VERA...ŠTA JE TO...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
REMEMBER, REMEMBER THE FIFTH OF NOVEMBER

(Traditional English Rhyme - 17th Century)

Remember, remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot
I see no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot

Guy Fawkes, Guy Fawkes, 'twas his intent
To blow up the King and the Parliament
Three score barrels of powder below
Poor old England to overthrow
By God's providence he was catched
With a dark lantern and burning match
Holloa boys, holloa boys
God save the King!
Hip hip hooray!
Hip hip hooray!

A penny loaf to feed ol' Pope
A farthing cheese to choke him
A pint of beer to rinse it down
A faggot of sticks to burn him
Burn him in a tub of tar
Burn him like a blazing star
Burn his body from his head
Then we'll say ol' Pope is dead.
Hip hip hooray!
Hip hip hooray!
 
a vi kako te? hahah

na kojoj predstavi? opet nema para za grejanje?


iskreno nemam pojam, ponekad mi se cini da se osecam kao guy fawkes sa par buradi baruta i upaljenom sibicom u podrumu skupstine

Don Krsto, u JDP-u. Ma nesto rade kod sajma, pa dok sam docekala 23, skocanjila sam se.

Oh, pa mislim da se mnogo ljudi tako oseca u danasnje vreme. Frustracije i stresovi sa svih strana...
 
Don Krsto, u JDP-u. Ma nesto rade kod sajma, pa dok sam docekala 23, skocanjila sam se.

Oh, pa mislim da se mnogo ljudi tako oseca u danasnje vreme. Frustracije i stresovi sa svih strana...

iskreno ..naslov mi je skroz nepoznat..;( enivej..kakav je kvalitet predstave po tvom kritickom dramskom misljenju?



nekako ovaj tazi dogadjaj sa vojnim penzionerom i njegovim skokom sa porodicom na tvrd asfalt me prilicno uznemirio..i feel sorry for the kid;(
 
iskreno ..naslov mi je skroz nepoznat..;( enivej..kakav je kvalitet predstave po tvom kritickom dramskom misljenju?



nekako ovaj tazi dogadjaj sa vojnim penzionerom i njegovim skokom sa porodicom na tvrd asfalt me prilicno uznemirio..i feel sorry for the kid;(

Scenografija je sjajna i kostimi takodje. Gluma odlicna (sa izuzetkom Bosiljcica). Prica...dobra, jaka, ali previse razvucena, pa je to malo ubije.

Cula sam za to, zaista strasno... Meni zao i tih ljudi i tog deteta...
 
Scenografija je sjajna i kostimi takodje. Gluma odlicna (sa izuzetkom Bosiljcica). Prica...dobra, jaka, ali previse razvucena, pa je to malo ubije.

Cula sam za to, zaista strasno... Meni zao i tih ljudi i tog deteta...

nekako mi se bosiljcic nikako ne dopada..mada ne mogu da identifikujem jasan ralog..bem li ga..uvek je nekako ravan..nema tu snagu da iznese karakternu ulogu


ee a negde u pozadini cujem smeh ludog kralja erisa targerjena i njegove reci ponavljana i u samom casu njegovog ubistva od strane dzejmija lanistera
"spalite ih sve!"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top