Više od 70 javnih ličnosti potpisalo Proglas podrške osnivanju Narodne stranke

Zasto Sanda zaastooo ? ? ? Znaci ne podnosim je zasto Vuce .. ? !

DSS se podelio i jedan deo je prišao Vučiću, a jedan je postao deo buduće Narodne stranke. Nelogično je ne dati Raškovićki neki viši položaj u sklopu utapanja DSS-a, kao i proste činjenice da je ona nekadašnji lider te partije. Krajnje je nelogično da ne zauzima nešto viši položaj, iako je istina da ona i nije baš nešto preterano popularan političar.

Iz sličnih razloga je Dijana Vukomanović tu. Da se ona i Ivana Perović nisu potukle, ko zna gde bi bio njen politički put. Međutim, kao nekada visoko rangirani političar SPS-a i koji može u određenom smislu da povuče možda bar neki deo glasača koji su ranije podržavali vlast, pripala joj je ta funkcija.

Vukomanovićkina karijera u SPS je bila propraćena podosta problematična - http://www.blic.rs/vesti/politika/tuce-svadje-udesi-svi-gafovi-dijane-vukomanovic/f17513h
 
Poslednja izmena:
DSS se podelio i jedan deo je prišao Vučiću, a jedan je postao deo buduće Narodne stranke. Nelogično je ne dati Raškovićki neki viši položaj u sklopu utapanja DSS-a, kao i proste činjenice da je ona nekadašnji lider te partije. Krajnje je nelogično da ne zauzima nešto viši položaj, iako je istina da ona i nije baš nešto preterano popularan političar.

Iz sličnih razloga je Dijana Vukomanović tu. Da se ona i Ivana Perović nisu potukle, ko zna gde bi bio njen politički put. Međutim, kao nekada visoko rangirani političar SPS-a i koji može u određenom smislu da povuče možda bar neki deo glasača koji su ranije podržavali vlast, pripala joj je ta funkcija.

Vukomanovićkina karijera u SPS je bila propraćena podosta problematična - http://www.blic.rs/vesti/politika/tuce-svadje-udesi-svi-gafovi-dijane-vukomanovic/f17513h

Ma sve je to meni jasno ali ne znam da li ti kapiras da je to sve LAZNI patriotizam .. Ta ista Sanda je izjavila da je Srebrenica genocid ima snimak na youtube znaci nema lazi nema prevare pa i taj Vuk Jeremic kakvo je to pitanje kretensko postavio onom sudu za KiM .. Pa kaze na jednom mitingu necemo prodavati zemlju strancima POD SUMNJIVIM OKOLNOSTIMA .. Znaci ipak oces da prodajes ?? Covek je klasican karijerista , demagog , manipulator taj njegov patriotizam nije nista bolji od Vucicevog .. ali sa druge strane je cinjenica da je Vucic smorio i ne bi bilo lose da se desi neka promena i zato mi ne bi bilo zao da Dveri , Vuk i Radule sruse Vucica .. Kazu novi DOS pa sta ? A sta je Zorana Mihajlovic sta je Vesic ?? Jel oni nisu DOS .. Dusan Vujovic isto .... E sad jedino sto mi smeta je to sto taj novi DOS ne bi mogao da prodje bez Jankovica a on me strasno nervira

- - - - - - - - - -

I oni ce i srusiti Vucica svi zajedno ujedinjeni ali tek za jedno 5 do 10 godina .. Ja bih voleo ranije ali male su sanse ...
 
Ma sve je to meni jasno ali ne znam da li ti kapiras da je to sve LAZNI patriotizam .. Ta ista Sanda je izjavila da je Srebrenica genocid ima snimak na youtube znaci nema lazi nema prevare.

Изјавила је да је суд у Хагу пресудио да је Сребреница геноцидни злочин, што је тачно.

Није изјавила да је догађај у Сребреници геноцид.
 
jeremic je slepac. toliko od mene.

Da, doskorašnji politički potezi se nisu pokazali previše uspešno, a cela priča oko formiranja nove političke opcije prošla je i dosta haotično i dezorganizovano.

