?
 
Strasno je sto ljudi zamenjuju hriscanstvo sa mracnjastvom crkve. To bi isto bilo kao i kad bi za sve muslimane rekli da su fundamentalisti. Ja sam hriscanka, ali u crkvu ne verujem, da li to znaci da sam manje hriscanka onda? Da li je Isus u svojim propovedima isao u crkvu mozda? Ne mesajte babe i zabe, sto se mene tice vera nema nikakve veze sa institucijama.
 
blink:
O.T.O je nemacko ezoterijsko drustvo koje je imalo ogranak i u Engleskoj,a cije ucenje sadrzi upraznjavanje seksualne magije,u sta se Alister Kroli upustio bez ogranicenja sa prostitutkama,decom,zivotinjama,brojnim zenama i ljubavnicama,sto mu je kasnije,uz drogu unistilo zivot.Clanovi O.T.O-a su pristalice zivotne filozofije bez ogranicenja.Inace Krolijevo magijsko ime je bilo Zver 666.Ako je tebi to noramlno,onda se zapitaj da li si ti normalna.Dalje,ne znam da li si cula za Americku crkvu Satane.Ona je imala sediste u La Vejovoj kuci,inace ofarbanoj u crno u San Francisku u kojoj je La Vej obavljao satanska vencanja,krstenja,sahrane i vrsio satanisticke obrede na horizontalnom oltaru,"zivom oltaru" u vidu gole zene koja je simbolizovala "zadovoljstva mesa".La Vejova filozofija satanizma glasi:Staza crne magije se koristi za zadovoljenje ega-pohlepa,ponos,pozuda,bes bilo koji od sedam smrtnih grehova".Zatim jos jedna opskurna mala grupa koja se naslanjala na Hram Seta devedestih godina,bila je Crkva Gavrana.Njihov rad se bazirao na gruboj verziji nekromansije (komuniciranje sa mrtvima).Kult je imao dva rituala koje su upraznjavali clanovi:Ritual crnog trna smrti i Pakleni ritual zivih mrtvaca,zbrkanu mesavinu seksa,smrti,neprijateljstva,fantazija o osveti nad drugima i degradaciju zena koje su ucestvovale u ritualima.Inace,satanski rituali po pravilu ukljucuju sadomazohisticki seks kao neophodan deo rituala.Zatim,cerka Antona La Veja koga sam vec spomenula je sa Nikolas Srekom osnovala grupu pod imenom red vukodlaka.Njihov moto je da "oslobode zver u coveku" i promovisu viziju natcoveka i roba,eksplicitno objasnjenu odnosom grabljivca i zrtve ekstrapoliranog u svetu ljudske interakcije,gde nema mesto koje mu pripada.Red vukodlaka veruje u svetu,oslobadjajucu snagu straha...Ovo su samo neki od primera.Ako zaista verujes u Satanu,onda sigurno znas sve ovo i ocigledno ne smatras da je pogresno.Sta znaci "potpuna sloboda" i "bez ogranicenja"?Zar mislis da bi tako trebalo da bude.Hriscanstvo nas ne sputava,nego usmerava.Zivot bez ogranicenja znaci svet u haosu,bez kontrole (ustavri pod kontrolom,ali Satane)...Da li si svesna toga?Vidim da mnogo mudrujes,a ustvari ne vidis nista.Ako tvrdis da je ustvari Satana onaj kojicini dobro,zasto onda njegovi sledbenici ubijaju,unistavaju sve ljudsko,izvode rituale pune izopacenosti i nasilja?Mnoge zablude o satanizmu poticu iz naivnih,pogresnih procena da je rec o istrazivanju novih iskustava,o zivotu bez ikakvih ogranicenja,slobodi...Da li si zaista toliko dete da verues u to?

