VEZA SA STRANCEM/STRANKINJOM

A što je bolje sa strankinjama? Mislim, ne pitam te kao provokaciju nego kad već imaš iskustva, čisto me zanima. Ja imam neko svoje mišljenje pa da vidim da li se slažemo.
Na strankinje mislim , na ruskinje i beloruskinje.

- - - - - - - - - -

Неколико њих је рекло да странкиње нису искомплексиране као ми. Мене занима о каквим комплексима се конкретно ради?
Мислим да нису у путању комплекси, већ приступ.
 
Saberite se, stranci se gade srba, bukvalno se gade, ne znam koliko ste primetili. Pri tom ne mislim na ono da se sretneš sa nekim turistom u izlasku u nekom klubu u bg u koji uglavnom dolaze zbog predrkanih riba i alkohola za evro i više ga ne vidiš

nema, ne postoji veza sa strancem
srbi su u inostranstvu stavljeni u isti koš sa pakistancima, indusima, crncima, mongolima itd svi oni čekaju u istom redu :)

ne tripujte se previše :)

Uh, baš si preterala. Postoje stranci koji se plaše Srba, možda i gade (!), ali to su idioti. Kad pripadaš nekom da kažem kontroverznom narodu (u smislu da je često bio u vestima i na TV-u, pa i površni čitalac i gledalac ima neki stav) ne moraš ništa da radiš, ljudi se sami pokažu... Ja sam doživela od Da li se stidiš što si iz Srbije? preko Bojim se Srba do Bio sam u Beogradu, grad je do jj! do nekih skroz neutralnih komentara, a kad me neko pita za konkretan srpski film ili bend ili kaže nešto na srpskom - e, to je moja krvna grupa.
Tako da nema razloga za paniku, činjenica je da idiota ima svuda, al na sreću ima isto toliko super likova :ok:
 
Aha, kao deo zajednice....:) Usao si u njihove odnose, bio faktor u njihovim zivotima,
isao na glasanje i odredjivao im sta je dobro, a sta nije.

- - - - - - - - - -



Neko s kim govoris los srpski, los engleski ili drugi jezik i nemas pojma sta je radio i gde je bio zadnjih 20 godina.

Takoreci san svake srpkinje, dosao je tiho i ostao u legendi, jer niko ne zna kakav je, pa mozes da pricas bajke.

tj nije s balkana pošto se ex-yu ovde ne uklapa u opis
 
predivno

i to ne samo srpkinje, nego većine ovih ovde koji se zanose da su stranci šatro bolji...
bolji od čega?

ko je ikad bio u vezi sa strancem prihvatljivog društvenog statusa?

Saberite se, stranci se gade srba, bukvalno se gade, ne znam koliko ste primetili. Pri tom ne mislim na ono da se sretneš sa nekim turistom u izlasku u nekom klubu u bg u koji uglavnom dolaze zbog predrkanih riba i alkohola za evro i više ga ne vidiš

nema, ne postoji veza sa strancem
srbi su u inostranstvu stavljeni u isti koš sa pakistancima, indusima, crncima, mongolima itd svi oni čekaju u istom redu :)

ne tripujte se previše :)

Ne preterivaj....:)

Sasvim druga prica je kada stranca upoznas u njegovom okruzenju,
nema velike razlike od nasih ljudi i sasvim je individualno.
Recimo da je moj utisak, da su strankinje u svojoj sredini
bolji kao ljudi od nasih u istoj toj sredini, pa postoji jedno pravilo da se nasi ljudi
izbegavaju u inostranstvu.
 
Poslednja izmena:
Онда још један додатан разлог зашто се не видим са њима.

- - - - - - - - - - - -



Морам да браним српкиње. Сад не знам има ли разлика између девојана, са те и са ове стране Дрине.

Ima,iz Basnije su prirodnije,pristupacnije i otvorenije,manje proracunate.Osim ako se nesto u medjuvremenu nije drasticno promenilo,posto je genetski inzinjering svuda jak kao i propaganda.Nema potrebe da ih branis,tako je kako je.Mozda one ne zele da se brane,mozda zele da budu takve.

- - - - - - - - - -

Glup je covek kad kaze da kod nas nema podobnih osoba za kvalitetnu vezu. Taj potcenjuje sebe ili nema neku vrednost.

Ima ali su u manjini.O tome se radi,niko ne kaze da takvih ljudi nema(oba pola) ali su u manjini a deo njih i u zapecku.
 

Back
Top