Više od 70 javnih ličnosti potpisalo Proglas podrške osnivanju Narodne stranke

Не броје се на изборима зуби, него гласови.
Тај аргумент се показао као врло варљив...:mrgreen:

Plato: "You see my friend the three shepherds on the hill? As long as they can outvote me and Socrates, and then makes decisions, I will not believe in democracy".
 
Vuk Jeremic i Bosko Obradovic ce zajednickim snagama izbambusati Vucica ali tek za jedno 5 do 10 godina .. Razmisljam da se uclanim kod Vuka u stranku i da polako napredujem pa dok dodju na vlast taman da budem neki khurac u opstini hahahahahahah .. Al sto da ne ? Bicu i ja stariji i zreliji imacu 25 - 30 godina , sazrevacu zajedno sa Vukovom strankom .. Hahhaahah
 
Vuk Jeremic i Bosko Obradovic ce zajednickim snagama izbambusati Vucica (...)

Неће Јеремић са Обрадовићем због оваквих ствари:

Dveri i Ataka na istom putu https://dveri.rs/dveri-i-ataka-na-zajednickom-putu-ili-balkan-balkanskim-narodima

Bugarska stranka ekstremne desnice Ataka napisala je deklaraciju u kojoj od Srbije i Makedonije zahteva predaju teritorija koju naseljavaju pripadnici ove nacije http://www.nspm.rs/hronika/alo-bugarska-stranka-ataka-zahteva-deo-srpskih-teritorija.html?alphabet=l
 
Poslednja izmena:
Неће Јеремић са Обрадовићем због оваквих ствари:

Dveri i Ataka na istom putu https://dveri.rs/dveri-i-ataka-na-zajednickom-putu-ili-balkan-balkanskim-narodima

Bugarska stranka ekstremne desnice Ataka napisala je deklaraciju u kojoj od Srbije i Makedonije zahteva predaju teritorija koju naseljavaju pripadnici ove nacije http://www.nspm.rs/hronika/alo-bugarska-stranka-ataka-zahteva-deo-srpskih-teritorija.html?alphabet=l

Oce oce .. Aj se kladimo ?? Bolje receno MORACE .. jer nema ko drugi da srusi ovog ludaka ... Jankovic je previse gradjanista i ovo sto sad ima mu je maximum a ostali su uprljani ne voli ih narod
 
Oce oce .. Aj se kladimo ?? Bolje receno MORACE .. jer nema ko drugi da srusi ovog ludaka ... Jankovic je previse gradjanista i ovo sto sad ima mu je maximum a ostali su uprljani ne voli ih narod
Ма бре неће Јеремић да се прља са отвореним фашистима, пардон, нео-љотићевцима, који са братиме са бугарским фашистима.
Има он Јанковића, Смрадуловића, Вељу Илића.. а можда и друг Ђидо стварно стане на чело те коалиције. Ту места за дверце нема.
 
Poslednja izmena:
gresis, za razliku od ostale opozicije, Jeremic i Vucic su vrlo blisko saradjivali.
ovo se sada formira, a koliko na prolece ces da vidis konture novih vlasti.

Јеремића никада, али никада нисам готивио. Посебно у оно време кад је био ДОСманлијски министар иностраних дела.

Међутим,у овом тренутку подржавам његову борбу против Вучића. Он и Вучић, мислим, не могу бити на истој страни. Уз све Пиздерчеве мане, чињеница је да је он пристојан човек, за разлику од овог другог који је све само не пристојан. Јеремић би у политици пропагирао нормалност, док АлеВу у сваком тренутку и на сваком месту пропагира ненормалност.

- - - - - - - - - -

Vuk Jeremic i Bosko Obradovic ce zajednickim snagama izbambusati Vucica ali tek za jedno 5 do 10 godina .. Razmisljam da se uclanim kod Vuka u stranku i da polako napredujem pa dok dodju na vlast taman da budem neki khurac u opstini hahahahahahah .. Al sto da ne ? Bicu i ja stariji i zreliji imacu 25 - 30 godina , sazrevacu zajedno sa Vukovom strankom .. Hahhaahah

Сотке, боље да постанеш Радуловићев сведок.
 
Јеремића никада, али никада нисам готивио. Посебно у оно време кад је био ДОСманлијски министар иностраних дела.

Међутим,у овом тренутку подржавам његову борбу против Вучића. Он и Вучић, мислим, не могу бити на истој страни. Уз све Пиздерчеве мане, чињеница је да је он пристојан човек, за разлику од овог другог који је све само не пристојан. Јеремић би у политици пропагирао нормалност, док АлеВу у сваком тренутку и на сваком месту пропагира ненормалност.

- - - - - - - - - -



Сотке, боље да постанеш Радуловићев сведок.

I ja mislim da bi nas Jeremic u svetu manje ponizavao od Vucica ..
 