blink ako nemas dokaza za ovo sto pricas to mogu nazvati klevetom.Sto sto si procitala neke bljuvotine koji je neki propali pop pricao o A.C. to je tvoj problem.Alister jeste imao odnose sa prostitutkama i neznam sta je tu cudno.Imaju ih mnogi muskarci u danasnje vreme.Sto se tice sexualne magije predlazem ti da proucis tematiku pre nego sto pocnes da pljujes.Ali deca i zivotinje ??? Ti si brate bolesna jedna osoba to sto ti imas odnose za svojim psom ne znaci da ih imaju i ostali.Sto se tice droge A.C. je bio uzivalac heroina i o tome je pisao u knjizi Dnevnik uzivaoca droge.Jeste bio narkoman.Ali je zavrsio kako je hteo.Ne zbog droge nego zbog nekih drugih stvari.Samo taj isti Alister napisao je 600 knjiga koliko si ih ti napisala.Sto se Satanizma tice on nema veze sa Satanizmom.Samo ako pricas o njemu pricaj objektivno.Ja ne podrzavam istog ali zbog nekih mojih razloga a ne zbog toga sto je bio "Satanista".Predlazem ti da ne budes tako slepa i da uzmes neku njegovu knjigu i da je procitas.Sto se tice onog da su clanovi O.T.O.-a pristalice zivota bez ogranicenja to je glupost.Da si ikad pricala sa nekim debilom iz otoa shvatila bi da da je O.T.O. gomila debila koji veruju da su inkarnacija A.C. i recituju knjigu zakona napamet.Sto se tice "Cini sto ti je volja neka ti to bude ceo zakon" Autor je tu mislio na spiritualni put.Svako je individua svako drugacije vidi stvari na svakog stvari drugacije deluju svako ih drugacije dozivljava.Autor je mislio na istinsku volju ali tvoja malenkost to ne razume.Tumacis kao klasicni tupavi hriscani neobjektivno.Ne njegovo magisko ime nije bilo zver 666.Nekad se potpisivao tako da li znas zasto ? Pitaj nije sramota pitati.Inace njegova magiska imena su bila Predurabo i Therion.For Mega Therion :)
Inace ja ti jos jednom napominjem da sednes i nadjes neki text o njemu i otkrijes zasto bas zver 666.Sto se normalnosti tice po Jungu koga ja jako cenim ima jako malo normalnih likova na planeti zemlji ajde sad budi malo gorda pa reci ja sam ta :) Ajde da vidim kako gresis i kako sebi obezbedjujes mesto u paklu :)
Prvo ne zove se Americka crkva Satane nego prva satanisticka crkva.A La Vej ima veze sa Satanizmom koliko i ti.On je bivsi cirkusant i budala.Crkvu je osnovao zbog para i da bi zezao hriscane.On je pristalica takozvanog modernog satanizma.Njegova filozofija se bazira na Niche-ovoj filozofiji.Ajde sad blati velikog filozofa i vredjaj ga zato sto se potpisivao antihrist.Sto se rituala tice La Vey i rituali dva razlicita pojma.Sto se tice toga sto si opisala to je ritual crne mise inace promasila si simboliku.Zemlja ? Da nije to u pitanju.Ritual te vrste crne mise je hriscanski ritual a ti misli malo o tome.Mnogo si bre neobavestena.
Sto se La Veya tice :

Devet Sotonistièkih Navoda

1. Sotona predstavlja ugaðanje sebi umjesto apstinencije!

2. Sotona predstavlja vitalnu egzistenciju umjesto duhovnih laži!

3. Sotona predstavlja neoskvrnutu mudrost umjesto licemjerne samoobmane!

4. Sotona predstavlja dobrotu prema onima koji to zaslužuju umjesto ljubavi portrošene na nezahvalnike!

5. Sotona predstavlja osvetu umjesto okretanja dugog obraza!

6. Sotona predstavlja odgovornost odgovornima umjesto brige za psihièke vampire!

7. Sotona predstavlja èovjeka kao životinju, nekad bolju, èesto goru od onih koje hodaju na sve èetiri koji je zbog svoje "božanske duhovnosti i intelektualne razvijenosti" postao najkrvoloènija od svih!

