Vidi li se na prvi, drugi pogled...

Sad sam se setila jednog mog bivseg booty call-a... Da, bio je u krevetu kao i u drustvu - prilicno sebican, jak na recima ali ne na delu i tako...

Ono sto se ne vidi, bar po meni, je da li taj neko moze i da te zadovolji u krevetu. To ipak mora da e proba.

A ako je bahati neuvidjavni skot sa ljudima, verujem da nije olicenje senzualnosti u krevetu.
 
nenenen duso opet si kratkovid.
govori se o manirima govoru tela o necemu sto ne moze da se isfolira,i jeste mora da prodje vreme o da!ali foliranje moze da traje najduze mesec dana.posle toga paznja popusta i pocinju da iskacu nepravilnosti.ja iskusila.
 
ma ja znam!!!!
on se stalno češka,po pišku, nosi ultra uske pantalone.
ima čačkalicu u ustima...i smeje mu se brk.
kada te zagrli, on te tako stisne da poletiš...
i da ima bele čarape:p
i zove te baby ili lepotice:p
i ja se udala za smotu koji kada te dovatiiiii
ma jok bre kako bre da se vidi?
pa ne piše im na čelu.
to kao ponašanje u društvu...
znala sam neke koji su da se zacopaš momentalno, ali kada skinu gaće,
pa krenu ko kiša oko kragujevcaaaaaa
oma ti žao što nisi u nekoj drugoj svemirskoj dimenziji:roll:
 
Folirantu , Trujo, nije potrebno duže foliranje od mesec dana. Sve je follies onda u njegovom sistemu vrednosti, a ti si nasela..
E, sad, nije ni polna odrednica, postoje ljudi koji ne umeju da se foliraju, a ti to možeš pogrešno da protumačiš. Šta ako premlatim pola kafane, a nežan sam, požrtvovan i sve činim za partnerku, u svim situacijama.
Pitanje je teško, radi se o dešifrovanju nečije prirode...
 
teardrop:
Nemaš ti pojma šta je samodovoljni skot :D Samo da se svrtim ovih dana kod kuće, pa da napišem jednu RL pričicu... ;)
Ne znam, nisam imala zadovoljstvo bliskih susreta sa tom vrstom... :D
Sa sebicnim i posesivnim sinovima jedincima, koji zele apsolutnu emotivnu posvecenost - O, da... Ali, nema veze, bili su dobri u krevetu... :lol:
A i ja volim da budem podredjena... :razz:

Napisi, napisi pricicu... Ja sad citala jednu... :-D
 
o samo cali ume da prepozna.i ovaj neverovatni sto je rekao da mi se svidja.
ah kako su mi ljudi razjebali koncepciju lepog smirenog bica i pustili me da sada ovako luda izadjem na ulicu
pa da li su svesni sta to znaci eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
pa izujedacu nekog nesretnika
ljudi kad vas pogleda onim divljim sirovim pogledom pa vam prodju niz i uz kicmu svi nedozivljeni orgazmi
e to se bre vidi!
a o tome kako oceniti da li mu je pisha u funkciji pricale smo onomad
vrat sake i td
kopiram pajamacu i ako kazu da sam po difoltu jagodica
e milojko milojko da si samo ensto tu da me sada vidis
pa da procvetas
 
e znas sta je tvoj osnovni problem neverovatni? odmah se primis odmah bi da se bijes odmah se ljutis
to je zapravo problem internet komunikacije nema zvuka nema mimike
ti da si video i cuo to sto sam napisala umro bi od smeha i mozda bi pozeleo da mi rascupas kosu.nikako da mi kazes da ne serem.a mozda to sto sir ekao i znaci u virtuelnom svetu rascupavanje kose? tko zna?
sada ti se bekeljim i plezim se a ti se sekiraj!
 
Hahahahhahaha, čini ti se..
Pa i ti isto..da si videla kako sam napisao, slatko bi se nasmejala, nisam stavio emotikon. Ali, ti sve znaš unapred. I unazad.

Ali, ali, ali, tebi nešto fali ...
U stvari, ti si plašljiva, a to je simpatično, a ja se igram, nekad je to skroz antipatično.
Od tvoje obazrivosti i mog nepoverenja, ne ostaje nam ama baš ništa.
A isto bi bilo i live, ja bih umro da te slušam kako satima pričaš, a ja ćutim. Mislim, ja nikad ne ćutim, a ti voliš da te slušaju. I to je poenta i teme: Kako ćeš ti nekoga da provališ kada čovek u tvom prisutvu ne može da kaže nijednu reč? Šta znaš o njemu - ništa, jer ništa nije ni rekao, gde si bio - nigde, jesi naseo -jesi.
EtoC.
 
ma zar ne? nemas pojma sada mada jesi negde u pravu
ali vidi! i ja mislim da se igram i da sam tebe otvorila
sta ces sada
dva skota egoisticna!lol
varas se.mogu da cutim kao zalivena, a sta bi onda tako nepripremljen?
ajde da se zagrlimo ovako virtuelno nesto sam onemocala ajde jedan hag(vidis da sam napisala da je moguce da cak i ja gresim!missim ziv sam covek)
jeste plassim se svoje seksualnosti(i sta ona izaziva kod drugih!ovo je tema ******) i haosa.tezak je to teret biti to sto jesi sa jos pet planeta u devici i vladajucom.missim budi fer!ajde jedan hag:d
 
Eto, jesi videla? Odmah se umiljavaš...
Porazi me ženstvenošću, to je vaše najjače oružje :)
Neću da te nerviram, tako mi se trenutno prohtelo. lol..
Lepo se provedi, hag, hag, virtual txtsex hahahahh
Prave baje se nikad ne primaju na sex. diskurs, to da znaš. Nmoj da se šišpla...
cya
 
el vidis sindi zeno! to je taj rad! trepce zena i mase krilima!e strujo strujo di je svet a di si ti?
ja sam mozda poludela?pre neki dan znas cale pricu iz busa sa onom gospodjom hahah izbegla sam momenat i rekla dobro nije taj! ali danas.... danas tako deluje, takav je raspored stvari i zvezda oooooooooooooh tup! onomatopeja pada moje glave na tastaturu
izgleda da je i kolega(moja najbolja drugarica)poludeo.evo manifestuje se!.
 

Back
Top