Potpredsednici:
Miroslav Aleksić
Sanda Rašković Ivić
Dijana Vukomanović
Svetozar Čiplić
Zdravko Ponoš
Siniša Kovačević

Na osnivačkoj skupštini govorili između ostalih Siniša Kovačević i Čeda Antić. Kovačevićev govor je bio uz podosta domišljatih humoreski.

Da li Jeremić želi samo da postane Koštunica umesto Koštunice ili ipak nešto drugo?

Centralne tačke koje se izdvajaju po političkim stavovima lidera NS:
* osnivanje kancelarije specijalnog tužioca za preispitivanje imovine svih javnih funkcionera i pročisti korupciju iz zemlje
* reforma izbornog sistema u Srbiji po personalizovanom proporcionalnom mešovitom izbornom modelu
* evroskepticizam u spoljnim odnosima; u EU Srbija ne ulazi pre 2027. godine ako sama EU uopšte i opstane u takvoj (ili ikakvoj) formi do tada
* vojna neutralnost Srbije; anti-NATO sentimenti
* izmena zakona o radu
* veća zaštita prosvetnim radnicima dajući im status službenog lica i više ulaganje u obrazovanje uopšte
* smanjenje poreza
* personalizacija političkog sistema i smenjivost ljudi sa položaja

Na papiru, ove stvari izgledaju dosta kao pitanja sa dobrom vizijom. Prepoznaje se određeni unutrašnji sukob zbog evrorealistične politike, u kojem se može videti zauzimanje balansiranog stava jer u stranci ima dosta članova koji imaju suprotstavljena mišljenja o EU i dobro je sa tim što se izlazi o irelevantnosti EU kao pitanja koje je bilo u službi manipulacija i aktuelnog i bivših režima. Ono što bi bilo dobro za samu političku stranku jeste da ipak pokuša malo detaljnije iskristalisati to svoje viđenje, i to svakako bolje učiniti od DSS-a koji je u tom smislu samo počeo i na tome stao.
 
Poslednja izmena:
Vaskrsli DSS al sa dozom žute.

Ali što mi je smešno što svi pričaju o DSS-u kao da više ne postoji uopšte, ali doslovno. :D

Znam da su u teškom rasulu, ali oni imaju i dalje predstavništva u Narodnoj skupštini, a dobili su i osveženje u vidu prof. dr Miloša Kovića nedavno. Ne kažem ja da će od njih nešto u bližoj budućnosti biti, ali zašto svi govore gao da pričamo o Socijaldemokratiji ili Građanskom savezu Srbije. :D :D :D
 
У странкама се често скупља људски отпад, али овакав отпад као у свињској хунти није забележен у новијој историји Србије.

Ови ће бар да имају колико толико солидне критеријуме за напрдак а не полтронство или огавно бескичмењашко понашање које нпр. има онај Јованов...или как осе зове, што има задатак да пљује Јеремића. Или онај што је крао из силоса Ристичевић што има задатак да пљује Крадуловића, или Мартиновић коме је задатак да пљује ДС, Јанковића..кога ли...
 
Прерано је да бих оформио било какво мишљење. Ако не буду завели добру унутаршартијску дисциплину, а Санда по томе није баш позната, ова наизглед патриотски (а првенствено демократски, што ми и није по укусу) настројена странка ће брзо прерасти у само још једног штеточину на нашој политичкој естради.

Време ће показати да ли је ово почетак нечега новог, или већ виђено.

За сада могу само рећи да имају леп лого.

Ali što mi je smešno što svi pričaju o DSS-u kao da više ne postoji uopšte, ali doslovno.

Znam da su u teškom rasulu, ali oni imaju i dalje predstavništva u Narodnoj skupštini, a dobili su i osveženje u vidu prof. dr Miloša Kovića nedavno. Ne kažem ja da će od njih nešto u bližoj budućnosti biti, ali zašto svi govore gao da pričamo o Socijaldemokratiji ili Građanskom savezu Srbije.
Па, и не постоје. Издали су све оно због чега су људи за њих гласали док их је предводила Санда. На следећим изборима ће излетети из Скупштине, и ако будемо имали среће, коначно нестати са политичке сцене. Доста су замајавали лаковерне патриоте.

Велики минус Ковићу због овога. Лош потез. Мислим да би било боље да се уопште није уплитао у политику.
 
Poslednja izmena:
Све је боље од свињске хунте.

:think:

Slicno se pricalo i 9.marta i 05.oktobra i nakon BoTe ...
Dokle li ce se birati samo "izmedju dva zla" ...?

https://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=460068&d=1508617460

attachment.php
 
Mislim da ce sledece godine na vanrednim parlamentarnim izborima Narodna stranka uci u predizbornu koaliciju sa Dverima i da ce osvojiti oko 15 posto .. Vuk i Bosko imaju slicne stavove ... Narod bi rado glasao za njih tako ujedinjene .

Ovo je isto kao kad si za Šekija govorio 20% haha.

Jerema plus Dveri je 5% al i to je super za njih, taman cenzus koalicija.
 

Back
Top