VODOLIJE- u drugim ocima?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jako mi je zao sto nema neki smajl histericno smejanje da izrazim prava osecanja koja izazivaju ovcine izjave...jao,sirotice...Ali dosta vise sa ovcama i ostalom stokom,ajde sada neki ozbiljni komentari,nema vise lupetanja i izvaljivanja,jer da se ovca malo duze zadrzala ovo bi bio "humor",a ne "astrologija".
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jako mi je zao sto nema neki smajl histericno smejanje da izrazim prava osecanja koja izazivaju ovcine izjave...jao,sirotice...Ali dosta vise sa ovcama i ostalom stokom,ajde sada neki ozbiljni komentari,nema vise lupetanja i izvaljivanja,jer da se ovca malo duze zadrzala ovo bi bio "humor",a ne "astrologija".
 
Margott,niko tebe ne vredja,to se samo ti tako osecas,a kako vidim napadas sve u okolini,ali znaj da napad nije najbolja odbrana.A to za moj mali mozak nije problem,VO ima veci, ali je VO.P.S nisam vodolija ali ih obozavam ,tako su neposredni i veseli i umeju da cuvaju tajne. :D :D :D
 
Ovco jedna...ma ovcetino!Znala sam da si glupa,ali ne toliko!Ono sto sam htela da kazem,a sto tvoj mali mozak nije uspeo da shvati je da mi je jako zao sto ne mozes da vidis kako se cepam od smeha na svaku tvoju izjavu,pa bih to mogla da ti docaram jedino takvim smajlijima...Evo opet ti je uspelo...Umirem od smeha...svaka cast.A koliko se secam,rekla si da nikad necu znati zasto ovde prekidas...Jel to mozda sujeta pogazila rec?
 
goodday:
ne znam oko stoke ali se zatto razumem u zivinu...
OBE STE GLUPE KOKOSHKE

a MOZDA je Margott = Blink
i sada se ona onako online preispituje sama sa sobom tj. dve strane njene licnosti koje inace preziru jedna drugu loptaju se pred nasim ocima. Mozda bi trebali da stanemo na neku stranu i navijamo? Meni se licno nijedna ne dopada jer su bas pale nisko sa uvredama.
uuu, koji los film... videla sam juce na Terazijama nekog coveka koji je veoma zivo raspravljao sam sa sobom, u trenutku kada je pored mene prolazio je spomenuo katolicki bozic... pomislila sam da on uopste ne kapira da on to sve naglas prica. Delovalo je kao da je prosirio svoj unutrasnji monolog i vise se cak i ne pretvara (kao vecina nas) da komunicira sa okolinom.
 
goodday:
neki lik odavle...iz bg-a....nije bitno....pricha sa sobom

znam ja nekoliko takvih iz Bg-a, onako izgledaju kao klosari, ovaj je delovao sasvim uobicajeno.
najbolja fora mi je bila sa jednom bakicom u 3am, sedela je na nekoj klupi u KM i drzala plasticnu flasu 0.5l i molila je da joj napunim vodom iz okolne bare... bilo je bas tuzno
 
etotako:
goodday:
ma to je fora da se smilujesh i dash joj pare.....shto je ok....si joj dala....reci da nisi :?

ne, totalno me je rastuzila ta scena i pobegla sam jer ne mogu da resim njen problem
ne znam zasto, ali pogadja me tudja nesreca
chudna mi chuda.....
na koliko te pogadja?
na 50 metara.....pa si pobegla????
da ne bi bilo da skrecemo sa teme.....VODOLIJAAAAAAAAAAA
 
goodday:
etotako:
goodday:
ma to je fora da se smilujesh i dash joj pare.....shto je ok....si joj dala....reci da nisi :?

ne, totalno me je rastuzila ta scena i pobegla sam jer ne mogu da resim njen problem
ne znam zasto, ali pogadja me tudja nesreca
chudna mi chuda.....
na koliko te pogadja?
na 50 metara.....pa si pobegla????
da ne bi bilo da skrecemo sa teme.....VODOLIJAAAAAAAAAAA

ja nemam sta da kazem na tu temu
 
ajde, nije vishe fora....ewo sad cu da kazem da ja jesam blink...nekolicina nekih nauchnika je doshla na ideju da mi izvadi mozak pa da ga opet vrati nazad...hteli smo da vidimo dal moze da se postuje i bez istog...i ewo vidite kako je izgledao nash mali experiment..sve se moze...nema mozga, nema patnje.
 
Margott:
ajde, nije vishe fora....ewo sad cu da kazem da ja jesam blink...nekolicina nekih nauchnika je doshla na ideju da mi izvadi mozak pa da ga opet vrati nazad...hteli smo da vidimo dal moze da se postuje i bez istog...i ewo vidite kako je izgledao nash mali experiment..sve se moze...nema mozga, nema patnje.

:lol:
pa ta danasnja nauka je cudo!
nisam ni mogla da pretpostavim da je otisla tako daleko... svaka cast Margott!
 

Back
Top