Više od 70 javnih ličnosti potpisalo Proglas podrške osnivanju Narodne stranke

Ebes politicara kojeg je potukao Bjeli.

To je tačno što si napisao, mada ja bih pre rekao da rezultat Belog i mnogo šta govori o Vučiću i Srbiji koju je on stvorio, a ne samo o političkoj situaciji opozicije u Srbiji (ili, kako izgleda da vi u SNS, ako sam dobro razumeo da si neki njihov funkcioner što si jednom napomenuo, kažete oporba - ne znam zbog čega se u SNS toliko forsiraju kroatizmi?).
 
Браво Вуче! Још једна колона у борби против АлеВуа!


Морамо да кренемо у устанак, као четреспрве кад смо се скупили на Равној гори и покренули покрет отпора.

:hahaha: care pa upravo ima podrsku svih cetnika... on je taj njihov napredni Nedicevac :rtfm:
 
Ali što mi je smešno što svi pričaju o DSS-u kao da više ne postoji uopšte, ali doslovno. :D

Znam da su u teškom rasulu, ali oni imaju i dalje predstavništva u Narodnoj skupštini, a dobili su i osveženje u vidu prof. dr Miloša Kovića nedavno. Ne kažem ja da će od njih nešto u bližoj budućnosti biti, ali zašto svi govore gao da pričamo o Socijaldemokratiji ili Građanskom savezu Srbije. :D :D :D

Друже Славене, од ДСС је остала само натписна табла.

Мањак политичке интелигенције Милоша Јовановића шокирао је целокупно чланство. Џаба докторат и Сорбона.

Сви из ДСС иду у народњаке или напредњаке.
 
Koje su to intelektualne gromade vidi se po njihovim delima
ako umeju da se okrenu iza sebe i uspeju videti neki trag a da
to ne bude braon boje tvrdog ili mekanog agregatnog stanja.
Zanimljive su i impresivne podrske BG-ske olos elite koja
je svoje ime bez razmisljanja spremna natakariti na bilo
kakvu tarabu samo da bi se za njih malkice proculo.
Inace od ovih likova i likusa iz naslovne teme pola njih
nije is Srbije i koju pizzdu materinu oni treba da se
petljaju u politicki zivot Srbije.!!!
 

Back
Top