8. Sotona predstavlja sve takozvane "grijehe" jer svi vode ka fizièkoj, mentalnoj i emocionalnoj gratifikaciji.! Devet Sotonistièkih Navoda

9. Sotona je uvijek bio najbolji prijatelj Crkve, jer ju održao u poslu sve ove godine!

Jedanaest Sotonistièkih Pravila Zemlje

Anton Szandor LaVey ©1967

1. Ne dajte mišljenja i savjete ako niste prethodno upitani.

2. Ne prièajte drugima svoje probleme ako niste sigurni da ih oni žele èuti.

3. Kada u tuðem brlogu, poštuje domaæina ili nemojte iæi tamo.

4. Ako vas gost u vašem brlogu ometa, odnosite se prema njemu okrutno i bez milosti.

5. Nemojte se pokušati seksualno nametnuti, ako prethodno niste dobili signal za parenje.

6. Ne uzimajte ono što nije vaše, osim ako to predstavlja teret drugoj osobi koja se oèajno toga želi riješti.

7. Priznajte moæ magije ako ste ju uspješno upotrijebili da bi ostvarili svoje želje. Ako poreknete moæ magije nakon njena uspješna prizivanja, izgubiti æete sve što se njome stekli.

8. Ne prigovarajte o nièemu što ne morate vi osobno podnostiti.

9. Ne èinite zlo maloj djeci.

10. Ne ubijajte ne-ljudske životinje osim ako ste napadnuti ili za hranu.

11. Kada hodate otvorenom teritorijom, ne smetajte nikoga. Ako netko vas smeta, zamolite ih da prestanu. Ako ne prestanu, uništite ih.

E sad sto se tice pristalica te crkve.Uglavnom su budale koje daju $$ da bi dobili karticu na kojoj pise pristalice satanisticke crkve.Znao sam neke od njih i uglavnom su totalni kreteni.Jedan debil je cak hteo da posalje mom ortaku 100$ da bi ovaj poslao pismo na neciju adresu sa "talismanom" jer je ovaj hteo da pokaze kao da ih ima na svakom kraju planete.To su uglavnom retardi koji kao da su posli na maskembal http://www.churchofsatan.com/ idi pa pogledaj prvu stranicu :)))
Inace oni nemaju veze sa Satanizmom jer su imbecili.

Malo o njemu....baci malo pogled ko je pisao.
http://www.churchofsatan.org/aslv.html

njegova cerka je Lilith Aquino...The Order of the Vampyre ... i tako to...

The Order of the Vampyre is an Order which embraces the concepts of Essence, the "Force", and Immortality. Through Xeper, the Word of the AEon of Set, members of this Order will strive to bring to Life those qualities and aspects of our potential which have long been considered to be dead, undead, or just plain latent.

Inace ogranak Setovog Hrama.(Ako imas nesto protiv njih idi pa im reci.)

Gde ti vidis Crkvu gavrana ?
Ovo su pod redovi Setovog Hrama...

The Esoteric Order of Beelzebub
The Order of Horus
The Order of Leviathan
The Order of Setne Khaumuast
The Order of the Trapezoid
The Order of Uart
The Order of the Vampyre
The Order of Xnum

Pre nego sto pocnes da pljujes Setov Hram raspitaj se ko su oni i cime se bave da ne bi opet ispala budala.

"nekromansije (komuniciranje sa mrtvima)"

Neko nam je lose prepisao :) Kaze se nekromantija.
Jak mi je to red ako ima dva rituala.
Al je tebe neko slagao:) Na cemu si ti sestro ?
Mnogo zvucna imena ti rituali ne postoje.

"Inace,satanski rituali po pravilu ukljucuju sadomazohisticki seks kao neophodan deo rituala."