Moguće je da bi Jeremić lično napredovao bolje da je ostao u okvirima diplomatije i učlanio se u SNS ili čak SPS, posebno jer su ga obe te partije vrbovale hoteći da ga uzmu u svoje redove, ali on je odavno zacrtao Vučića kao svog neprijatelja i odbio obe te opcije, tako da bi sada bilo u tom smislu isuviše kasno da pokuša da ide tim putem, ili čak da pokuša sistemski kroz garniture aktuelnog režima možda implementirati neke promene. On i Vučić su vrlo jasno veliki protivnici tako da je teško da će u skorije vreme, ako ikada, gledati jedni drugog prijateljskijim pogledom (zapravo, Gospodar ne priznaje opoziciju u Srbiji, tako da nema ni nikakvog gledanja uopšte :lol: ).

Ono što se meni lično svidelo jeste pojava nekih novih političkih opcija, sa nešto i drugačijom pričom. Što reče haeul iznad, vreme tek treba da pokaže šta je neko na rečima a šta na delu, ali mogu reći da pozdavljam ovakve nove inicijative, pogotovo u svetlu starijih političkih istrošenih opcija kao što su DS, SRS, DSS, LDP, SPO i mnogi drugi koji ili su u fazi propadanja ili u stanju nekakvog političkog zombija.

Druga strana novčića je da je ovo upravo ono što Vučić i želi, jer mu je jasna namera da uništi svaki vid opozicione pretnje, a ako stare tradicionalne stranke sa dobrom infrastrukturom pošalje na večna lovišta i okruži se slabo organizovanim pokretima i kojekakvim udruženjima, toliko bolje za njega i vlast.

On zapravo na ovaj način reprizira Đukanovićev princip u Srbiji, a to je rotiranje opozicije; stvaranje novih opozicionih političkih opcija i iznova i iznova dodavanje novih. Crnogorski je parlament u prošlom sazivu prošao kroz više pojedinačnih promena nego posle tri različita izbora samo :hahaha:
Otprilike takvu ulogu, nevoljno ili ne, odigraće i sve ove nove opcije - ova, Jankovićev pokret itd...kao što su nekada to odigrali Dveri ili Dosta je bilo, a sve sa ciljem daljeg razdrobljavanja u procesu klimatizacije jednoumlja, za vreme priprema promene Ustava Republike Srbije.

Da se pojasnim jer sam gore ostao nedorečen, za mene lično Aleksandar Vučić je u određenom smislu uvreda moje inteligencije kao sama pojava, pa sam, zbog toliko velike količine poniženja, za koje bih mogao reći da je možda i bez presedana prisutno na srpskoj političkoj sceni, spreman da pružim određenu podršku apsolutno svakom vidu oponiranja Vučiću (više ili manje iskrenosti, sposobnosti ili čega već).
 
Poslednja izmena:
jeremic je kao mlad navikao na platu od 5 soma dolores. poslalo ga tamo, sedi i ne misli

a svi znamo da je navika laka, a odvike nema

svi bi oni na platu od 5 soma dolores, a da mi rmbamo i cutimo

Вучић, рецимо, ни не прима плату. Он живи од донираног бајатог 'леба.
 
Ново мезимче запада?
Видећемо.
A došlo je dotle da zapad ni ne zna šta će sa svojim mezimcima¡ Tako da... džaba mlatite praznu slamu sa tom mantrom. Niti zapad zna šta će sa svojim mezimcima, niti opet rusi znaju sta će oni sa svojima¡¿
Mislim, dibiduzija na kub[emoji849]
 
Mislim da ce sledece godine na vanrednim parlamentarnim izborima Narodna stranka uci u predizbornu koaliciju sa Dverima i da ce osvojiti oko 15 posto .. Vuk i Bosko imaju slicne stavove ... Narod bi rado glasao za njih tako ujedinjene .
Znaš, glas naroda nema puno veze sa realnim izazovima! Tako da- mogu beduini da glasaju šta god da glasaju[emoji849]
 

Back
Top