Veliki brat u septembru!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga ovaj sa gejOVIMA.. nije valjda da u jednoj kući smeste samo gejake, njih tuce.. hehe

Nego, zbog čega su izbacili Denisa Rodmana iz Velikog brata, šta je radio?
Pa šta ako je ganci i ako se qrčio, nisu morali da ga najure, baš me zanima šta je radio : o )
 
E? Nije valjda svoje isarano dupe i tu uvalio? Jao... Retko se to radja.
Ne znam da li se secate da je pre nekoliko godina (za mene je vreme postalo relativan pojam), Rodman zaglavio u zatvoru sa Djanijem Curcicem... E u to vreme, zaustavimo se na semaforu tako Curcic i ja jedan pored drugog, i gledamo se kroz prozor... Javi se meni Djani, uljudno. Tad je bas bio operisao nos i tako to... Pitam ja njega - "Je li, 'si ti Curcic?" Kaze da jeste, a ja ga pitah da l' ja ono istina za njega i Rodmana sto novine pisu... I to mi rece da je istina. I tu se otvorio semafor... al' ovaj nastavio da vozi pored mene i da mi objasnjava kako je sve to bilo; i da je Rodman kralj, i da je skocio za Djanija jer su ga na nekom prijemu prozivali sto je Srbin, i da su zaglavili u zatvoru, i da su u to vreme Denisa prozvali "Srpski... ne-znam-ni-ja-sta"... i sve tako. Ispricasmo se mi. Mislim, to samo u Srbiji ima... ta neposrednost u komunikaciji.
E sad, ja sam sve ovo ispricao da se olaksam na ovoj temi...
 
Julian_Duranona:
E? Nije valjda svoje isarano dupe i tu uvalio? Jao... Retko se to radja.
Ne znam da li se secate da je pre nekoliko godina (za mene je vreme postalo relativan pojam), Rodman zaglavio u zatvoru sa Djanijem Curcicem... E u to vreme, zaustavimo se na semaforu tako Curcic i ja jedan pored drugog, i gledamo se kroz prozor... Javi se meni Djani, uljudno. Tad je bas bio operisao nos i tako to... Pitam ja njega - "Je li, 'si ti Curcic?" Kaze da jeste, a ja ga pitah da l' ja ono istina za njega i Rodmana sto novine pisu... I to mi rece da je istina. I tu se otvorio semafor... al' ovaj nastavio da vozi pored mene i da mi objasnjava kako je sve to bilo; i da je Rodman kralj, i da je skocio za Djanija jer su ga na nekom prijemu prozivali sto je Srbin, i da su zaglavili u zatvoru, i da su u to vreme Denisa prozvali "Srpski... ne-znam-ni-ja-sta"... i sve tako. Ispricasmo se mi. Mislim, to samo u Srbiji ima... ta neposrednost u komunikaciji.
E sad, ja sam sve ovo ispricao da se olaksam na ovoj temi...

'Leba ti, jel ovo Misa Tumbas na tvom avataru???:D
 
Jeste, to je Misa. Ja inace navijam za Zvezdu, ali nisam ostrascen... Uvek sam spreman da priznam tudje kvalitete i postujem navijace i igrace drugih klubova. Eto, Misu bih izdvojio kao najpametnijeg i jednog od retkih neiskompleksiranih Grobara.
 
Imam tu voajersku crtu, ali ne verujem da mogu da podnesem da pratim bb duze od 5-10 min.
Da gledam neke egocentrike gde glumataju. Muskarci ce da prodaju macho fore a devojke biovlast, i ja sad kao treba da buljim tu i cekam trenutak da neka krene da presvlaci brus preko majice i slicno i sve se kao skriva i stidi.

Fora je kad oni ne bi znali da ih neko snima, a ovako se gubi svaki smisao i uzitak i otvaraju prostori za manipulisanje... No naravno da cu iz radoznalosti i svojih naucnih sociolosko-psiholoskih interesovanja pokusati da gledam, a koliko cu izdrzati videcemo...
 
SINE, JA VEC VOZIM ALI NE ONO STO BI TI HTELA LUJKO JEDNA, IMAS LI TI UOPSTE OGLEDALO KOD KUCE. MORA DA PREDSTAVLJAS IKONU ZA TRANSVESTITE U SVOJOJ VAROSI. HA,HA,HA!!!!!!!!!!! ******,NISAM NI SANJALA KAKVIH SVE PODOBA IMA U OVOJ NASOJ LEPOJ SRBIJIIII STA PUSIS BRE? KADA SE TAKO PONASAS PREMA SVOJIM KORISNICIMA,MORA DA JE NEKA LOSA TRAVA SRANJEEEEE!
 
Vesna_I:
SINE, JA VEC VOZIM ALI NE ONO STO BI TI HTELA LUJKO JEDNA, IMAS LI TI UOPSTE OGLEDALO KOD KUCE. MORA DA PREDSTAVLJAS IKONU ZA TRANSVESTITE U SVOJOJ VAROSI. HA,HA,HA!!!!!!!!!!! ******,NISAM NI SANJALA KAKVIH SVE PODOBA IMA U OVOJ NASOJ LEPOJ SRBIJIIII STA PUSIS BRE? KADA SE TAKO PONASAS PREMA SVOJIM KORISNICIMA,MORA DA JE NEKA LOSA TRAVA SRANJEEEEE!

С ким се свађа ова жена?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top