Hm rekoh ti mnogo si neobavestena.Gde si cula tu glupost ? Imam rituale cak i nekih extremnih organizacija i nisam primetio da neko praktikuje sadomazohisticki sex.A da je to pravilo neko te opasno slagao.Ja na primer mogu da kazem da je pravilo da hriscani siluju decake ako mi ne verujes pahomiju.Da cujem dokaze za te tvoje izjave.I navedi mi izvor informacija.

Samo budala veruje.Sto se Oca tice ja ga osecam i znam.Necu sigurno da blebecem ovde dva sata o njemu kao hriscani o svom "bogu".
Ako mi izneses izvor tih lazi koje si napisala i kazes odakle si prepisala mozda te i shvatim ozbiljno za sada si jedna mala isfrustrustrirana devojcica koja prepisuje dezinformacije.

"Sta znaci "potpuna sloboda""
Ne postoji nesto kao sto je potpuna sloboda.Jer je sloboda sloboda.
Inace "sloboda" ti je poznata kao prosvetljenje ili samadhi.

"bez ogranicenja"

Rec greha je ogranicenje.Ni jedno bice spiritualno ne treba da bude ograniceno.Strah koci spiritualni razvoj.Ako mi samo malo upregla te mozdane vijuge mozda bi shvatila zasto je to tako.Ajde ajde mozes ti to.

"Zar mislis da bi tako trebalo da bude."

Jedna hinduisticka poslovica glasi "sve sto moze da se pretvori u misao je laz"

Ja ne mislim.Ja jednostavno znam.Meni tako odgovara ti nisi ja tebi odgovara nesto drugo u tome je stvar.

"Hriscanstvo nas ne sputava,nego usmerava".

Primetio sam :)

"Zivot bez ogranicenja znaci svet u haosu,bez kontrole (ustavri pod kontrolom,ali Satane)"

strah... sto se plasis toliko ? Pa si pocela i da gresis...:) Mozemo da pricamo o tome ako postavis temu i lepo pitas.

"Da li si svesna toga?"

Svesna? :) Vi drugacije gledate na stvari.Ti zivis u strahu stalnom strahu od sebe od tvog boga od drustva.Zivis u strahu od greha a to stvara frustracije.Vi ne razmisljate isto jer ste dva razlicita sveta.Ono sto si iznela je tvoje misljenje pitaj za njeno nemoj da iznosis svoje zakljucke jer nemas pojma o temi.Primetio sam da hriscani uglavnom pljuju a nikad ne pitaju za misljenje drugih ljudi.Misle da znaju sve to je ona zamka hriscanstva.Gordost ?

"Vidim da mnogo mudrujes,a ustvari ne vidis nista"

Ali ti vidis o prosvetljena...otvori mi oci prevedi me preko bezdana spasi moju gresnu dusu :)

"Ako tvrdis da je ustvari Satana onaj kojicini dobro,zasto onda njegovi sledbenici ubijaju,unistavaju sve ljudsko,izvode rituale pune izopacenosti i nasilja?"

Satan je Otac covecanstva.Sto se dobra tice ja i ti ne gledamo isto na to.Ne ti ljudi o kojima pricas nisu satanisti nego budale.I nemaju veze sa Satanizmom.Ljudi cak i za klince metalce ili gothic likove misle da su Satanisti.Svaka budala koja istetovira pentagram misli da je Satanista.Da ne pricam o glupacama koje pricaju kako bi se tucale sa Ocem.Da su ga ikad osetile povracalo bi im se na samu pomisao.

"Mnoge zablude o satanizmu potic******u iz naivnih,pogresnih procena"

Samo ovo i slazemo se.Zablude potice od ....
samo polako mozda dodjemo do toga jednog dana.

"Da li si zaista toliko dete da verues u to?"

opet... samo budala veruje....

Hail Satan!
 
