VEZA SA STRANCEM/STRANKINJOM

ja nikada nisam bila sa strancem, a da nije sa Balkana.. pokušala jednom davno sa nekim Slovencem i trajalo je cela 3 dana, dok nije krenuo nazad u Sloveniju.. toliko ga ništa nisam razumela šta priča, da nije bilo smisla pokušavati neku vezu na daljinu..
 
Nemam pojma. Ne mogu ni sa našima a kamoli strankinjama.

Jedino ako ne znas engleski. Strankinje su puno zahvalnije,mada opet,zavisi koje.

- - - - - - - - - -

Sa našima je teško, uverih se, sad vidim koliko sam grešio prvi put.

Ja mislim da se prava slika o ovdasnjim zenama(govorim o vecini) dobije tek kad se malo proputuje.Zalosno je kad mlad covek nije izasao iz Srbije a ''zna'' da su ovde devojke najlepse,naj ovo naj ono..a taj isti nema nekog uspeha sa devojkama.Takvima se otvore oci tek kad malo proputuju,ako ikad proputuju.
 
A što je bolje sa strankinjama? Mislim, ne pitam te kao provokaciju nego kad već imaš iskustva, čisto me zanima. Ja imam neko svoje mišljenje pa da vidim da li se slažemo.

Ukratko, sve je prirodnije i opuštenije od upoznavanja preko samog procesa zavođenja do same veze. Nisu opterećeni nekim stvarima (da ne kažem kompleksima) i sistemom vrednosti kakav ovde(mislim na širi komšiluk) dominira, pa sve to rezultira u daleko većem samopoštovanju i normalnijem ophođenju u m-ž odnosima. Dakle taj inicijalni deo je toliko olakšan da kada jednom iskusiš prosto ne veruješ u koliko shebanom sistemu mi u stvari živimo. Naravno neki baš vole što je ovde baš ovako i to im odgovara a to napolju im je shebano...zavisi kako gledaš.

- - - - - - - - - -

Isto imam zaista dobra iskustva...
Velika vecina ih nisu iskompleksirane,ne glume nevinost u odraslim godinama,znaju sta hoce i sta nece i to ti pokazu jasno.Ne ocekuju da im citam misli,ili da mi se javi sta ona hoce.

E ovo otprilike :ok:
 
Nemam iskustva, a i mislim da bi stranci hteli samo seks a ne i vezu ili brak.

Potpuno si u pravu, a ne znam koliko će te utešiti činjenica da ni mi domaći nismo bolji.

- - - - - - - - - -

Isto imam zaista dobra iskustva...
Velika vecina ih nisu iskompleksirane,ne glume nevinost u odraslim godinama,znaju sta hoce i sta nece i to ti pokazu jasno.Ne ocekuju da im citam misli,ili da mi se javi sta ona hoce.

Slažem se.
 
Kakva su Vam iskustva u ovom pogledu?

Da li bi ste bili u vezi sa nekim ili nekom ko ne priča po srpski (a da nije sa Balkana)?

U tom sam već tri godine, i sVAKIM novim danom sve je bolje i lepše.....

Generalno imam dobra iskustva sa muškarcima, a stranci su možda zanmljivi jer nema onog vidi - slušaj - čekaj sad ću ja da ti objasnim.
U suštini to nema veze, ako dobro pričate strani jezik, ista stvar - samo malo drugačija :)
 
Kakva su Vam iskustva u ovom pogledu?

Da li bi ste bili u vezi sa nekim ili nekom ko ne priča po srpski (a da nije sa Balkana)?

U tom sam već tri godine, i sVAKIM novim danom sve je bolje i lepše.....

Mnogo su direktnije prilikom obraćanja. Znaju šta hoće i vrlo dobro nas procenjuju. Barem je tako bilo u mom slučaju. Ruskinje bih isključio iz analize, jer su još i gore od naših.
Strankinje jako poštuju ako je neko vredan. Ako nije vredan, šansu daju i ako je samo lep.
 
stranci su zanimljivi jer su nešto čega nema ovde; pristup je drugačiji i opušteniji (npr. pitaćete ih odakle su, što nije slučaj sa domaćim, pogotovo kad je logično da ste iz istog mesta - ukoliko jeste, i samim tim je komunikacijska barijera veća), drugim rečima, lakše se povežete sa strancem, ali to ne garantuje dugotrajnost veze. Posle toga shvatite ono što bi i sa nekim našim, samo što ta spoznaja sa strancem može da potraje, pa se čini da je šatro nešto bolje... ona stvar je ona stvar; čovek je samo čovek, kojim god jezikom govorio i odakle god da dolazi.... ne precenjujte ih previše
 
Isprobavao sam svasta, jer mi je radio osvajacki gen, koji je podrazumijevao i trpanje strankinje kao izraz moje dominacije nad drugom nacijom.

Cak sam na trenutke pomislio da mi nesto takvo i valjalo. Medjutim ne.

Kao sto i pise kod mene "Samo Srpkinja Srbina Spasava"

Glupo je biti sa strankinjama kada su Srpkinje neuporedivo bolje zene. I pri tom su nase. Nema strankinje koja se moze porediti sa Srpkinjama. Srpkinje su zene nad zenama.

Najbolje zene na planeti.

Lijepe, karakterne, drcne, jake, vole kao sestre, porodicne, dotjerane i pricaju srpski.

Srpkinje su kao mercedes. Ove druge su kao dacija.
 

Back
Top