Izvini Urbat,stvarno nisam mogla sve da procitam,ali mi je dovoljno i ono sto jesam da zakljucim da nemas pojma o cemu pricas.Ja nisam nista pricala napamet.Procitala sam nebrojeno mnogo knjiga i znam sta pricam.Njegovo magijsko ime je bilo Zver 666.I da,upustao se u sexualne odnose sa decom i zivotinjama.Ako ista znas o njemu,ovo je osnovno.Dakle ti imas problem dsa nedostatkom informacija,sto svakako nije MOJ problem.Dalje,sta ti znaci to da sadomazohisticki seks nije deo satanistickih rituala.Ako si ikada procitao ijednu knjigu na tu temu,onda znas da jeste.Razumem da ti je,kao i svakom obicnom coveku to nenormalno,ali ne mozes da dovodis u pitanje ono sto sam rekla smao na osnovu licnog misljenja bez argumenata.Nije moj problem sto ti nisi cuo za Crkvu Gavrana.Zar ne mislis da ako nesto ne znas,treba da cutis ili da pitas.Bar si mogao da proveris pre nego sto si rekao da to ne postoji.Da ne bi ispao glup.Koliko ja znam,a veruj mi znam mnogo, ZOVE SE Americka crkva Satane.La Vej je proglasio sebe visokim svestenikom te crkve.Ja nista ne pricam napamet i ne bih se usudila,jer bi to znacilo praviti budalu od sebe...Ovo je suvise teska tema da bi je neko ko je neinformisan komentarisao.Ja bih ti preporucila da procitas poneku knjigu ako vec hoces da dajes misljenje na tu temu,da se ne bi opet izblamirao.Toliko od mene.
 
Da sanu, pazi sta pricas jer zaista vise nemas argumenata, posto je neko sa foruma Filozofija izbrisao citavu temu Satanizam u kojoj se Margott predstavlja kao satanista. Brisanje dokaza, valjda i to spada u to verovanje, ko zna.
 
blink:
Izvini Urbat,stvarno nisam mogla sve da procitam,ali mi je dovoljno i ono sto jesam da zakljucim da nemas pojma o cemu pricas.Ja nisam nista pricala napamet.Procitala sam nebrojeno mnogo knjiga i znam sta pricam.Njegovo magijsko ime je bilo Zver 666.I da,upustao se u sexualne odnose sa decom i zivotinjama.Ako ista znas o njemu,ovo je osnovno.Dakle ti imas problem dsa nedostatkom informacija,sto svakako nije MOJ problem.Dalje,sta ti znaci to da sadomazohisticki seks nije deo satanistickih rituala.Ako si ikada procitao ijednu knjigu na tu temu,onda znas da jeste.Razumem da ti je,kao i svakom obicnom coveku to nenormalno,ali ne mozes da dovodis u pitanje ono sto sam rekla smao na osnovu licnog misljenja bez argumenata.Nije moj problem sto ti nisi cuo za Crkvu Gavrana.Zar ne mislis da ako nesto ne znas,treba da cutis ili da pitas.Bar si mogao da proveris pre nego sto si rekao da to ne postoji.Da ne bi ispao glup.Koliko ja znam,a veruj mi znam mnogo, ZOVE SE Americka crkva Satane.La Vej je proglasio sebe visokim svestenikom te crkve.Ja nista ne pricam napamet i ne bih se usudila,jer bi to znacilo praviti budalu od sebe...Ovo je suvise teska tema da bi je neko ko je neinformisan komentarisao.Ja bih ti preporucila da procitas poneku knjigu ako vec hoces da dajes misljenje na tu temu,da se ne bi opet izblamirao.Toliko od mene.

Nemam pojma o cemu pricam ? Ili ti mozda nemas pojma o cemu pricas obrnuta psihologija.Ja sam ti argumentima dokazao da stvarno nemas pojma.Posto kazes da nemam pojma ocekujem da mi kazes zasto.Ti si procitala neobrojano mnogo knjiga :)))) Da jesi nikad ne bi to rekla na taj nacin.Da cujem koje su to knjige?? Sta si citala od Crowley-a ? Cisto informativno ja sam u tom svetu preko pet godina.Njegovo magisko ime je bilo Fra Predurabo i Therion.Uzimao je i zver 666 a posto si ti procitala "neobrojano mnogo knjiga" ocekujem da mi kazes zasto je uzeo i to ime da cujem ?? Ako ne znas to samo govori u prilog mojoj tvrdnji da nemas pojma.
Ne nije se upustao u sexualne odnose sa decom i zivotinjama a o njemu znam dovoljno da znam da ima dosta lazi koje pricaju o njemu.Cak i to da je bio veliki mag je LAZ.Da je bio satanista je LAZ.Ne problem sa nedostatkom informacija imas ti i to sam ti i dokazao.Sta mislis da mozes da procitas dve hriscanske knjizice i isecke iz novina i da ides okolo i pricas kako znas.Mozes da prevaris neku decu ali mene tesko.

"Dalje,sta ti znaci to da sadomazohisticki seks nije deo satanistickih rituala."

To znaci upravo to sto sam rekao.Da nije deo rituala.Da cujem opis samo jednog rituala ajde nacitana devojko.

"Ako si ikada procitao ijednu knjigu na tu temu,onda znas da jeste"

Da, citao sam praktikovao i druzio se sa ljudima koji su bili i i dalje su clanovi organizacija.Saznavao sam iz prve ruke i moje informacije poticu iz prve ruke.I opet ti kazem to sto si citala par hriscanskih prirucnika ne znaci da znas.Recimo samo sto se tice Knjige Zakona mogu hriscani su sirili lazi.A jel znas zasto ? Zato sto budale ne mogu da shvate da je knjiga kodirana.Onaj ko je napisao napisao je i objasnjenje koje retko ko procita.Zato je i pogresno tumace.
Sto se tice toga da mi je nesto nenormalno.Upoznao sam i pricao sa vise ludaka nego sto ih ima u dusevnoj bolnici.Radio sam vecinu stvari o kojima si citala u knjigama i koje si gledala na tv-u.Ono sto si mi rekla nema blage veze sa istinom.
Ovo nije moje licno misljenje ovo su cinjenice.
Ako nisam cuo za nju znaci da ne postoji.Jos jedna laz hriscanske crkve ili neki manji koven za koji niko nije cuo.
Ja pitam ljude koji znaju i koji su kompetentni da pricaju o tome.Po tvom nacinu price i tvojim informacija,mogu da kazem da nemas pojma.Da li si nekad upoznala nekog clana O.T.O.-a? Ili mozda OTOA :) Imaju dve organizacije da li znas koji pridev ide uz OTO? Kako se zove t...OTO ?
Ajde ti to znas ti si nacitana.
Daj mi dokaze o postojanju te crkve ? Ili sajt?


Znas mnogo ? :) Da znas mnogo ne bi rekla da znas mnogo kapiras ? Upoznao sam takve kao ti.Procitaju clanal u novinama i misle da sve znaju.ZOVE SE PRVA CRKVA SATANE I U NAZIVU nema americka.Dao sam ti sajt jesi slepa ili nesto slicno idi pa vidi i sve ce ti biti jasno.Ne mogu da verujem da si toliko glupa da i dalje tvrdis nesto a imas sajt odes tamo i pogledas.
Da li znas nekog clana ? Ja ih znam dosta kad smo kod toga.La vej je budala.
Da ti pricas napamet.Imas sajt idi vidi kako se zove pa se vrati ovde i reci mi.
Da ti pricas napamet.Ako te zanima okultizam ne moj da citas hriscanske knjige nego idi na izvor pa se vrati i slusacu te ovako slusam samo gluposti.
Da ako je teska tema da bi je neko neinformisan komentarisao sta trazis ovde onda ?

Da ponovim.... citao pricao radio pa ti vidi prakticno od rodjenja bavim se okultizmom.Zadnjih pet godina mnogo ozbiljnije.Citao sam sve sto mi je doslo pod ruku.Pricao sa ljudima o kojima ti sanjas.Prisustvovao nekim stvarima i tako dalje .Ja kad pricam o ovome pricam iz iskustva a ne iz knjiga koje su pisali ljudi koji su naculi neke stvari.

"Ja bih ti preporucila da procitas poneku knjigu ako vec hoces da dajes misljenje na tu temu,da se ne bi opet izblamirao.Toliko od mene."

Pa ti i nemozes nista drugo da mi kazes.Ispadnes budala.A onda se vadis nisi u stanju ni da procitas text do kraja.Pricas o stvarima koje ne poznajes i preporucujem ti da ako vec pricas pricas istinu.Dosta mi je takvih debila koji cuju dve tri informacije pa dodju da prosipaju pamet koju nazalost nemaju.
A sto se blamiranja tice.U gornjem textu sam napravio gresku a ti je nisi provalila :) Toliko o tvom velikom znanju uhvatila si se za gluposti a veoma bitnu stvar si propustila.Jel znas zasto ? Zato sto nisi sigurna u to sto pricas.I sad ocekujem ono popularno idi procitaj knjigu ili nesto slicno.Pa za tvoju informaciju citao sam i stvari koje nikad neces pogledati a kamoli imati u rukama.Razumem ja da ta fraza idi procitaj uspeva na likovima koji dolaze na forum ali naletela si na pogresnu osobu.
I naravno jedna vodolija NIKAD nece priznati da gresi.Veoma dobro vas poznajem.
I da... nisi mi rekla izvore....da cujem...

Hail Satan!
 
Ja nisam gorda i ako si sve to prosao/la ok.Onda vise znas.Ja ti kazem da sam jako mnogo citala o tome.I to nisu isechci iz novina,vec ozbiljne knjige kao na primer Dosije Omega.Tamo ces naci vecinu stvari koje sam rekla.Ako si zaista to sve prosao/la i druzio/la se sa takvim osobama,onda naravno da znas vise od mene,mada ti ne zavidim na tome.Ipak i dalje se ne slazem sa mnogim stvarima koje si rekao/la.Mada ne bih vise da nastavljam jer uvek se toliko raspises da ja ne mogu da procitam do kraja.Svaka cast,ako znas toliko.Margott,mozes slobodno da napises pravi nick nema potrebe da krijes.
 
blink:
Ja nisam gorda i ako si sve to prosao/la ok.Onda vise znas.Ja ti kazem da sam jako mnogo citala o tome.I to nisu isechci iz novina,vec ozbiljne knjige kao na primer Dosije Omega.Tamo ces naci vecinu stvari koje sam rekla.Ako si zaista to sve prosao/la i druzio/la se sa takvim osobama,onda naravno da znas vise od mene,mada ti ne zavidim na tome.Ipak i dalje se ne slazem sa mnogim stvarima koje si rekao/la.Mada ne bih vise da nastavljam jer uvek se toliko raspises da ja ne mogu da procitam do kraja.Svaka cast,ako znas toliko.Margott,mozes slobodno da napises pravi nick nema potrebe da krijes.

Hm... pa ne bi rekao da nisi.Ja ti lepo kazem samo treba da gledas i videces.Dam ti sajt "satanisticke crkve" a ti i dalje tvrdis da je to americka.Kako se to zove ? Mogu da nazovem i badnoglavost i bolesna tvrdoglavost.
Kad pricas o okultizmu rec "mnogo" je ogranicenje.Jer koliko god da si citala ima jos i to mnogo.Kazes citala si mnogo a navodis mi jednu knjigu ? I kazes da je vecina stvari koje znas odatle :) Ok to je ok.Sad procitaj nesto drugo recimo knjigu koju je pisao neki okultista.Ili neku knjigu koja nije pristrasna.I razmisljaj glavom.Glava sluzi za razmisljanje.Nemoj da verujes u sve sto procitas.Ja nisam ni rekao da treba da mi zavidis.Neznam zasto si stekla takav utisak.Kao sto rekoh tipicna vodolija.Sad sto se slaganja ili ne slaganja tice nebo je plavo trava je zelena to su cinjenice a ti mozes da se slozis ili ne moras.
Mene to ne zanima.Vec sam "predvideo" kako ce biti.Poznajem vodolije.
Hm verujem da se obracas meni pa cu ja i odgovoriti.To sto te mrzi da procitas text do kraja se zove nepostovanje takodje osobina jedne vodolije.
Margott je margott ja sam ja.Rekoh ti gore da sam vec jednom napisao u kom smo odnosu.I veruj mi ni ja ni ona nemamo potrebu da se krijemo.Niti da se predstavljamo pod drugim nikovima.
 
Nina2:
Strasno je sto ljudi zamenjuju hriscanstvo sa mracnjastvom crkve. To bi isto bilo kao i kad bi za sve muslimane rekli da su fundamentalisti. Ja sam hriscanka, ali u crkvu ne verujem, da li to znaci da sam manje hriscanka onda? Da li je Isus u svojim propovedima isao u crkvu mozda? Ne mesajte babe i zabe, sto se mene tice vera nema nikakve veze sa institucijama.

Ne, to samo znaci da ne znas bas puno o Hriscanstvu.
 
Ja sam ti samo rekla u kojoj knjizi mozes naci ono za sta tvrdis da nije tacno.Daleko od toga da sam procitala samo jednu knjigu.Ali dobro,necu da nastavljam "ti si pametniji"....To je ono sto zelis da cujes zar ne?Ja nemam problem sa tim.Ja sam ti priznala da znas mnogo,ali ja i dalje imam svoje misljenje.To se zove gordost?!Razmisli malo ko je gord!Ti,koji pricas o vodolijama na osnovu svog misljenja i iskustva,a ne znas nista.A sta si ti u horoskopu?Jesi nekad procitao neku knjigu o astrologiji?Da nije to gordost? :) :) :) Mislis da si popio svu pamet sveta,a ustvari si samo jos jedna prevarena budala,koja mislis da mu je Satana Otac."Mogla si da procitas u kakvom smo odnosu Margott i ja,ali verujem da t nije stalo u glavu od silnih informacija"...Pa delimicno si u pravu...Ja suvise toga znam i za razliku od tebe imam zivot i pametnija posla nego da se bavim nekim nebitnim i smesnim likovima,kao sto ste vas dvoje...Zasto dolazis ovde ako imas problem sa nama?! :? Da to nije ljubomora?Ne ocekujem da priznas posto je sujeta jaca...Ali ti preporucujem da se oslobodis kompleksa i da zivis svoj zivot.
 
etotako:
Nina2:
Strasno je sto ljudi zamenjuju hriscanstvo sa mracnjastvom crkve. To bi isto bilo kao i kad bi za sve muslimane rekli da su fundamentalisti. Ja sam hriscanka, ali u crkvu ne verujem, da li to znaci da sam manje hriscanka onda? Da li je Isus u svojim propovedima isao u crkvu mozda? Ne mesajte babe i zabe, sto se mene tice vera nema nikakve veze sa institucijama.

Ne, to samo znaci da ne znas bas puno o Hriscanstvu.

Sto se mene tice znam dovoljno i nije mi potrebno da me neko prosvetli sa idejama koje nemaju veze sa verom. I kao drugo, stvarno ne planiram da se prepucavam sa tobom ili bilo kim na forumu, jer moje misljenje je moje misljenje i veruj mi, niko mi ga nece promeniti a jos manje neki likovi na forumu.

Nina2
 
Nina2:
Ja sam hriscanka, ali u crkvu ne verujem, da li to znaci da sam manje hriscanka onda?

ne, to znachi da nisi hrishcjanka..jer hrishcjanstvo crkvu vidi kao matichnu instituciju i jedno bez drugog ne postoji, simbioza...ne znam, shta ce chika jehova da ti kaze na taj tvoj stav...pretpostavljam da jedesh kobaje kad ne treba, nevaljalice...
 

Back
Top